Kaynanamlar yalan söyleyecek

Kaynım sevgilisiyle evlenme kararı aldı.Uzun yıllardır çalışmıyor.Kız tarafına çalışıyor diyecekler.Kızın maddi durumu iyi.Evlenince geçinmeye sorun olmaz.Ama böyle yalan söyleyen insanlara ben nasıl güveneyim
Kız biliyorsa ve bunu bile bile ailesine yalan söyleyecekse bunu sizin dert etmenize gerek yok ki. Kız çalışmayan bir kocayla nasıl geçineceğini ve ailesine söyleyeceği yalanı kendi düşünmeli bence. Bence siz olaylara müdahale etmeyin yorum yapmayın fikir sunmayın elbet yalanları ortaya çıkacaktır çünkü

Kız biliyorsa ve bunu bile bile ailesine yalan söyleyecekse bunu sizin dert etmenize gerek yok ki. Kız çalışmayan bir kocayla nasıl geçineceğini ve ailesine söyleyeceği yalanı kendi düşünmeli bence. Bence siz olaylara müdahale etmeyin yorum yapmayın fikir sunmayın elbet yalanları ortaya çıkacaktır çünkü
Yok karışmam ben.Ama kaynanamlarin böyle yalan soylemelerine ve rahat olmalarina çok şaşırdım.

Kız çalışmadığını biliyor.Kizin maddi durumu çok çok iyi.Kizin gelirleri var.Kiz çalışmadığını biliyor.Ailesini kandiracaklar
Aşktan gözü kör olmuş yazık. Ailesine bişey olmaz. Kendini kandırır salak. Evin tüm sorumluluğunu yüklenip, asalak bir sünepe beslediğini anlayınca dank eder.

Sadece yalan söylemelerıne şasirdim. Namazinda niyazında insanlar
Icimden geceni soylemek istemiyorum.

Yalan söylüyorlar cunku "ise yaramaz ogullarini alacak bir gerizekali bulmusken kacirmak istemiyorlar"

Cunku ogullarini -maddi olarak- ustlerinden atmak istiyorlar.

Cunku evlendiginde ogullarinin, esinin maasina da cokebileceklerini tasarliyorlar, simdi el kizi diye iyi davranıyorlar.

Ne demisler?

Kaynana alana kadar, gorumce gorene kadar, kayinpeder olene kadar severmis.

Aşktan gözü kör olmuş yazık. Ailesine bişey olmaz. Kendini kandırır salak. Evin tüm sorumluluğunu yüklenip, asalak bir sünepe beslediğini anlayınca dank eder.
Ben kaynanamlara da şaşırdım.Çalışmayan adami evlendirmeye çalışıyorlar.Ortaya çıkarsa gerçekten kötü olur.Kizin maddi durumu iyi.Ve parayı sakınmaz kaynimdan. Ama ikisininde ssk yok.Çocuk yapınca nasıl olur bilmiyorum

Icimden geceni soylemek istemiyorum.

Yalan söylüyorlar cunku "ise yaramaz ogullarini alacak bir gerizekali bulmusken kacirmak istemiyorlar"

Cunku ogullarini -maddi olarak- ustlerinden atmak istiyorlar.

Cunku evlendiginde ogullarinin, esinin maasina da cokebileceklerini tasarliyorlar, simdi el kizi diye iyi davranıyorlar.

Ne demisler?

Kaynana alana kadar, gorumce gorene kadar, kayinpeder olene kadar severmis.
Dediğiniz gibi bencede.Kizin ev araba herşeyi var.Ogullari maddi olarak rahat edecek.Ögrenim olarakta denk değiller.Çok şaşırdım açıkçası.Kaynanam ağzınızdan kaçırmayın diye tembih etti bize

Fake bir hesap acip "sizin damat işsiz, size yalan soylediler. Bir dost" yazmalik mevzu 🥴
Ailenizde bir kizilcik şerbeti nilay olaydi "sizin damat çulsuz bu saftirik kizinizda isbirligi yapip size yalan soylemelerine ortak oluyor, sizin ganimetleri yiyecekler zaar" derdi 🥴
Hahahwhh😅😅😅😅Eşim sen söylemezsen kimse bilmez dedi.Karışmam ben.Ama şaşırdım bayaa.Bana göre büyük yalan.Bence kızda bu şekilde ailesinin kabul etmeyeceğini biliyor.

X