Ketojenik diyet hakkında bilinmeyenler

K kitty28 canim ben bugun tartildim.gecen hafta 94.1 gelmistim.bu hafta 89.7 geldim.4.4 kilo vermis oldum.ketoya tam uyamadim.tam anlamiyla iyi hesaplayip yapabilseydim belki daha cok verirdim.ama yine de bu sonucta cok guzel bence.93 den asagı hic inemiyordum:nazar:
1 haftada 4.4kg şahane rakam, tebrik ederim👏
Sigarayı champix ile bıraktım bu arada.
Keto da myfitnesspal uygulaması ücretsiz versiyonu kullanıyordum çok işime yarıyordu.
Yine de hesap kitap zaman ayırmak zor oluyor evet.Biryerde okumuştum, hesapla uğraşmamak için her öğününüz 1 et + 1 yağ + 1 veya 2 sebzeden oluşsun diyordu.
Bugün de pazardı, çok günahkar beslendim😂 Her pzts olduğu gibi yarın diyete başliim bari 🤣
Sevgiler 💋

1 haftada 4.4kg şahane rakam, tebrik ederim👏
Sigarayı champix ile bıraktım bu arada.
Keto da myfitnesspal uygulaması ücretsiz versiyonu kullanıyordum çok işime yarıyordu.
Yine de hesap kitap zaman ayırmak zor oluyor evet.Biryerde okumuştum, hesapla uğraşmamak için her öğününüz 1 et + 1 yağ + 1 veya 2 sebzeden oluşsun diyordu.
Bugün de pazardı, çok günahkar beslendim😂 Her pzts olduğu gibi yarın diyete başliim bari 🤣
Sevgiler 💋
Saol canim.aslinda zor vermedim.kolay gitti bu hafta.dün ödül verdim kendime.ama biraz abarttim.hemen tartida +500 ü gördüm.bugün yine başladim.ketonun da serbest günü varmiş ya ona sayiyorum.
Bende fatsecret uygulamasini indirdim.daha güzel ve kullanisli.
Bugün yediklerime dikkat ettim.mart sonu hedefim 81 kiloya inmek.
Bu arada sen kac kilosun canim?hedefin kaç?

Saol canim.aslinda zor vermedim.kolay gitti bu hafta.dün ödül verdim kendime.ama biraz abarttim.hemen tartida +500 ü gördüm.bugün yine başladim.ketonun da serbest günü varmiş ya ona sayiyorum.
Bende fatsecret uygulamasini indirdim.daha güzel ve kullanisli.
Bugün yediklerime dikkat ettim.mart sonu hedefim 81 kiloya inmek.
Bu arada sen kac kilosun canim?hedefin kaç?
Ah o kilolar ve hedefler...hayatımda ilk kez 80i geçtim, 82-83kg um sanırım.
Diyet yapmadığım için hedef de yok henüz😂
Yazlık kıyafetlerimi rahatça giyebilmem için en azından yaza kadar 75e düşsem bile yeter şu an.
Ama çok umutsuz hissediyorum zira sigarayı bıraktığımdan beri yediklerim üzerinde kontrolüm yok sanki, durduramıyorum kendimi😫

Ah o kilolar ve hedefler...hayatımda ilk kez 80i geçtim, 82-83kg um sanırım.
Diyet yapmadığım için hedef de yok henüz😂
Yazlık kıyafetlerimi rahatça giyebilmem için en azından yaza kadar 75e düşsem bile yeter şu an.
Ama çok umutsuz hissediyorum zira sigarayı bıraktığımdan beri yediklerim üzerinde kontrolüm yok sanki, durduramıyorum kendimi😫
Hepimiz oyleyiz canim.dun ve bugün 89 a düstüm diye ödül verdim.90 a ciktim.yarin yeniden bi haftalii bi diyete baslicam.bende boyle gidiyor.hic bi diyeti 1 haftadan fazla yapamiyorum.insan ister istemez sıkıliyor.
Senin kilo da cok degl aalinda.ha gayret desen yaza kadar gider hepsi.yeter ki bi başla.

Hepimiz oyleyiz canim.dun ve bugün 89 a düstüm diye ödül verdim.90 a ciktim.yarin yeniden bi haftalii bi diyete baslicam.bende boyle gidiyor.hic bi diyeti 1 haftadan fazla yapamiyorum.insan ister istemez sıkıliyor.
Senin kilo da cok degl aalinda.ha gayret desen yaza kadar gider hepsi.yeter ki bi başla.
Umarım o gücü kendimde bulabilirim canım, teşekkür ederim desteğin için🙏

X