Kesilen Konuşma

nightwish_black

They call the “Rising Sun” ☀️
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2022
2.113
3.688
30
Hanımlar merhaba. Belki çoğunuza göre dert gelmeyecek ama ufak fikirler edinmek adına konu açmak istedim. 2 hafta önce bir arkadaşım vasıtasıyla biriyle tanıştım. Adam 39 yaşında, evlilik istiyormuş. İşi, maddi gücü yerinde. Babası vefat etmiş, annesiyle kalıyor. Sanayide otomobil yedek parça satıyor. Biraz kadınlarla duygusal ilişki anlamında zayıf biri ama tanıdığım kadarıyla iyi bir insan. Yani ilgili, kibar, günaydın mesajları atıyor, arar eder ilgilenir vs ama düz adam Sami anlayacağınız. Çok böyle romantik ve kadın ruhundan anlayan bir tip gibi değil. 2 hafta içerisinde 4 kere buluştuk güzel ve keyifli de geçti/ Çok koyu Galatasaraylıdır fanatik derecesinde, ben de Galatasaraylıyım çoğu kadından da daha çok maç takip ederim hatta günler öncesinden dün akşamki derbiyi birlikte izleyelim diye konuştuk. Öyle de oldu ama malumunuz Galatasaray yenildi. İşte olay burada başlıyor. Maçtan sonra bir yerde yemek yedik, üstüne kafeye gittik bunun ağzını bıçak açmıyor benden taraf bile bakmıyor. Morali inanılmaz bozuldu. Ben de moralini düzeltmek için uğraştım bayağı, şirinlikler yaptım. Teselli etmeye çalıştım, hiçbir şey bitmedi dedim. Baktım bir sonuç yok. Ağzını bıçak açmıyor konuşsak da 2 laf ediyor 1i maç. Gözleri uzaklara dalıyor sessizleştik. Kafede kaç dakika karşılıklı öyle sessizce oturduk. Ben de cumartesi günü bir sınava girmiştim. Benim için önemli bir sınavdı ama kötü geçti yani benim de moralim çok bozuktu anlayacağınız. İşte kendimden örnek verdim bak benim de derdim sıkıntım var o kadar çalıştım olmadı ama bugün güzel bir vakit geçirmek, sohbet etmek için geldim önemli olan bu dedim. Ona bile haklısın dedi sadece beni teselli edecek pek bir şey söyledi. Ben böyleyim dedi benim üzüntüm böyle 1 gün sürer dedi. Ben de artık sinirlendim. Daha haftaya maçlar var, hiçbir şey bitmemiş ama sen şu an boş yere kendini üzüp şu anki anı mahvediyorsun dedim o da haklısın falan dedi. Ben de hesabı istedim ödeyip kalkacaktım neyse zorla o ödedi. Eve bıraktı beni, bırakırken de gideyim biraz kafamı toplayım arkadaşlarla konuşayım ben sana yazarım dedi ben de tamam dedim. Şimdi dün geceden bu saate kadar ses yok. Normalde her gün yazıp günaydın napıyorsun nasıl geçiyor günün diye mesaj atardı. Ortadan kayboldu. Ben de yazmadım açıkçası. Çünkü kendi haline bırakmak istedim. Ama bu şekilde havada biterse de çok komik olur gerçekten. Sizler bu konuda neler düşünürsünüz? Ne yapayım ya da yapmayayım fikirlerinize ihtiyacım var. Teşekkür ederim…

