Kitap Tavsiyesi/En Sevdikleriniz

Lillyum

çok bilmiş
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2007
2.681
13
54
KIZLAR BU GÜNE KADAR OKUDUĞUNUZ SİZİ ENÇOK ETKİLEYEN KİTAP HANGİSİ OLDU BU ŞEKİLDE BİZDE BİR FİKİR EDİNMİŞ OLURUZ ÖNCE BEN BAŞLIYAYIM EN ÇOK BENİ ETKİLEYEN KUMRAL ADA MAVİ TUNA VE SEVDALİNKA ADLI KİTAPLAR:1yes2:

betty mahmudi nin kızım olmadan asla isimli kitabından çok etkilenmiştim

kitap degilde yazra olarak ;
kürşat başar
dogan cüceloğlu
yusuf hayaoğlu

vazgeçilmezlerimmm

sinan akyüz okudum önceki gün adı "iki kişilik yalnızlık" okurken kalp çarpıntımı önleyemedim bir solukta yüreğim ağzımda okudum şiddetle tavsiye ediyorum

Hmm sagol, Tr'ye gittigimde alicam.

Valla hangisini söylim simdi'ye kadar okudugum kitaplarin hepsinin etkisinde kaldim. Kitap secerken genellikle kitabin basligina önem veririm, eyer basligi ilgimi cekerse okurum :).
Tuna Kiremitci 'git kendini cok sevdirmeden' ve 'bu iste bir yalnizlik var'.
Erdal Demirkiran 'adam dedigin benim gibi olur'
Ahmet Altan'in deneme kitaplari
Yusuf Hayaloglu'nun siirleri

yazar oalarak, SAİD ALPSOY...
Onun tüm kitaplarına bayılıyorum...benim mucizem

canıkom,yazarını hatırlamıyorum ama gokten üç hostes dustu.harıka bır kıtap hıc bu kadar gulmemıstım.tavsıye ederım herkese.

ilki Carlos Ruiz Zafon adlı yazarın RÜZGARIN GÖLGESİ kitabı.diğeriyse klasikleşmiş benim biricik ÇALIKUŞU'M...

10 yaşındaydım ve KÜÇÜK PRENS LE (Antoine de Saint-Exupéry )
tanıştım daha sonraları çoook kitap okudum ama o hala başka zaman zaman okurum kızıma da okuycam .Daha sonra ;
Vedat Türkali -Birgün tek başına
Buket Uzuner-kumral ada mavi tuna- iki küçük yeşil su samuru
Ayşe Kulin- Adı aylin

Shildinger'in Kedisi [/COLOR](müthiştiiii kuantum fiziği kafayı yedim okurken )yazarı aklıma gelmedi şu an özür dilerim çok ayıp valla.

sevgiler
[/B]

Eklentiler

• $küçük prens.jpg
    $küçük prens.jpg
    20,1 KB · Görüntüleme: 242
kürşat başar-başucumda müzik hatta kendisi beni en çok ağlayan kitaptır diyebilirim
solmaz kamuran-kiraze(sefarad bi ailenin osmanlıyla ilişkileri anlatılıyor)
nermin bezmen-sır kesinlikle tavsiye ederim
ve son olarak 14-15 yaşlarında okuduğum mavi saçlı kız..

X