kıbrıs yumurta donasyon

vuslatizmir

Üye
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2023
364
350
okadar pişmanım ki bazı şeyleri tam düşünmeden yaptıgıma ilk baslsr cok mutluydum hevesliydim ama iş ciddiye binince bütün tadım tuzum kactı Allah ım beni affetsin iyi değilim ruhsal bunalımdayım üzerimde koca bir yük var kıbrıs tedavimde hamile kaldım ikizmiş bu yalanla nasıl büyütücem anamdan bacılarımdan ailemden sakladım aklıma gelmeyen seyler helmeye basladı ya sevmessem ya kanım ısınmassa diye Allah ım beni affet cok pismanım Allah beni affedermi

Karaizmir sen misin? Hayırlı olsun. Sizin karnınızda büyüyecek bebekleriniz. Başkasının yumurtasından da olsa onların hareketlerini hissedip mutlu olacaksınız. Ailenize söylememe kararı size kalmış. Bence psikolojik destek alabilirsiniz. Başkasının bebeği fikrini kafanızdan atın o sizin ve eşinizin bebeği.

okadar pişmanım ki bazı şeyleri tam düşünmeden yaptıgıma ilk baslsr cok mutluydum hevesliydim ama iş ciddiye binince bütün tadım tuzum kactı Allah ım beni affetsin iyi değilim ruhsal bunalımdayım üzerimde koca bir yük var kıbrıs tedavimde hamile kaldım ikizmiş bu yalanla nasıl büyütücem anamdan bacılarımdan ailemden sakladım aklıma gelmeyen seyler helmeye basladı ya sevmessem ya kanım ısınmassa diye Allah ım beni affet cok pismanım Allah beni affedermi
O bebeklerin tek bir tek hücresi başkasından ama diğer mikyonlarca hücresi senin canınla kanınla büyüyecek.. insanlar evlat edindikleri bebeklere sevgilerinden ölüp bitiyorlar senin sevmeme ihtimalin asla yok.. allahım istemese nasip etmezdi.. anne baba olmak en cok senin gibi isteyenlerin hakkı.. sen iki canı hayırlı evlat olarak yetiştireceksin, vatana millete insanlara kim bilir ne faydalı insanlar olacaklar.. bundan büyük sevap var mı?
Başkaları senin ne yaşadığını evlat hasretini bilemez, kimseye de laf düşmez.. söylemek zorunda değilsin.

Canım sen konunun ilk başından beri meraklı ve panik biriydin şuan sakin ol gerekirse psikolojik danışmanlık alabilirsin herşey güzel olcak kimseye deme boşver herkes herşeyi bilmek zorunda değil

Yapacak bişey yok artık hamilesiniz.Kimseye söylemek zorunda değilsiniz.Destek alın

Haddime degil ama ne kadar sanslisiniz hamile olabilmissiniz.Maddi ve manevi her türlü aciya katlanip yine de olmayanlar ne yapsin?Parasi olmadigi icin tedavi olamayanlar mesela,böyle bir deneme luksü bile yok!Hadi paran var ,iyi doktora denk gelmediysen ,seni paramatik gibi görüyorlarsa hem paranla,hem bedeninle hem de psikolojik olarak cökerdin.

Burada ki yazilarin cogunu okudum sayilir.Benim cocugum yok mesela, gördügümde üzülüyorum baska cocuklari,icime atiyorum..Bilincsizce cocugu olan arkadaslarimdan uzaklastim.Akrabalarimdan da,nedeni malum.Insanlarin seni elestirdigini düsün acimasizca,bos konustugunu,sorguladigini.Umursamasan bile inciniyor olacaksin.

Burada bazi yazilari en az iki uc kere okudugum oldu.Kimisi tedavi icin evini satiyor,kimisi her türlü riski göze aliyor,hastaligina ragmen.Defalarca deneyip sonuc alamayanla oluyor....vs
Sevgi cok guclu bir duygudur,sevdiginiz kadar sevilirsiniz.Sevin ve sükredin böyle bir imkaniniz oldugu icin.

Üzülmeyin ve strese girmeyin.Evrene ne verirseniz onu alirsiniz,olumsuzluklardan uzak durun.Insallah saglikli bir sekilde bu dönemi atlatirsiniz.Size negatif enerji veren ve manupule edebilecek kisilerden uzak durun.
Simdiden kutlarim.Insallah hayirli ve saglikli olarak sizinle olurlar.

Anne olmak kutsal birsey.Unutma herseyin bir sebebi vardir.Hepimiz farkli tecrubelerden geciyoruz.

