Karın germe ve meme küçültme

Ay çok şeker oğulların 🧿 eğik yürüyorsun ya çocuk yaşlandın zannediyor herhalde😍
Evet nefesim kesiliyor kamburum ve hemen yoruluyorum yazık korkuyorlar 😀 nefes için top egzersizi yapıyorum hep. Akciğer kapasitesi yarı yarıya azaliyormus. Akciğer şu toplamasını ve eski haline gelsin diye top ufleme yapıyorum saat bası

Ya o tedirginlik ben de de var da sonra da telkin ediyorum kendimi çok daha ağır ameliyatlardan çıkanlar var hatta Ajda Pekkan ı düşünüyorum bak kadın girip girip çıkıyor diye 🤣
Benimde aklıma hep seda sayan geldi kadın herseyi yapıyor diye 😀 bi de gün gelince hersey bahane tabi o yüzden dualarla girdik çıktık çok sukur

Ben 31 yaşındayım göğsüm emzirmeye dolayı sarktı kendi dokusunu kullanarak diklestirme yaptı doktor. 62 kiloydum ameliyat için 60 a düştüm o yüzden yağ almadilar benden alt karnımda sarkma vardı 2 sezaryenle dolayı. Göğsümü yaptırmak isteyince karnımı da aldirayim dedim. Benim ameliya olduğum gün 50 yaş üzeri 4 arkadaşımız daha vardı hastanede. Aslında gozlemim zaten 50 yaş üzeri daha çok tercih ediyor. Hiç merak etmeyin onlar da gayet güzel atlatiyorlardi.
İnşallah canım atlatırız ya ben de 2 sezeryan ve 2 kez de rahimden operasyon geçirdim bunu da atlatırım evel allahın izniyle rabbim bütün hastalara da şifalar versin🤲

Dualarım sizinle inşallah girip taş gibi çıkacaksınız hadi bakalım 😀
İnşallah canım eşim olma diyor ama yaş ilerledikçe göbek de ilerliyor sıkıntı büyümesin diye çıktım bir yola hayırlısı rabbimden cumartesi kızımla annem gelecek biraz daha moralim yerine gelir eşime hissettirmiyorum ama bayağı gerginim

Valla bende günlerce uyuyamadım düşünmekten ama gelip geçiyor işte 1 yil sonra gülüp geçeceğiz. Beni herkes vazgeçirmeye çalıştı ısrarla oldum ameliyat umarım değer sonuçlara. Hayırlısı olsun hakkımızda.

Valla bende günlerce uyuyamadım düşünmekten ama gelip geçiyor işte 1 yil sonra gülüp geçeceğiz. Beni herkes vazgeçirmeye çalıştı ısrarla oldum ameliyat umarım değer sonuçlara. Hayırlısı olsun hakkımızda.
Amin canım🤲önceki sayfalarda ki arkadaşlar çok memnun olduklarını yazmışlar ben bütün sayfaları haziran ayından itibaren okumaya başladım ve bitirdim yani nasıl bir süreçten geçiliyor iyice belledim kendimi hazırladım ama tabi kişiden kişiye de değişiyor bakalım ben de yazıp paylaşırım günü gelince inşallah🤲

Amin canım🤲önceki sayfalarda ki arkadaşlar çok memnun olduklarını yazmışlar ben bütün sayfaları haziran ayından itibaren okumaya başladım ve bitirdim yani nasıl bir süreçten geçiliyor iyice belledim kendimi hazırladım ama tabi kişiden kişiye de değişiyor bakalım ben de yazıp paylaşırım günü gelince inşallah🤲
Evet lütfen toparlanınca haber verin merak ediyorum sizde nasıl ilerleyecek Allah yardımcınız olsun hersey çok güzel olsun ❤️

Geçmiş olsun canım ben de 73 kiloyum doktorum önce fazla yağları biraz boşaltmak için lipo yapacağını sonra da kasları dikip genital bölgeden ve karın bölgesinden birleştireceğini söyledi. Bakalım benden ne çıkacak. Çıkanları gösterdiler mi sizlere doktorunuz
Benim lipoya gerek yok dedi ben kendim hemşire olduğum icin arkadaşım ameliyata girmişti çıkan parçayı ona vermişler hem tartıp hem gömmek için benden hariç herkes görmüş 🤭 ben bakmak istemedim ama Dr bey resimlerini attı ordan baktım son halini 😃 çıkan parçayı

Asıl herşey akılda bitiyor kendinizi iyi geçecek ağrım çok olmayacak diye telkin edin inanın çok fark ediyor ameliyathanedekiler bile hasta pozitif olunca işlerde okadar rahat ilerliyor diyorlar ben 3 aydır okadar çok vazgeçirmeye calisildimki ama ben hep çokta zor olmayacak iyi olacak en fazla 3 gün ağrı çekerim ama sonu hep güzel olacak dedim ve öylede oldu rahat bir şekilde süreci geciriyorum

Asıl herşey akılda bitiyor kendinizi iyi geçecek ağrım çok olmayacak diye telkin edin inanın çok fark ediyor ameliyathanedekiler bile hasta pozitif olunca işlerde okadar rahat ilerliyor diyorlar ben 3 aydır okadar çok vazgeçirmeye calisildimki ama ben hep çokta zor olmayacak iyi olacak en fazla 3 gün ağrı çekerim ama sonu hep güzel olacak dedim ve öylede oldu rahat bir şekilde süreci geciriyorum
Zaten kendimi motive ediyorum sonuçta biraz ağrı o da normal zaten insan nelere göğüs geriyor bu da hem sağlık hem de insanın kendisini iyi hissetmesi için olan bi durum doktorum bile eşime ablam olmadı gereken gurupta hiç endişe etmeyin dedi pozitif nir doktorum var şansıma😍

Bu arada çok rahatsız oldunuz mu dren çıkarken 🙉
Yok ben çok korkuyordum ameliyattan bile okadar korkmadım direninde bı acısı yokmuş giriş yeri benim çok aciyordu rahatlayiverdim eve gelince çamaşırlarımı toplayıp katladim bulaşık Makinesi nin üst rafini bosalttim o derece sıkıntı veriyormuş 😃

X