Karın germe , diastazis rekti ve meme diklestirme sürecim

Bana da doktorum 3. hafta medikal sütyeni çıkar at dedi hala çıkarmadım kendimi güvende hissetmiyorum korseyi de hiç çıkarmadım korseleri yıkama kurutma süresinde bile hamilelikten kalma korselerimi takıyorum o kadar savunmasız kalıyorum 🙈😂😂 normal miyim 🤪
normal miyiz bilmiyorum ama aynıyız 😅

Bu konu canım
.

Bende yaaa çok severdim öyle uyumayı 😔
Bedenlerimiz aynıymış 🤭
Tabi eskiden sütyenin içine toplayıp evirip çevirip basıp koyuyordum ben içleri boş olduğu için 🤣
Sende lipo yoktu değil mi ? Bana bel oyuntusu yapılan yerlerim komik bi şekilde çok yorulduğum zamanlar halâ ağrıyor 🥲4 aya yaklaşmama rağmen
Merhaba,benim ameliyat sonrası bir bombelik eşitsizlik sorunum vardı dün tekrar gittim doktorum o bölgeye lipo yaptı.Bugün korseyi açıp baktım şu an hala bombeli ve mor görünüyor normal mi siz tecrübelisiniz bu konuda?2 hafta daha korse takıcam,bir ezilme ağrısı da var .Teşekkürler şimdiden

Merhaba,benim ameliyat sonrası bir bombelik eşitsizlik sorunum vardı dün tekrar gittim doktorum o bölgeye lipo yaptı.Bugün korseyi açıp baktım şu an hala bombeli ve mor görünüyor normal mi siz tecrübelisiniz bu konuda?2 hafta daha korse takıcam,bir ezilme ağrısı da var .Teşekkürler şimdiden
Merhaba yeniden geçmiş olsun
Bendeki eşitsizlik çok azdı , yeniden lipo yapılmadı
Korse taktığım sürece vardı sonrasında geçti, şuan gözüme batmıyor eşit görünüyor .
Size yeniden lipo yapılmış mutlaka ödem olmuşsunuzdur . morluklar bende de vardı. Kalçam , sırtım ve bel oyuntum morarmıştı. 1 haftaya geçti onlar ama 3. Ayda olmama rağmen gerçekten halâ ağrıyor ve sızlıyor lipolu yerlerim .
Akşam yatarken ağrılar ve ödemler daha belirgin oluyor bende

Korse taktığım sürece vardı sonrasında geçti, şuan gözüme batmıyor eşit görünüyor .
Size yeniden lipo yapılmış mutlaka ödem olmuşsunuzdur . morluklar bende de vardı. Kalçam , sırtım ve bel oyuntum morarmıştı. 1 haftaya geçti onlar ama 3. Ayda olmama rağmen gerçekten halâ ağrıyor ve sızlıyor lipolu yerlerim .
Yani benim ilk gün hala bombeli görünmesi normal mi?Doktor en az 3 hafta dedi ama ben yaşayan birinden bilgi almak istiyorum.Şu an hemen şişliğin yok olması mümkün mü yoksa biraz beklemek mi lazım sizce?

Yani benim ilk gün hala bombeli görünmesi normal mi?Doktor en az 3 hafta dedi ama ben yaşayan birinden bilgi almak istiyorum.Şu an hemen şişliğin yok olması mümkün mü yoksa biraz beklemek mi lazım sizce?
Yok yok normal bence de kesinlikle
Benim şişliklerim bile 2. Ayda ancak düzeldi ama korsenizi ihmal etmeyin çok etkisi var

kaçıncı ayda revizyon yapıldı
geçmiş olsun

ödemleriniz geçti mi

benim de dikiş hizasında bombelik var sağ kısımda derim aşırı yumuşak diğer kısımlara nazaran henüz 1,5 ay olacak
bekliyorum inşallah düzelir
Alt dikiş hizası galiba öyle anladım ben,düzelen eşitlenen arkadaşlar var düzelebilir sizin ki.Benim ki 2. Ayda belliydi ben artık düzelmeyeceğini anlamıştım.Şu anda bile düzelecek mi henüz bilmiyorum sonuç belli değil korse giymeye başladım tekrar inşallah düzelir

Çook geçmiş olsun inşallah bu sefer sağlıkla tam istediğiniz gibi olur

Alt dikiş hizası galiba öyle anladım ben,düzelen eşitlenen arkadaşlar var düzelebilir sizin ki.Benim ki 2. Ayda belliydi ben artık düzelmeyeceğini anlamıştım.Şu anda bile düzelecek mi henüz bilmiyorum sonuç belli değil korse giymeye başladım tekrar inşallah düzelir
inşallah düzelir çok geçmiş olsun 🥺 zaman zaman iniyor benim bombe kısım bekliyorum bakalım

Merhaba halâ var malesef sabahları hiç yok gibi ilerleyen saatlerde fiziksel harekete göre mi beslenmeye mi bilmiyorum zamanla artıp akşam iyice belirginleşiyor 🤭
ayy ben tamamen geçsin diye o ayları iple çekiyordumm 😌 ee ne zaman fıstık gibi olcaz o kadar para verdik ya hu 🤭

X