Kaş kaldırma

Direkt kas kaldırma da cok iz kalir bence dikis izleri cok sıkıntılı bisiy.
Yüz bölgesinde bu sekilde belirgin izler olunca ve kolayca da izler silinmiyor malum ..
Bir dezavantaj da deri tekrar yaslanma yer cekimi kuvveti ile asagiya sarkmasiyla yine asagiya iner sanirim ama yaptiran biri olsa guzel bir bilgi olurdu
Instagramdan bakarsaniz doktor paylasmis bana olan kisiyle yazistim.. izde belli olmuyor hemen kasin üstünde oldugu icin. Siz kas kaldirmami yaptirmak istiyorsunuz?

Sizin o halde 6 ay sonra izleriniz daha da silikleşir.

Aslında ben forumlardan birinde kaş kaldırma konusu altında yara izinde çökme meydana gelebileceğini de duymuştum. Bu da biraz düşündürdü beni ama sanırım o dolguyla falan idare edilebilir.
Keşke forumda şu ameliyatı olan biri paylaşım yapsa da biz de daha iyi bir fikir edinebilsek.
aaaa bunu nerde okudunuz?

Şakak germe de zaten kaş kalkıyor. Göz kenarları da hafif çekiliyor.. Göz kapagı na müdahale gerekirse yapıyor birlikte. Bana gerek görülmemişti. Ama sonradan alt göz fazla deri aldırdım ve yag torbaları nı aldırdım. Üste işlem olmadı henüz 😊
Sizin bu konuda önerebileceginiz baska doktorlar var mi?

Bu arada ben simdiye kadar direkt kas kaldirmayi arastirdim ama benim göz kapaklarimda düsüklük var. Onlari aldirirsam kas daha asaga düsebilirmis? Iki islemi bir yaptirmak daha mi mantikli? Yoksa sadece direkt kas kaldirma/sakak germemi
Sakak germeyi yeni duyuyorum bu nasil ve kimlere yapiliyor?
Kafam cok karisik.. göz kapagi hakkinda kötü yorumlarda okuyoruz sadece direkt kas kaldirma veya sakak germeyle bu iki sorundan kurtulabilirmiyim? Göz kapagi olmam gerekirse gercekten sadece göz üzerine calisan dunyagözde bir doktora olmak isterim zaten lokal yapiyorlarmis.. erstesi gün sakak germe veya direkt kas kaldirma yaptirmak mantikli olur mu?

Bu arada ben simdiye kadar direkt kas kaldirmayi arastirdim ama benim göz kapaklarimda düsüklük var. Onlari aldirirsam kas daha asaga düsebilirmis? Iki islemi bir yaptirmak daha mi mantikli? Yoksa sadece direkt kas kaldirma/sakak germemi
Kafam cok karisik.. göz kapagi hakkinda kötü yorumlarda okuyoruz sadece direkt kas kaldirma veya sakak germeyle bu iki sorundan kurtulabilirmiyim? Göz kapagi olmam gerekirse gercekten sadece göz üzerine calisan dunyagözde bir doktora olmak isterim zaten lokal yapiyorlarmis.. erstesi gün sakak germe veya direkt kas kaldirma yaptirmak mantikli olur mu?
Canım ben Hasan Fındık a işlem yaptırdım memnunum.. Şakak germeyi de, alt göz kapagı estetigi ni de.
Zekeriya kul un sonuçlarını da begeniyorum. Başka bildigim bir doktor yok.
Tavsiyem nerede sorun varsa kombin olarak işlem yapılması. Bunun için doktorlarla görüşme daha iyi olur tabi. Ben senin durumunu bilemiyorum ki yorum yapayım. Doktorlar ücretsiz muayene yapıyor. Gidip görüş en iyisi 👍

Canım ben Hasan Fındık a işlem yaptırdım memnunum.. Şakak germeyi de, alt göz kapagı estetigi ni de.
Zekeriya kul un sonuçlarını da begeniyorum. Başka bildigim bir doktor yok.
Tavsiyem nerede sorun varsa kombin olarak işlem yapılması. Bunun için doktorlarla görüşme daha iyi olur tabi. Ben senin durumunu bilemiyorum ki yorum yapayım. Doktorlar ücretsiz muayene yapıyor. Gidip görüş en iyisi 👍
Zekeriya Kul sagolsun geri dönüs yapmiyor. Levent Akcayi daha önce duydunuzmu? Üst göz kapagi + kas kaldirmayi bir yapiyormus..

