Kışa ve yeni yıla zayıflamış giriyoruuum :)

portakalafisildiyordum

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2022
746
1.290
27
merhabalar,
daha evvel kilo verdiğim oldu, bu konuda ilk deneyimim olmayacak fakat hem istikrarsızlık hem de minik depresif ruh halleriyle yine şüşko oldum...
bu sefer artik son startimi veriyorum, daha sürdürülebilir ve kararli bi sürece baslicam yarin.
Bir seferde incecik olmayı beklemiyorum ama daha önceleri gece yemeyerek, şeker tüketmeyerek, 2 3 L su içerek, arada egzersiz yaparak haftada 2şer 2şer eridiğimi fark ettiiimmmm..
muhtemelen 75'e filan çıktım.
yarın tartılıp baslicam.
buraya her gün mutlaka yazacağım.
yol arkadasi olmak isteyen varsa beklerim :KK23:

13 Kasım pazartesi baslangic kilom 74 cikti.

Son düzenleme:
merhabalar,
daha evvel kilo verdiğim oldu, bu konuda ilk deneyimim olmayacak fakat hem istikrarsızlık hem de minik depresif ruh halleriyle yine şüşko oldum...
bu sefer artik son startimi veriyorum, daha sürdürülebilir ve kararli bi sürece baslicam yarin.
Bir seferde incecik olmayı beklemiyorum ama daha önceleri gece yemeyerek, şeker tüketmeyerek, 2 3 L su içerek, arada egzersiz yaparak haftada 2şer 2şer eridiğimi fark ettiiimmmm..
muhtemelen 75'e filan çıktım.
yarın tartılıp baslicam.
buraya her gün mutlaka yazacağım.
yol arkadasi olmak isteyen varsa beklerim :KK23:
Ben ben beeen😇

Veee beklenen gün geldii, bugün diyetimin ilk günü...
Cisimi yapip, tartida 74 kg ciktimm :KK23:
Limonlu bir kupa su içtim, birazdan bir türk kahvesi içeceğim. Nasip olursa biraz egzersiz yapacağım.
İlk gün olduğu için çok kasmayıp "olabildiğince" dikkat etmeyi düşünüyorum, üç gün içerisinde diyete adapte olmak istiyorum, ilk üç gün sonrası zaten kolay, ilk haftadan sonrasını hiç demiyorum bile...
kendime not: lütfeeennnn lütfennnn bol su iç yesil cay ic ekmek seker yemeee aliscaksinn güzellesceksin...

ilk gün değerlendirmesi
bugün sağlıklız ama kalorisiz bir gün geçirdim. dışarıda, okuldaydım tüm gün.
canım uçarı sıkkın olduğu için ağzıma bir şey süremedim. su da içemedim.
yeşil çay, 2 fincan türk kahvesi, bir sütlü sade türk kahvesi ve iki bardak su tükettim tüm gün toplamında.
sağlıksız olduğunu biliyorum ancak modum düşüktü.
günün geri kalanını eve döndüğümde bari biraz su içerek geçirmeyi planlıyorum.

merhaba. dünü diyetten ssaymıyorum. bugünü ilk gün olarak start verebilirim.
Bugün güne iki bardak limonlu su, sade türk kahvesi ile başladım.
öğlen 1 yumurta, 1 avokado, hindi füme, salatalık + yeşil çay tüketeceğim.
Ruh halim ve gün düzenim daha iyi olduğu için dün gibi kontrolsüz geçmesine izin yok :KK28:

diyetimin ikinci günü... :süslü:
aksam cok gec yattigim icin öglen uyandim, hemen bir su, türk kahvesi rutini yapiyorum birazdan..
bugün tek ögün olur muhtemelen... protein agirlikli yaparim acikmamak icin. yazarım zaten buraya.
aksam acikirsam ev ayranı icerim.
sınavlarım geliyor, cok hareketli geciremicem bir iki haftalik sürecimi ama elimden geldigince dikkat edicem..

X