Not: 1 gün sonra, az önce yazdı kızlar yazdığı mesaj da “ne yapıyorsun canım” 😄

Son düzenleme:
Hanımlar merhaba. Belki çoğunuza göre dert gelmeyecek ama ufak fikirler edinmek adına konu açmak istedim. 2 hafta önce bir arkadaşım vasıtasıyla biriyle tanıştım. Adam 39 yaşında, evlilik istiyormuş. İşi, maddi gücü yerinde. Babası vefat etmiş, annesiyle kalıyor. Sanayide otomobil yedek parça satıyor. Biraz kadınlarla duygusal ilişki anlamında zayıf biri ama tanıdığım kadarıyla iyi bir insan. Yani ilgili, kibar, günaydın mesajları atıyor, arar eder ilgilenir vs ama düz adam Sami anlayacağınız. Çok böyle romantik ve kadın ruhundan anlayan bir tip gibi değil. 2 hafta içerisinde 3 kere buluştuk güzel ve keyifli de geçti/ Çok koyu Galatasaraylı fanatik derecesinde ben de Galatasaraylıyım çoğu kadından da daha çok maç takip ederim hatta günler öncesinden dün akşamki derbiyi birlikte izleyelim diye konuştuk. Öyle de oldu ama malumunuz Galatasaray yenildi. İşte olay burada başlıyor. Maçtan sonra bir yerde yemek yedik, üstüne kafeye gittik bunun ağzını bıçak açmıyor benden taraf bile bakmıyor. Morali inanılmaz bozuldu. Ben de moralini düzeltmek için uğraştım bayağı, şirinlikler yaptım. Teselli etmeye çalıştım, hiçbir şey bitmedi dedim. Baktım bir sonuç yok. Ağzını bıçak açmıyor konuşsak da 2 laf ediyor 1i maç. Gözleri uzaklara dalıyor sessizleştik. Kafede kaç dakika karşılıklı öyle sessizce oturduk. Ben de cumartesi günü bir sınava girmiştim. Benim için önemli bir sınavdı ama kötü geçti yani benim de moralim çok bozuktu anlayacağınız. İşte kendimden örnek verdim bak benim de derdim sıkıntım var o kadar çalıştım olmadı ama bugün güzel bir vakit geçirmek, sohbet etmek için geldim önemli olan bu dedim. Ona bile haklısın dedi sadece beni teselli edecek pek bir şey söyledi. Ben böyleyim dedi benim üzüntüm böyle 1 gün sürer dedi. Ben de artık sinirlendim. Daha haftaya maçlar var, hiçbir şey bitmemiş ama sen şu an boş yere kendini üzüp şu anki üzüp mahvediyorsun dedim o da haklısın falan dedi. Ben de hesabı istedim ödeyip kalkacaktım neyse zorla o ödedi. Eve bıraktı beni, bırakırken de gideyim biraz kafamı toplayım arkadaşlarla konuşayım ben sana yazarım dedi ben de tamam dedim. Şimdi dün geceden bu saate kadar ses yok. Normalde her gün yazıp günaydın napıyorsun nasıl geçiyor günün diye mesaj atardı. Ortadan kayboldu. Ben de yazmadım açıkçası. Çünkü kendi haline bırakmak istedim. Ama bu şekilde havada biterse de çok komik olur gerçekten. Sizler bu konuda neler düşünürsünüz? Ne yapayım ya da yapmayayım fikirlerinize ihtiyacım var. Teşekkür ederim…
Tek sorunun maç olduğuna emin misiniz ? Profilinize göre siz 30 yaşında, yüksek lisans eğitimi almış bir kadınsınız. Yaptığı işten bağımsız olarak; adam da sizin gibi üniversite ortamını deneyimlemiş biri mi ?

Ve kusura bakmazsanız neden görücü usulü?

Bana yazmama nedeni ya da moral bozukluğunun nedeni sadece maçmış gibi gelmedi. Sen 30 yaşındasın galiba ne yapacaksın bu adamı Allah aşkına?
Yani maçtan önce bir sıkıntısı yoktu. Hatta maçtan önce 2 saat erken buluştuk. Gayet güzel konuştuk, elimi tuttu heyecanlıydı ama her şey normaldi. Evet 30 yaşındayım bu konuda haklısınız.

maç sırasında sizle ilgili bir rahatsızlığı olmadığından eminseniz;

ben de zamanında fanatik insandım. yenilgi insanın modunu düşürür ama bayağı abartmış sanki.
morali bozuk olabilir ama belli bir noktadan sonrası size saygısızlığa giriyor.
çekilmez böyle ergen davranışlar.
Evet üzülmesi çok normal ama cidden abarttı o yüzden sinirlendim zaten ve bu saate kadar yazmadı. Ben de yazmadım.

