Göz Makyajı Kaş usturası

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

filiz3333

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Mart 2013
22
0
kızlar kaç aydır deli gibi kaş usturası arıyorum ne internette satıolar ne magzalarda .istanbula gidipde o bayana aldırma imkanım yok .yaaa istbanbulda yaşayıp kaş usturası satılan yeri bilen yada nerden alçağım konusunda fikri olan varmı.çok önemli kaşlarım kalmadı benim :KK43: lütfen postayla parasını havale ederim

canım zazahanda istanbul nılay kozmetık gıbı bı yer var zazahanın sıtesıne gırersen numaraları var.ben adamları arayıp kargoyla gondersınler dıye rıca edecegım.ağrı'da yasıyorum cunku..sende dene ıstersen.fıyatıda 5 tl gıbı bırseymıs.fazla verme :KK66:

kızlar kaç aydır deli gibi kaş usturası arıyorum ne internette satıolar ne magzalarda .istanbula gidipde o bayana aldırma imkanım yok .yaaa istbanbulda yaşayıp kaş usturası satılan yeri bilen yada nerden alçağım konusunda fikri olan varmı.çok önemli kaşlarım kalmadı benim :KK43: lütfen postayla parasını havale ederim

inan uzun zamandır girmiyodum siteye bende kaş usturası arıyodum İzmir'de aramadığım yer kalmadı ama dün aldım ulaştımm sonunda bugünde kullandım ve çok memnun kaldım tertemiz oldu çevresi kaşlarımın ama çok dikkatli olunması lazım :)
forumda da araştırıyım bakıyım kullananlar var mı diye bi baktım sen arıyorsun hemen cevap veriyim dedim :)
bende aradım taradım bulamadım Ardell markasını biliyorsundur belki. Onda kaş şekillendirici diye geçiyor. Paketin içinde de 3tane ustura var. İnternette satış noktalarına baktım.Ben 20 Tl'den aldım.Ama internete yazarsan Ardell kaş şekillendiricisi diye bir sürü sitede satılııyor canım.Görüntüsüde şöyle:) Umarım yardımcı olmuşumdur sorun olursa cevaplarım :) $ARDELL-KAs-DuZELTiCi-VE-sEKiLLEN_112018_1.jpg

canım cok saol bunu uzun süredir biliyorumda ucu cok geniş gözükmüştü bana resimlerden çok içeri girer yada çevresini çok jiletlermi die pek güvenemedim oo yüzdende almadım.sence jiletin büyüklüğü ne kadar yani sonuçta jilet kaş çevremin çok alsın istemem

bende senin gibi tereddüt ediyodum canım ama öyle olmadı zaten çok geniş değil tabi yine de sen bilirsin ben dün üstünü çok rahat aldım sadece ıslak pamukla sildim kaşlarımı üstler çok rahat alındı sana bağlı eğer fazla içeri girersen çok alır ama ister istemez elin korktuğu için istesende fazla alamıyorsun canım. bide alt kısımlarında da kaşlarımı üste iktirdim iyice sonra çok dikkatli olarak yavaş yavaş uç kısmıyla aldım :) ne kalın ne ince tam istediğim gibi oldum akşamında da annemin kaşlarını aldım kaşlarının şekli daha da ortaya çıktı kavisi falan ona da aynı şekilde uygulama yaptım:)

bu kaş usturası kaşları gürleştiryo tamam da kaşlar eğri büğrü çıkmaz mı?sonuçta tıraş ediyosun.

bu kaş usturası kaşları gürleştiryo tamam da kaşlar eğri büğrü çıkmaz mı?sonuçta tıraş ediyosun.

