kızım doğana kadar benden güzeli yok dünyadaaa

silver32

sütdanasınınanası
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2007
97
0
slm arkadaslar bi kızım olacakmış öyle tarifsiz duygular içindeyim anlatamam.parmağını emiyodu ultrasonda yok bukadar tatlı bişey ya ne güzel seymiş allah herkese nasip etsiiiiiin

canım benım rabbım saglıkla kucagına almayı nasıp eder ınsallah allah nazarlardan korusun sızı...yerimseniben

ne guzel ay bende ogrenmek istiyorum ne guzel bi duygu bilmez miyim oglum olcani bildigim zaman goz yaslarimi tutamadim sevincten vallaha bakalim simdiki ne olcak saglikli olsun da baska bi sey istemem....
allah kucagina almayi da nasip etsin canim allahim kimseyi bos birakmasin

allah saglıkla sıhatle gelmesını nasp etsınnnn allah onu sıze bagıslasın ttalım

Evettt cok baska bir duygu bende ogrendigim zaman 1 hafta kendime gelemedim sevincten heyecandan.Seni cok iyi anliyorum canim.Allah saglikla kucaginada almayi nasip etsin.Bu arada takvimini degistim yapabilirsin

hadi hayırlısı olsun rabbim saglıkla kucagına almak nasip etsin harika bir duygu artık bend eona kızım diyorum canım kızım diye seviyorum insna tuhaf oluoyr ne güzel hadi bakalım kız anneleri çogalıyor asıl bu sene kız senesiymiş he yani galiba 2008 kız senesi herkes kız doguracak haziran ayınd ahadi bakalım rabbim hepimize evlatlarımızı bagışlasın amin

hadi hayırlısı olsun rabbim saglıkla kucagına almak nasip etsin harika bir duygu artık bend eona kızım diyorum canım kızım diye seviyorum insna tuhaf oluoyr ne güzel hadi bakalım kız anneleri çogalıyor asıl bu sene kız senesiymiş he yani galiba 2008 kız senesi herkes kız doguracak haziran ayınd ahadi bakalım rabbim hepimize evlatlarımızı bagışlasın amin

çok güzel bir duygudur bu kesinlikle. okurken bile duygulanıyorum. ben de çok istiyorum bebiş. hamile arkadaşlar olmayanlara dua etsinler. rabbim sizlerin kucağına sağlıkla versin bizlere de tattırsın inşallah.

X