Merhaba sen aslında transferden önce yani ilk araştırmalarımdada bu tarz tereddütlerin vardı. Keşke transfer yaptırmasaydın diyeceğim ama yaptırmış ve hamile kalmışsın. Bence psikolojik destek al bu durumla baş edemeyeceğini düşünüyorsanda bebeklerin hiç günahı yok. Veballerime girmeyede senin hakkın yok.tereddütün varsa bence aldır

okadar pişmanım ki bazı şeyleri tam düşünmeden yaptıgıma ilk baslsr cok mutluydum hevesliydim ama iş ciddiye binince bütün tadım tuzum kactı Allah ım beni affetsin iyi değilim ruhsal bunalımdayım üzerimde koca bir yük var kıbrıs tedavimde hamile kaldım ikizmiş bu yalanla nasıl büyütücem anamdan bacılarımdan ailemden sakladım aklıma gelmeyen seyler helmeye basladı ya sevmessem ya kanım ısınmassa diye Allah ım beni affet cok pismanım Allah beni affeder

Selam yeniden,
Gecmis yorumlarindan anladigim kadariyla (kiraci meselesi) olay cocuk meselesine gelmis ve seni cok feci acimasizca elestirmisler özellikle maddi imkansizlikdan dolayi.Her ne kadar yazan yorumcularin düsünceleri mantiken haklilik payi olsa da üslup oldukca (bana göre) yanlis ve kirici olmus.Öte yandan sen ya da siz de bir iki kirici yahut gereksiz elestiri yapmissiniz, belli ki elestirilerden dolayi böyle hissetmissiniz.Üzüldüm bu kadar üstünüze gelinmesine.Kanimca cok adeletsizce yahut bilinsizce belki de size bencil diyenlerin aslinda kendi bencil ruh halleriyle ifade edilmis elestiriler, ote yandan mantiken dogru ifadeler.Kimisi türkceden vurmus,kimisi maddiyattan.Bir kac olumlu kirmadan yapilan elestiri disinda.
Ben, insanlarin zayif taraflarinin silah olarak kullanilarak elestirimesine karsiyim.Bu o kisilerin elestirilerinin dogru oldugunu göstermez.Bana göre tamamen zayifligi ifade eder.Hatta ileri gidilmis nerdeyse kisisel ruhsal saldiriya dönüsmüs belki de bilmeden.

Bugün, genc türk nufusunun büyük bir cogunlugunun suan ki sartlarda cocuk sahibi olmasi maddi imkansizliklardan dolayi zaten zor.Bu insanlara cocuk sahibi olmayin,bencilsiniz vs demek de dogru degil,o zaman nufusun yarisindan fazlasi cocugu olmasini hak etmiyor demektir.
Evet,cocuga gerekli her türlü imkani vermek gerek.Eksigini gedigini hesaplamak gerek.Bilincli olmak gerek.Hepsine katiliyorum.Fakat bu imkanlar hic bir zaman yeterli olmiyacaksa,senin cocuk yapmaya hakkin yok demek de bana acimasiz geliyor.

Kaanatimce,bir cocugun belki oyuncagi olmayabilir.Giysisi eskidir kimbilir.Yiyecegi kisitli olabilir.Fakat olmazsa olmazi"sevgi"dir.Ve ben 11 yildir cabalayan,herseyi bu ugurda göze alan sizin, bunu fazlasiyla bebeklerinize vereceginize inaniyorum.Maddi imkansizliklarin telafisi olabilir.Bir tek insanin konumu ne olursa olsun,sevgisizligin,ilgisizligin telafisi olmuyor,unutulmuyor!
Insanlarin mantikli elestiri yaparken kirmadan,dokmeden daha yapici olmalarini dilerim ve kendi adima daha önceki yorumumda soyledigim bir iki cümle icin de senden, özür diliyorum.

Dilerim bebeklerinle ,yeni ailenle cok mutlu olursun

Saglicakla kal

1698390238486.jpeg

Canım kendine gel 🥺🥺 sen bu bebegi çok istedin unuttun mu? Ne kadar çok arastirdin, konu açtın. Bak Allah nasip etti,hem de iki tane. Yine tedaviyi olup gebe olamayabilirdin de🥺 o zaman olmadı diye konu acacaktin. Çok istedin,Allah verdi. Onlar senin kaninla caninla beslenecek,sen dünyaya getireceksin. Şuan çok hassassin ve hormonların fazla geliyor. Bu bebekler senin, böyle düşünme. Her şey güzel olacak, bebeklerini kucağına aldığını hayal et. Gözün aydın, senin en mutlu günün bu günler. Tadını çıkar 🤲💜🥰🍒🍒🍒🫶

Çok merak ediyorum hala pismanmisiniz

X