canım valla benim aldığımın ertesi gün nokta nokta çıkmaya başladı. hatta bi kaç kere daha yaptım daha gür ve kalın çıksın çıkmayan yerler dolsun diye küser falan diye korktum ilk başta ama yine aynı şekilde çıkmaya başladı maşallah tabi kişiden kişiye değişebilir. bi kaç gün sonra da zeytinyağı+sarımsak sürmeye başlayacağım. ama yamuk çıkmıyor benim ki gayet cımbızla alınmış gibi çıkıyoda alırken çok dikkat edilmesi gerekiyor tabi.

hmm ii o zaman.sonuçları sen yazarsın buraya.ben de kullanmayı düşünüyorum da biraz çekiniyorum kötü çıkar belki diye.

bi de bişey sorcam.kılların uzaması hızlanıyo mu usturalayınca?benimkiler çok yavaş uzuyo.usturalasam daha hızlı uzar mı?

bi de bişey sorcam.kılların uzaması hızlanıyo mu usturalayınca?benimkiler çok yavaş uzuyo.usturalasam daha hızlı uzar mı?

valla canım benim eskiden kaşlarım çok hızlı çıkardı çok gürdü bir boşluk bulamazdın ama bi kaç sene evvel bi arkadaşım aldı eskisi gibi olmadı bi kaşım kavisli diğeri yuvarlaktı resmen sonra geç çıkmaya başladı 3 ayda tam çıkmış hali oluyodu sonra bi gün dellendim bütün kaşlarımı jiletledim 1 aya nokta nokta oldu 6 ay sonra tam uzamış haliyle gördün hiç fark yok aynı. yapmaya başladığımdan beri çıkmayan yerlerden nokta nokta çıkmaya başlamış bunu farkettim. bugün yakın gösteren aynadan gün ışığında detaylı şekilde inceledim aldığım yerler belirginleşmiş maşallah benim ertesi günden başladı çıkmaya kişiden kişiye değişebilir şimdi yaparsın sende olmaz falan üzülürüm :/

valla canım benim eskiden kaşlarım çok hızlı çıkardı çok gürdü bir boşluk bulamazdın ama bi kaç sene evvel bi arkadaşım aldı eskisi gibi olmadı bi kaşım kavisli diğeri yuvarlaktı resmen sonra geç çıkmaya başladı 3 ayda tam çıkmış hali oluyodu sonra bi gün dellendim bütün kaşlarımı jiletledim 1 aya nokta nokta oldu 6 ay sonra tam uzamış haliyle gördün hiç fark yok aynı. yapmaya başladığımdan beri çıkmayan yerlerden nokta nokta çıkmaya başlamış bunu farkettim. bugün yakın gösteren aynadan gün ışığında detaylı şekilde inceledim aldığım yerler belirginleşmiş maşallah benim ertesi günden başladı çıkmaya kişiden kişiye değişebilir şimdi yaparsın sende olmaz falan üzülürüm :/

Meraba canım.Bende bu kaş usturasını arıyorum ne zamandır.İzmirdeyim.Sen nettenmi sipariş verdin yoksa gidip bir mağazadan falanmı aldın.Birde son durum nedir ? 2 ay olmuş kullanalı sanırım.Tavsiye edermisin.Şimdiden teşekkürler :KK66:

kaş usturası alan arkadaşlar bu ikisi aynı aletmi??

Eklentiler

• $indir.jpg
    $indir.jpg
    5,3 KB · Görüntüleme: 210
  • $DSCF1898 (1).jpg
    $DSCF1898 (1).jpg
    24,5 KB · Görüntüleme: 254
Aynen bencede çok güncellll :) Ben kaşlarımın yarısını jiletledim ve badem yağı sürüyorum geceleri.Gündüzde çizip tamamlıyorum.Bu şekilde birkaç ay idare edip en azından seyrek olan yerlerini gürleştirmeyi planlıyorum.Çağla şikelin kaşları gibi aynen yani.Oda yarısını alıp diğer yarısını kalkık kavisli çiziyor :KK70:
Ama jiletle çok zor oluyor.Kaş usturası bulmam şart oldu :KK43:

X