Kizlar 24 Kasimda Prensesimi Kollarima Aldimm

hayırlı olsun canım allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah darısı bizlerin başına aminnnn

oyyyyy kurban olurum ben yaaa....arkadaşım çok geçmiş olsun canım.ne mutlu sana kuzucuğun yanında...rabbim sağlıkla byütmek nasip etsin inşallah..vatanına milletine ailesine hayırlı evlat olur inşallah....rabbim szi birbirinizden yuvanızın sıcaklığından hiç ayırmasın inşallh..

kızlar çok sagolun,ALLAH tum hamıleleri hayırlısıyla kurtarsın ,bebeklerınızı saglıklı kılsın inşallah,büşra cım spınal igne canımı hiç acıtmadı ,burcu ben sezeryan olmayı son gune kadar bekledım yanı bebegım 40 haftalıkken dogdu,nişan gelmişti(kanlı akıntı).

allah analı babalı büyütsün, uzun ömürler versin canım, darısı banaaa inşşşallaahhh

ayy ne güzel canımmm geçmiş olsunnn bebeğinizi sağlıkla vede gülerek büyütünnn....

allah analı babalı büyütsün canım..maşallah bebeiğine sütünün yetmemesi
çok normal 4,500 kilo bebek ama veremekde diren cnaım tabiki bebeğinin
kötülüğünü ve aç kalmasını istemezsin sen iyi kimse düşünemez bebeğini

sag gogsumde uç yok,bebegım onu ememıyor,sol gogsumu verıyorum o da yetmıyor galıba,sag tarafı sagıyorum.bırde gecelerı bebegım hıç uyumuyoooooooooooooooor.

kızlar ya bebegımın gaz problemı var,dr. damla verdı ,baska ne yapabılırım,gecelerı az uyuyorrrrrrrrrrr:

geçmiş olsun Allah analı babalı büyütsün canım darısı bizim başımıza inşallah

allah analı babalı büyütsün gaz problemı için yapacak pek bişeyde yok sanırım karnın ov yavasca bana dr bıde rezene cayı ver demıştı cok az a.s

X