Yahu ben bu insanları anlamıyorum ?
Adamin hisessi mi var Galatasaray As'de.
Ordaki sporcular kazansada kaybetsede ; lüks villalarina gidip jakuzilerine uzanıyorlar.
Gezip tozuyorlar,günlerini gün ediyorlar.
Umurlarinda bile olmuyor,zaten bilmem kaç milyon Euro'ya anlasma yapiyorlar.
Bizim kit akillilarda onların kaybettiği maça üzülüyor.
Bu çocuk adamdan size hayir gelmez..
Evlenseniz ve GS o hafta müsabaka kaybetse seksi unutun,hatta adamla sohbeti bile unutun bence,o köşesine gidip ağlar zaten 😀😀😀

Yani maçtan önce bir sıkıntısı yoktu. Hatta maçtan önce 2 saat erken buluştuk. Gayet güzel konuştuk, elimi tuttu heyecanlıydı ama her şey normaldi. Evet 30 yaşındayım bu konuda haklısınız.
O zaman yaşının insanı değil. Bir maç için flörtünle geçirdiğin akşamı da mahvetmezsin hani.

Tek sorunun maç olduğuna emin misiniz ? Profilinize göre siz 30 yaşında, yüksek lisans eğitimi almış bir kadınsınız. Yaptığı işten bağımsız olarak; adam da sizin gibi üniversite ortamını deneyimlemiş biri mi ?

Ve kusura bakmazsanız neden görücü usulü?
Maçtan önce 2 saat erken buluştuk. Gayet iyiydi, heyecanlıydı maç için ama bir sorun yok elimi tutuyordu hatta. Üniversite ortamını iki yıllık otomotiv teknoloji okuyarak deneyimlemiş. Görücü usulü değil tam aslında bir arkadaşım tanıştırmak istedi ben de şu an hayatımda biri olmadığı için tamam konuşalım dedim.

Maçtan önce 2 saat erken buluştuk. Gayet iyiydi, heyecanlıydı maç için ama bir sorun yok elimi tutuyordu hatta. Üniversite ortamını iki yıllık otomotiv teknoloji okuyarak deneyimlemiş. Görücü usulü değil tam aslında bir arkadaşım tanıştırmak istedi ben de şu an hayatımda biri olmadığı için tamam konuşalım dedim.

Siz ne düşünüyorsunuz adama dair ?

Yahu ben bu insanları anlamıyorum ?
Adamin hisessi mi var Galatasaray As'de.
Ordaki sporcular kazansada kaybetsede ; lüks villalarina gidip jakuzilerine uzanıyorlar.
Gezip tozuyor,gününü gün ediyor.
Umurlarinda bile olmuyor,zaten bilmem kaç milyon Euro'ya anlasma yapiyorlar.
Bizim kit akillilarda onların kaybettiği maça üzülüyor.
Bu çocuk adamdan size hayir gelmez..
Evlenseniz ve GS o hafta müsabaka kaybetse seksi unutun,hatta adamla sohbeti bile unutun bence,o köşesine gidip ağlar zaten 😀😀😀
Ay çok haklısınız sinirlendiğim nokta o oldu cidden 😄

Siz ne düşünüyorsunuz adama dair ?
Aslında yukarıda düşündüğüm şeyleri yazdım. 2 haftada o kadar tanıyabildim ama yazmayı düşünmüyorum. Çünkü hem kendini ortamı mahvetti hem de kendi haline bırakmam gerek diye düşünüyorum.

X