Kizlar 24 Kasimda Prensesimi Kollarima Aldimm

gzgn3435

Nirvana
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2007
553
17
34
kızlar herkese selam,işte bizim dogum hikayemizzzzzzz.son hafta sureklı kontrole gıdıyordum,nst de çok az sancılarım vardı ancak ben hıssetmıyordum,en son 23 kasımda kontrole gıttım sancılarım varmış ama yeterlı degılmiş,o gece çok sık lavaboya gıttım ve hıç uyuyamadım,24 kasım sabahı saat 7 gıbı eşime kahvaltı hazırlarken bir akıntı hissettim ve evet nişan gelmişti,panik yapmadım evde biraz vakit geçirdim,daha sonra dr.umu aradım hemen gel dedi,eşimle gittik,muayeneden sonra dr.um dogumun basladıgını ancak bebegın çok yukarda oldugunu soyledi,hemen sezeryana aldı,hazırlıklar yapılırken eşim annemi almaya gitti(annemde şehir dışından 1 gun once gelmişti)ben kendimi kotu hıssedıyordum,dr.uma bebegımın çok onemlı oldugunu soyledım,derken amelıyathane,belden spınal igne veeeeeeeeeeee bir aglama sesi,arkadan bu benim bebegim mi dedim ve hıçkıra hıçkıra agladım,yanagıma deydirip goturduler.evet artık guzel prensesim dogmuştu,BESTE' me kavuştum,ALLAH 'ıma çok şükür prensesim artık kollarımda.4500 gr.dogdu :)))) ancak şimdi sütüm yetmiyor,mamayla destekliyorum,biberon kolay gelincede memeyi tutmuyor:))) kızlar ALLAH isteyen herkese bebiş versin ve tum hamıleleri hayırlısıyla kurtarsın,ilerleyen zamanlarda resimlerinide koyarım.optum canlarımmmmmmmmmm.:dance::teytey::emir_bebek:::teytey:

kızlar herkese selam,işte bizim dogum hikayemizzzzzzz.son hafta sureklı kontrole gıdıyordum,nst de çok az sancılarım vardı ancak ben hıssetmıyordum,en son 23 kasımda kontrole gıttım sancılarım varmış ama yeterlı degılmiş,o gece çok sık lavaboya gıttım ve hıç uyuyamadım,24 kasım sabahı saat 7 gıbı eşime kahvaltı hazırlarken bir akıntı hissettim ve evet nişan gelmişti,panik yapmadım evde biraz vakit geçirdim,daha sonra dr.umu aradım hemen gel dedi,eşimle gittik,muayeneden sonra dr.um dogumun basladıgını ancak bebegın çok yukarda oldugunu soyledi,hemen sezeryana aldı,hazırlıklar yapılırken eşim annemi almaya gitti(annemde şehir dışından 1 gun once gelmişti)ben kendimi kotu hıssedıyordum,dr.uma bebegımın çok onemlı oldugunu soyledım,derken amelıyathane,belden spınal igne veeeeeeeeeeee bir aglama sesi,arkadan bu benim bebegim mi dedim ve hıçkıra hıçkıra agladım,yanagıma deydirip goturduler.evet artık guzel prensesim dogmuştu,BESTE' me kavuştum,ALLAH 'ıma çok şükür prensesim artık kollarımda.4500 gr.dogdu :)))) ancak şimdi sütüm yetmiyor,mamayla destekliyorum,biberon kolay gelincede memeyi tutmuyor:))) kızlar ALLAH isteyen herkese bebiş versin ve tum hamıleleri hayırlısıyla kurtarsın,ilerleyen zamanlarda resimlerinide koyarım.optum canlarımmmmmmmmmm.:dance::teytey::emir_bebek:::teytey:

hayirli olsun cnm allah anali babali buyutur isallah masallah diyelim darisi basimiza

ayy canım gözün aydın Allah analı babalı büyütsün maşallah kilosuda yerinde Allah bağışlasın darısı bizlere...

Ay bacim sen ne ara dogurdunda geldin birde dogum ayeni yaziyon.Allah iyiligini versin.Canim inan cok sevindim.Allah anali babali buyutsun.K.K nin prensesleri cogaliyo oh masallah.Artik sende resmini koyarsin canim bekliyoruz.Gozunuz aydin olsun.Bu arada gercekten tam nur topu gibi dogmus masallah :teytey: Kac gun gec dogdu canim bebisin.

hayırlısı olsun canım analı babalı büyüsün allah nazarlardan korusun sizi.darısı başıma tüm istiyenlere tez zamanda inşallah.

güle güle büyüt cnm sakın mama verme emdikçe gelir sütün ilk 15 günkü süt en önemli sütt biliyosun topuktan kan alınacak ilk 15 günde ve sadece anne sütü alan bebeklerde daha iyi sonuç veriyorrrr....benimde azdı herkesin az olur sadece meme ver cnm...onun desteğe ihtiyacı yokk..varmı anne sütü gibisi beyazımsı bile olmayabilir daha sütün ama antibiyortik değerinde özelli
kle geceleriiiiiiiiii-- bol emzirrrr

Hayırlı olsun Canancım, Allah analı babalı büyütsün. Maşallah çok tontiş doğmuş, Annesi emzir onu bol bol, sakın sütüm yok falan deme, emmezse hiç gelmez sütün. Egemene katılıyorum emzirme konusunda geceleri özellikle anne sütü alsın.

canımmmmmmmmmm besten sana hayırlı olsun tebrik ederim canım ,,bak diyodun gelsin gelsin bak kavuştun bestene,,canımm maaşaalah kızın kilosu iyiymiş zaten normal doğum zor yapardın canımcım,çok ağrıların oldumu kaç dk sürdü ameliyat

anam masallahj yerim ben o tombisi hey kurban oldugum allahim darisi arkadaslarin basina ve benim basima o kadar sevindim ki allah anali babli buyutsun sizlere bagislasin insallah
darisi bana da insallah

Allah analı babalı büyütsün..sen 24 kasımda doğum yapmışsın bende 24 kasımda hamile olduğumu öğrendim...

gözün aydın canım allah analı babalı büyütsün inşalllah.maşallah çok tombiş bir bebek dünyaya getirmişssin.darısı bizlerin başına inşallahh.amin..

canlarım sagolun,murgız cım bebegım 16.10 da dogdu,ben de 17.00 gibi ameliyathaneden çıktım canım.:nazar:

Gözünüzaydın allah analı babalı büyütsün canım.
Darısı bizlerin başına hayırlısıyla bizlerde sağlıklı sıhhatli doğumlar yaparız inşallah.

allah analı babalı büyütsün canım maşallah kızına pek tombalakmış iyiki sezeryan olmuşsun.darısı bizim başımıza.kaçıncı haftada doğdu kızın bu arada?

canım gözün aydın allah analı babalı büyütsün. canım buarada spınal igne canını çok acıtıyomu? Benimde yengem 20gün sonra doğum yapacak ama iğneden çok korktuğu için genel anestezi istiyo

Canim Tebrike Ederim Rabbim Bebgine Saglik Sihhat Uzun Ve Bereketli Bir ömür Versin Ohhhhhh Ne Güzel Hai Artik Sira Inşaallah Bzlerde Rabbim Bizleride Saglikla Bebekelerimize Kavuştursun Inşaallah Aminnnnnnnnnnnnnn

allah analı babalı büyütsün canım ne güzel insallah bende hayırlısıyla kucagıma alırım

X