Kizlar Gobeklerinizi Burdan Secin Gorelim :))))

E

EU1

Ziyaretçi
Ay kizlar Waterhaningsteel arkadasim sayesinde bu siteyi buldum ve aklima bir fikir geldi.Kendi gobeklerimizin resmini koymak istemiyoruz madem bu sitede her hafta icin kadinlar resimlerini yollamis.Gobek resimleri hamile kadinlar falan var.Simdi benim fikrim bu siteye girsin herkes baksin haftasini secsin ve yandaki kadin profilinden sizin gobegine cok benzeyen kadini secin ve linki buraya yapistirin.Resim eklemeyi bilenler resmi eklesin bilmeyenler link koysunlar.Hadi bakalim ilk resmi ben koyayim benim gobegim suan ayni bu durumda.Benim gobek one dogru gidiyo sanirim erkek :asigim:

benim daha 6 haftalik oldugu icin bundan farksiz :))

annis adayi fotografi buraya nasil ekleyebilirim?

cnm merhaba keşke bende hmiş olsaydımda buraya göbek seçmeye girseydim:KK43:
ama doktora gittim cnm pkom olamadığını yumurtlama tembelliği olduğunu söledi ......klomen tedavsi başlattı şimdi tahiller verdi onları yaptırcam ..haftaya cumaya tekrar gideceğim tabi eşimdende istedi tahlil spermlerine bakılcak onunda.......inş.yakın zamanda bende hamiş olurum

.................................................

bunada benziyoooo
offf ne çok göbiş varmış yaaaa bazılarının ne büyük

Mehay canim valla cok ozur esim ele gecirince laptopu yazilarinizi yeni gordum.
Resim eklemek icin o sitedeki senin gobegine cok benzeyen kadinin resmini sag tiklayip bilgisayarina kaydet.Sonra www.imageshack.us sitesine gir ordan Bladeren yazan yere tikla ve bilgisayarindan resmi bul ok de sonra hos it e bas.Sonra sana link vericek bir suru resmin hemen altindaki [URL ile baslayan linki al buraya yapistir.Umarim yapabilirsin.

Resmi buraya eklemek isteyenler burda takip edip yapabilirler.

Dirimkizi canim benim uzulme insallah azcik sabir az kaldi yaki sende bizim gibi gobekli olucaksinnnnn.Resimler ekliyeceksin heyecanlanacaksin.Sadece sabir senin bebek nazli annesi biraz cektirmek istiyo sana.Dualarim seninle gulum..

Semsuma senin gobegin masallahi var ne guzelll epey sismis oh oh benimkide boyle olucak :)))

Murgiz bacim karar ver yavv.Kiskanma gulum seninde siser gobegin.Hele az daha buyusun findigin o zaman gorursun asil gobegini :)))

1 sen yaf senin gobek almis basini gitmis giiii dahada cok var doguma.Allah yardimcin olsun bacimmm.

Hadi kizlar bu kadarcikmi hamis varrr.

valla anişcim karar veremedim ikisi arası bişiy:))))))))))))

kizlar tam olarak kac aylikken sismeye basliyor 3. aydami?

valla mehay bacim once sen resim isini anladinmi onu de anlatabilmismiyim :KK70:

Evet 3.aydan sonra basliyo ve inan 4 bucuk aydan sonra haftalik sisiyo :KK70:

annis cim sen anlatabildin bende anladim ama bide becerebilsemkafamçokkarıştı

bladeren diye bir yazi yok onu goremdim ben sorun bu!!

Canim o siteyi actiginda resim cikiyo reklam heralde hemen onu yaninda

upload: image url video multiploader recorder

soyle sirali yazilar var hemen onun altinda ince kutucuk var onun yaninda da bladeren yaziyo.Belki senin sayfa baska dildedir.Ama yazdiklarimla o kutucugu bul ince uzun ve hemen yaninda yaziyo

model1568.jpg
:nazar::nazar:

benimki hemen hemen böle biraz daha büyük sanırsam ama tam resmini bulanamadım :dance:

X