Kaş kaldirma için ameliyata 12 bin lira denince bende botoksla kaldirmaya karar verdim 2 seans botoks uygulandı cok bor fark yok, kaş kenarlarina dolgu istedim daha dolgun canli gorunur hem daha etkili ve kaliciymis, doktor gerek yok dolguya botoks daha iyi dedi yapmadi

Kaş kaldirma için ameliyata 12 bin lira denince bende botoksla kaldirmaya karar verdim 2 seans botoks uygulandı cok bor fark yok, kaş kenarlarina dolgu istedim daha dolgun canli gorunur hem daha etkili ve kaliciymis, doktor gerek yok dolguya botoks daha iyi dedi yapmadi
bunu bende yaptırmıstım. hiç faydası olmadı. iyi ki olmadı aslında kalkık kaş cok kadınsı oluyor. dusuk sanki daha mı masum hava veriyor ne :) kalkması değil ama geriye doğru biraz cekik olmasını istiyorum ben şimdi de. Bence sende bırak oyle kalsın.

Endoskopik kas kaldirmanin iple yapildigini bilmiyordum.. cok sacma daha önce söyleyen doktorda olmadi. O zaman bayagi gereksizmis yani galiba en mantikli yöntem direkt kas kaldirma sizin bu konuda önerebileceginiz bir doktor var mi?
Medikal bir ip kullanılıyor ama materyalini bilmiyorum. Ben de araştırdım ama henüz birini bulamadım. Youtube'tan baktığımda Dr. Ali Rıza Öreroğlu'nun ismini gördüm. Ama o da ameliyat sonrası fotoğrafları paylaşmadığı için bir fikir edinemedim. Benim en büyük korkum kaş kaybı ve yara izinin nasıl gözükeceği. Sayfasında sonrası fotoğraflarını görmeyince da tereddütte kaldım o nedenle. Siz bir doktor bulabildiniz mi?

aaaa bunu nerde okudunuz?

Şurada okudum. Bu duruma 'depressed scar' deniyor. Yara izi bölgesi hafifçe çökebiliyor. Ama bu kişiden kişiye değişen bir şey. Çok rastlanan bir şey değil sanırım.

Kaşınızı kaldırdığınızda düşüklük geçmiyor mu? Belki iki ameliyata gerek kalmaz

Kaş göz beraber düşünülmeli bence bazen sadece kas düşük olduğu için kapak fazla durabiliyor.ya da fazla göz kapağı alınmasının önüne geçiliyor.o yuzden dr lar amilyatta önce kaşı yapar u da sakak sonra göz kapağına geçer.benimki öyle oldu en azından.ama bunlara dikkat edilmezse daha fena olur kaş göz mesafesi daha da kisalir

Insta da doctororxanabaslı yazın arama yerine. Doktorun sonuçlarına bakın kızlar. İzler harika, doktorun eli çok iyi. Bakü de doktor, türkiyeye de geliyor işlem için 👍
istanbulda yeri var mı fiyatlar hakkında bilginiz var mı bir de gıdıyla ilgili hangi işlem kalıcıdır izsiz ve sağlam bilginiz var mı bu konuda

Belirli zamanlarda geliyormuş evet. Insta da rakip ederseniz gelecegi zaman haber veriliyor randevu alıyorsunuz..
Arzum selam, sen bilirsin bi sey sorucam. Hani kaş kaldirmak degil ama gozlerle birlikte cektirmek gibi bir sey varmi. Geriye doğru yani ? Kendime ayna da hep oyle bakıyorum ve hic begenmedigim kendime hayran oluyorum :KK66:)

istanbulda yeri var mı fiyatlar hakkında bilginiz var mı bir de gıdıyla ilgili hangi işlem kalıcıdır izsiz ve sağlam bilginiz var mı bu konuda
Valla arada geliyor, anlaşmalı oldugu bir yer vardır sonuçta işlemleri yaptırdıgı. Ben kendisini tanımıyorum ama ınsta dan bakıyorum. Takip edin, haber veriyor gelecegi zaman. Sorularınızı ordan sorun, cevap verirler.
Gıdı ile bilgim yok malesef. Durumunuza göre gereken işlem önerilecektir muhakkak 👍

Arzum selam, sen bilirsin bi sey sorucam. Hani kaş kaldirmak degil ama gozlerle birlikte cektirmek gibi bir sey varmi. Geriye doğru yani ? Kendime ayna da hep oyle bakıyorum ve hic begenmedigim kendime hayran oluyorum :KK66:)
İstenirse sadece göz çekiliyor tabiki. Kaş da gerek varsa, istenirse yukarı kaldırılıyor 😉

Belirli zamanlarda geliyormuş evet. Insta da rakip ederseniz gelecegi zaman haber veriliyor randevu alıyorsunuz..
Arzum selam, sen bilirsin bi sey sorucam. Hani kaş kaldirmak degil ama gozlerle birlikte cektirmek gibi bir sey varmi. Geriye doğru yani ? Kendime ayna da hep oyle bakıyorum ve hic begenmedigim kendime hayran oluyorum :KK66:) var
İstenirse sadece göz çekiliyor tabiki. Kaş da gerek varsa, istenirse yukarı kaldırılıyor 😉
Teşekkür ederim.

Endochor diye bir ameliyat yontemi varmis kas kaldirma ve goz lift icin daha iyi sinuc veren

X