kızlar çok az kaldı bende tüp bebek annesi olcam inşallah

ayxixxsxxixxgxxixm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2008
244
9
45
:emir_bebek::emir_bebek:bugün raporum çıktı arkadaşlar sanki hamile kalmış gibi sevinçliyim adet görünce gel dediler bende şubat 20 gibi olucam ve inşallah başlıcaz.inşallah bütün isteyenler ve bende enkısa zamanda hayırlısı ile bebişlerimize kavuşuruz.RABBİM hepimizin yar ve yardımcısı olsun aminnnnn

Hayırlısı olsun canım umarım yakında hamileyim diyede yazarsın.Nerde yaptırıyorsun tüp bebeğini.Birde sizdeki sorun neydi.Bizdede eşlimde sorun varda.

:emir_bebek::emir_bebek:bugün raporum çıktı arkadaşlar sanki hamile kalmış gibi sevinçliyim adet görünce gel dediler bende şubat 20 gibi olucam ve inşallah başlıcaz.inşallah bütün isteyenler ve bende enkısa zamanda hayırlısı ile bebişlerimize kavuşuruz.RABBİM hepimizin yar ve yardımcısı olsun aminnnnn

hayırlı olsun Allah sana bebeğini kucağına aldığun günüde göstersin inşallah.İlaç alırken raporun tarihi bir ay geçerli.Yani raporun tarihinden itibaren bir ay içinde ilaçlarını yazdırıp alman gerekiyor.Benim başıma gelmiştide cebimden vermek zorunda kalmıştım.aklında olsun.Allah yardımcın olsun........

Allah emeklerini boşa çıkarmasın, tez zamanda hamilelik haberini alırız inşallah. Ben de tüp bebek raporu alacağım Isparta Süleyman Demirel Üni'den ama nasıl olacak hiç bilmiyorum. Tüp bebek aşamasına yeni geçtik pek bi cahilim yani bu konularda. Öğreneceğiz artık.

Hayırlısı olsun canım umarım yakında hamileyim diyede yazarsın.Nerde yaptırıyorsun tüp bebeğini.Birde sizdeki sorun neydi.Bizdede eşlimde sorun varda.

teşekkür ederim canım ben ege üniversitesinde başlıcam inşallah .eşimin spermlerinde hareket problemi vardı ALLAHA şükür şimdi daha iyi(keçi boynuzunun yararları)bende polıkıstık over hastasıyım sormak istediğin başka şeyler varsa yazabilirsin :enbuyukkk:

hayırlı olsun Allah sana bebeğini kucağına aldığun günüde göstersin inşallah.İlaç alırken raporun tarihi bir ay geçerli.Yani raporun tarihinden itibaren bir ay içinde ilaçlarını yazdırıp alman gerekiyor.Benim başıma gelmiştide cebimden vermek zorunda kalmıştım.aklında olsun.Allah yardımcın olsun........

canımya çok sağol bu konuda hiç bilgim yoktu dikkat edicem .sende sonuç ne oldu inşallah hamilesindir tabi herşeyin hayırlısı

Allah emeklerini boşa çıkarmasın, tez zamanda hamilelik haberini alırız inşallah. Ben de tüp bebek raporu alacağım Isparta Süleyman Demirel Üni'den ama nasıl olacak hiç bilmiyorum. Tüp bebek aşamasına yeni geçtik pek bi cahilim yani bu konularda. Öğreneceğiz artık.

arkadaşım rapor süreci bana biraz sıkıcı geldi tahliller falan 15 günü buldu bide benim ve eşimin tahlilerini verdikten sonra eşimde tekrar istediler bunun içinde yoğunluktan 20 gün bekledik ama çok şükür dün tamamlandı ALLAHc.c hepimizin yardımcısı olsun sanada kolay gelsin.hayırlı haberlerini bekliyoruz.

hayırlı olsun canım.allahım gönlüne göre versin.
inşallah tez vakitte bebişlerine kavuşursun.:emir_bebek::emir_bebek:

hayırlı olsun mehtapçım..inşallah bu heyecanın umudun heppp böyle devam eder..rabbim yüzünü güldürsün inşallah..

inşaallah hayırlısıyla sonuçlanır bende polikistik overliyim tüp bebek dediler ama ben çok korkuyorum olmazsa diye senin sonuçlarını sabırsızlıkla bekliycem inşallah hayırlı bir şekilde sonuçlanır dualarım tüm anne olmak isteyenlerleCADIARZU

hayırlı olsun canım inşallah tek seferde tutar hayırlısıyla, bütün işlemler göz açıp kapayana kadar geçiyo merak etme Allah yardımcın olsun

canım hayırlısı olur ınsallah:nazar: enzor donem bekleme donemı ben olucem sanmıstım:dance:INSALLAH OLUR YARABBIMMMMMMMMMMMMMMM...

inşaallah hayırlısıyla sonuçlanır bende polikistik overliyim tüp bebek dediler ama ben çok korkuyorum olmazsa diye senin sonuçlarını sabırsızlıkla bekliycem inşallah hayırlı bir şekilde sonuçlanır dualarım tüm anne olmak isteyenlerleCADIARZU
canım teşekkür ederim bence hiç korkulcak bişey yok ALLAH ol dediyse zaten olur bence vakit kaybetmeden tedavine başla çünkü biliyorsun biz kadınlarda yaş çok önemli:1no2:

X