Deri ve Cilt Hastalıkları Kızlar bakar mısınız Acil.. Resimli

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Wonderfullady

Popüler Üye
Pro Üye
Anneler Kulübü
13 Ocak 2017
3.699
8.693
Yanlış yere mi açtım bilmiyorum Ama Ayaklarım çok kötü durumda eşim hastaneye götürdü. doktorlar bile şaşırdı. Ve ne olduğunu Anlamadılar. Cildiyeye gittim Krem ve hap verdi iğne yaptı.. 3 hafta kullandım azıcık iyileşir gibi oldu. Ama tekrar aşırı kaşınmaya başladı.. Kabuklanıyor sonrasında yara oluyor her iki ayağım.. Başına gelen var mı nasıl kurtulabilirim bu dertten. . Eki Görüntüle 2596963

Kabuklanıyorsa egzama olabilir. Benimde kafa derimde var. Kullandıgım bir merhem var ama ismini vermem ne kadar dogru olur bilemedim. Teşhis doktorun koyması lazım.

Sıcak su değdi mi hissetmiyorum acısını kaşıntı o şekilde gidiyor. Banyodan çıktıktan sonra kuru oluyo pul pul dökülüo ve yara oluyor resmen deri çatlıyor kendiliğinden.
egzama iste oyuzden sordum banyo sorusunu
sabun sampuan iyice kurutur ondan banyodan sonra gerilip pullanip dokuluyor
dutu haslayip sogumasini bekleyip ayaklariniza dutla masaj yapin birde boyle deneyin

Ben kendim de internetten araştırdım.. Eşim sağlıkçı o da birçok doktora sormuş ama bilen yok zaten bu hastalık 2 seneden beri var iyileşyor tekrar oluyor
2 seneden beri iyileşip sürekli tekrarlıyorsa %90 egzamadır. Cok lanetbir sey ben senelerdir kurtulamadım o illetten. 2-3 sene düzeldi gibi oluyo tekrar baslıyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X