kıbrısta yumurta donör ile gebe kalan var mı?

değisik bir huyum yapım var aslında bana bıraz deli derler okadar cocuk ruhluyum ki 33 yasındayim bazen mahallede oynayan coxuklara katılır ben de oynarım kız taso bile oynuyom coxuklarla onlar bizim kapıda pisiklet suruyo nşr tur versenıze diyorum 4 tekerli bisiklete biniyorum sizde dogal olarak bana bu yorumları yapan 33 yasında kadın olamaz diyorsnuz ama ben böyleyim

5 tüp benek 6 asılama denedim doktor diyordu bılmadın mı dediki en son 23 yasında geldin buraya gencliginşn en guzel gunlerinde ozmamanlar bile tedavıye cwp vermezken 32 yasındasın simdi ne beklıyorsun parmagını kes yenisi cılarsa senın yumurtan da öyle cıkar herkeze güller acar doktorum şaka lasır güler benş görünce sen genemi geldin der acıyarak bakardı hep dünyalar basıma yıkılırdı ama bellş ermezdim kahkaha atardım delisin sen derlerdi ven böyleyim hep gğlerim sakaya vururum
Hiç belli olmaz bir mucizeye bakar. Ancak eğer nasib de yoksa olmazsa senin için hayırlısının o olduğunu düşün biz bilemeyiz Rabbim bilir. Kendi katilini doğuran anneler var öyle bir zamandayız biz. İnsanın evladı bile zarar veriyor kendisine. Bebeklik yılları göz açıp kapayıncaya kadra geçiyor, peki ya sonrası?

Allah korusun belki kendi evladını doğurman hayırlı olmayacak ama öksüz yetim kalmış bir evlada sahib çıkman senin için en hayırlısı olacak. Anne olmak için doğurmak gerekmez. Bir kedi bile sahiplensen kedi anası oluveririsn.

Belkide evlatlik almayı düşünmelisin eğer nasib olmazsa.

Tabi tüm kalbimle dilerim ki Meryem anamızın rahmine erkek dahi dokunmdan bebeği düşüren Rabbim sana da naisb etsin . Amin

değisik bir huyum yapım var aslında bana bıraz deli derler okadar cocuk ruhluyum ki 33 yasındayim bazen mahallede oynayan coxuklara katılır ben de oynarım kız taso bile oynuyom coxuklarla onlar bizim kapıda pisiklet suruyo nşr tur versenıze diyorum 4 tekerli bisiklete biniyorum sizde dogal olarak bana bu yorumları yapan 33 yasında kadın olamaz diyorsnuz ama ben böyleyim
Kişilik ile alakalı

Canım bunda ne var bende oyun oynuyorun hemde deliler gibi bilgisayar oyunları online oyunlar 🤣🤣 biz yaşlı değiliz ki hala gençsin yahu.. çok güzel işte

Hiç belli olmaz bir mucizeye bakar. Ancak eğer nasib de yoksa olmazsa senin için hayırlısının o olduğunu düşün biz bilemeyiz Rabbim bilir. Kendi katilini doğuran anneler var öyle bir zamandayız biz. İnsanın evladı bile zarar veriyor kendisine. Bebeklik yılları göz açıp kapayıncaya kadra geçiyor, peki ya sonrası?

Allah korusun belki kendi evladını doğurman hayırlı olmayacak ama öksüz yetim kalmış bir evlada sahib çıkman senin için en hayırlısı olacak. Anne olmak için doğurmak gerekmez. Bir kedi bile sahiplensen kedi anası oluveririsn.

Tabi tüm kalbimle dilerim ki Meryem anamızın rahmine erkke dahi dokunmdan bebeği düşüren Rabbim sana da naisb etsin . Amin
Harika yazmışsın kuzu🫶💜🤲🍒🍒🥰

Tabi tüm kalbimle dilerim ki Meryem anamızın rahmine erkek dahi dokunmdan bebeği düşüren Rabbim sana da naisb etsin . Amin
onada basvuedum heleki depremde kımsesiz kalan cocuklar için kalıcı vermeyiz ailesi cılar sa alırız dendi evlat edinmeyi arayin dediler neyse orayı aradım evınız vamı geliriniz 10 küsür bilmem ney üstümü borcunuz varmı anasını satayım kıracıyım param yok borcum cok onu bile laik görmediler bana

aynen nasip Allah hayırlı ise nasip etsin nasibimide kıbrısla zorluyorum Allah ım affetsin

onada basvuedum heleki depremde kımsesiz kalan cocuklar için kalıcı vermeyiz ailesi cılar sa alırız dendi evlat edinmeyi arayin dediler neyse orayı aradım evınız vamı geliriniz 10 küsür bilmem ney üstümü borcunuz varmı anasını satayım kıracıyım param yok borcum cok onu bile laik görmediler bana
Belki başka yerleride denemelisin.. Rabbim işini kolaylaştırsin Amin

Senin çok güzel bir kalbin var assosyalcim❤️ Sabrına da ayrı hayran kaldım kaç gündür 😻 inşallah gönlünden ne geçiyorsa gelip seni bulsun, senin gibi güzel yürekli evlatların olsun🙏
Canım benim Allah razı olsun, rabbim dualarını kabul etsin inşallah 🥺🤲🫶🥰🍒 seni yerim yaaa,çok çok tatlısın iyi ki güzel insanlar tanidim🤩😍🥰🍒🍒🍒😘 rabbim güzel günler göstersin inş hepimize🤩😍🥰💜🫶🤲🍒🍒🍒 yüreğinden öperim kuzum🫶🥰🍒🍒😘

kıbrıs ta yumurta dönörü ile hamıle kalan varmı bilgilerinize ihtiyacım var nasıl bir duygu cocuga alıstınız mı aranızda kı bağ sevgi nasıl ben iyi ve güvenilebilir klinik arıyorum lütfen yorumlarınızı beklıyorum hiç biryerden cwp alamıyorum herkez kendini saklıyor anlıyorum ama ben bire bir yaptıranlardan bilgi almak istiyorum
Hayirli olsun benim bebeklerim 17 aylik bende. Cok istiyordum cok ugraslar sonunda anne oldum.Allh isteyen herkese nasip etsin

Ben Dr hit de embriyo transferi oldum birincisinde tutmadı şimdi ikinci transferimi oldum bakalım sonuç ne olacak hayırlısıyla işallah pozitifi görürüm

Kliniklerin çoğu işi ticarete dökmüş herşey para onlar için transfer sonucunda negatif olunca doğru dürüst açıklama yok Ege hanım kafasına göre iş yapıyor hiç tavsiye etmiyorum

X