Kızılcık Şerbeti

Diziyi bugün izlerim,yorumlarda okudum kivilcima biraz tepki vardı,şirkette namaz molasimi varmış onun için sanırım biraz konuşmuş mu kıvılcım izlemedigim için bilmiyorum ama öyleyse oda gereksiz tepki veriyor .

Sonuçta şirketlerde öğle molası,çay,kahve molası vs oluyor uzun olmamak koşuluyla.

Görkem tam sorunlu çıktı, hayatın elinde ki çay tepsini firlatmisti,orada hiç kimse Kadina nasılsın diye bile sormadi

Dizide yeni sezonda ayrılıklar olabilirmis sönmez karakteri,başına bir olay gelip gemi yolculuğuna cikacakmis ana kadrodan da ayrılıklar olabilirmis alev olabilir belki geçen gün açıklama yapmıştı hastalanmis.

Dizide yeni sezonda ayrılıklar olabilirmis sönmez karakteri,başına bir olay gelip gemi yolculuğuna cikacakmis ana kadrodan da ayrılıklar olabilirmis alev olabilir belki geçen gün açıklama yapmıştı hastalanmis.
Aaaa kim dedi evet alev bi sendrom hastalığı yakalanmis neydi unuttum

Aaaa kim dedi evet alev bi sendrom hastalığı yakalanmis neydi unuttum
Instagram birsen hanım paylaşmış.

Alev astım krizi geçirmiş, tükenmişlik sendromuna yakalanmış.

Bence umut karakteri çıkabilir aslında pek bir konusu kalmadı gibi.

Instagram birsen hanım paylaşmış.

Alev astım krizi geçirmiş, tükenmişlik sendromuna yakalanmış.

Bence umut karakteri çıkabilir aslında pek bir konusu kalmadı gibi.
Ünlülerin çoğu bu sendroma yakalanıp diziyi ya da başka sektordeyse o işi bırakıyor sonra yeniden başka işle geri dönüyor🤓

Bu bölümde görkem her tuşa basacak gene iyice manyaklaştı,merter marşıyla uğurlarız artık :super::KK53:
3.sezonda da olacakmış galiba görkem hemen ugurlanmayacak büyük ihtimalle 🤣🤣

Hatta internette yazmışlar sezon finalinde görkem ile Ömer'in olayi ortaya çıkacak ama görkem Fatih'ten hamile kalacak.

İliskileri ortaya çıksa bile görkem Ömer bana tecavüz etti der o potansiyel var onda .

3.sezonda da olacakmış galiba görkem hemen ugurlanmayacak büyük ihtimalle 🤣🤣

Hatta internette yazmışlar sezon finalinde görkem ile Ömer'in olayi ortaya çıkacak ama görkem Fatih'ten hamile kalacak.

İliskileri ortaya çıksa bile görkem Ömer bana tecavüz etti der o potansiyel var onda .
Bundan her halt beklenir tam şirret biri.
Herkese iftira bile atar potansiyeli yüksel nasılsa :olamaz::KK53:

Aslında bi darp raporu almak isteseler Nilayın tırnaklarında çıkmaz dokusu kendinin yaptığı ortaya çıkar ama o sinsi yılan kılıfına uydurur aldırmaz rapor filan.
Evet ya öyle kolay mı? O zaman her kini olan gitsin kendini dövsün, beni dövdü desin. Mesela kaç dava oldu ünlülerin. Sıla, Ozan Güven'in sevgilisi. Darp edildim dediler. Kanıtlayamadılar.

X