Kendimi çok kötü hissediyorum görüşlerinize ihtiyacım var

Ailesiyle yüzyüze görüşmedim telefonda konuştum sadece, beni görmeden annesinin oğluyla evlenmemi istemesi de tuhaf değil mi
Çok tuhaf,normal hiç bir anne telefonda tanıştığı gelin adayına hemen evlenin gözüyle bakmaz.Tanışmak ister gel git yapilsin ister,oğlunu biraz naza çeker.Hemen oğlum evlensin kim olursa olsun diyorsa orda bir sakatlık var.

Çok tuhaf,normal hiç bir anne telefonda tanıştığı gelin adayına hemen evlenin gözüyle bakmaz.Tanışmak ister gel git yapilsin ister,oğlunu biraz naza çeker.Hemen oğlum evlensin kim olursa olsun diyorsa orda bir sakatlık var.
Haklısınız beni daha görmediler bile aileler ne zaman tanışacak diyorlar aileme söylemezsem samimiyetime inanmıyorlarmış

Evlilik tek tarafın isteğiyle olmaz.Sizin bu konudaki düşüncenize saygı duymadığı gibi bir de kufretmis.Saygi en baş kriteriniz olmalı evleneceğiniz kişide.Sınırı aşmış bile,özür dilerse bile samimiyetine asla inanmayin.

Ben geçmişte biriyle tanıştırildim.Karsi ailenin baskısıyla 3.ayda söz taktik 5.aya düğün günü aldık.Sonucunda düğün arifesi günü ayrıldık.
Sonra ex eş ile tanıştık.Onun baskısıyla 3.ayda söz,4.ayda nikah oldu 6.aya düğün günü aldık.Dugun yine bozuldu ama nikah var diye barismayi kabul ettim,şu anki durumda 5.5 yaşında oglumlayim ve boşanma davası sonucu bekliyorum.

Yani demem o ki ,hızlı giden atların ciftesi pek oluyor.Sen uyma ona..

Emek harcamadan,masraf etmeden herhangi biriyle evlenmek istiyor ve de pis huyları vardır kendini daha fazla gizlemek istemiyordur
Ailesi de onun gibi aileler tanışsın deyip duruyorlarmış neyin acelesi anlamadım

Alıntılanan önceki konunuzu görene kadar evlenmek istemesinde bir tuhaflık görmemiştim. Yani insanlar birileriyle evlenmek için de birlikte olabilir bunun neresi tuhaf? Birini beğenmiş ve hayatını birleştirmek istemiş olabilir bu neden bu kadar garipsenmiş bu konu haricinde söylüyorum. Küfür konusuna değinmiyorum öfke problemi göstergesi zaten. Sorunlu bir davranış. Ama önceki konunuzda belirttiğiniz ısrarla cinsellik istemesi, hakkında birden fazla kişiyi idare ediyordu denmesi falan aman aman koşarak uzaklaşılası evlerden ırak.

Slıntılanan önceki konunuzu görene kadar evlenmek istemesinde bir tuhaflık görmemiştim. Yani insanlar birileriyle evlenmek için de birlikte olabilir bunun neresi tuhaf? Birini beğenmiş ve hayatını birleştirmek istemiş olabilir bu neden bu kadar garipsenmiş bu konu haricinde söylüyorum. Küfür konusuna değinmiyorum öfke problemi göstergesi zaten. Sorunlu bir davranış. Ama önceki konunuzda belirttiğiniz ısrarla cinsellik istemesi, hakkında birden fazla kişiyi idare ediyordu denmesi falan aman aman koşarak uzaklaşılası evlerden ırak.
Annesi de engellemiş beni sosyal medyada, ortak arkadaşımıza da beni sildirmiş sosyal medyadan

Evliliği erken buluyorsunuz diye küfretmek ne demek.. İçimden bu adamda çok falso var diye bir his geçiyor..Bu kadar acelecilik hayra alamet değil gibi..Sizi bu konuda zorlayamaz..
Etrafımdaki insanlarda bir şey saklıyor bence diyor, annesi beni görmeden ailene anlat tanıştır diyordu erken deyince o da engellemiş beni sosyal medyadan
Ortak arkadaşımıza bile engelletmiş

Bu kadarcık bir olayda bile tahammül gösterememiş sinirlenip küfür etmiş,her yerden engellemiş evlenseniz daha büyük bir olay yaşasanız kim bilir neler yapacak. Erkenden göstermiş işte yüzünü. Bu olaydan ders alıp yoluna devam edip etmemek senin elinde.

X