İlköğretim Yorum ve Soruları Kızımın okul sorunu...

siva

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2007
14
0
44
selam arkadaşlar benim 6 yaşında bu yıl anasınıfına başlayan 1 kızım var daha önce okul deneyimimiz olmadı yine de anasınıfına başlarken sorun yaşamadık her şey iyi gider diye düşünüyordum ama olmadı öğretmeni kızımın kendine pek güvenmediğini söylüyor genelde yalnız kalmayı tercih ediyormuş henüz doğru dürüst arkadaş edinemedi bu durum beni çok rahatsız ediyor ne yapmam gerektiğini de bilmiyorum bu konuda fikri olan arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum...

Bizim öğretmende bayramdan önce bize aynı şeyi söyledi.Arkadaşlarının oynadığı oyunları oynamıyor,arkadaşları oyun odasındayken oraya girmiyor yanlız kalmak istiyor demişti.Bizde kızımı bayramda kuzenleriyle 3 gün birarada kalacak şekilde hep bir arada kaldık buarada onlarda anasınıfına giden çocuklar.Ve en önemlisi çocukların çok olduğu park gibi bir yer vardı oraya 2 gün üstüste götürdük.bayramdan sonra öğretmen kızımın artık arkadaşlarına katıldığını söyledi.Allaha şükür.İstanbuldasın sanırım onu mc donaldsın yada burger kingin parkları varya kapalı oralara götür ve hiç yanaşma otur izle.hafta sonu üstüste götür 2 gün.Kendi yaşıtlarıyla oynayacak ortamlar yarat.Allah kolaylık versin zor gerçekten anne olmak çook zormuş.Ama alışır merak etme.

X