“Karbonhidrat diyeti” ile zayifliyoruz

Canım burda tek kalma saat 17 den sonra yemeyerek zayiflama konusuna gel :) burayi birakmak istemiyosan hem orda hem burda paylas yediklerini :)

Merhaba,
Bu ürünü internetten almak istemiyorum. Güvenemiyorum birçok site baktım hepsinde hemen hemen resmi site yazıyor ama güvenemedim. Sizce nereden almalıyım ?

Kahvalti
-2 adet haslanmis yumurta
-3 adet zeytin
-1 kiraz domates
-peynir
-tahin bal
-kepek ekmegi

Ara
-kuru kayisi

Ogle
-tropikal meyveli musli
-yogurt

Aksam
-tavuk

Ara
-ananas

Arkadaşlar fat secretı indirin ordan bi karbonhidrat değerlerine bakın burda paylaşılan yanlış süt ve süt ürünlerinin karbonhidrat oranı yüksek hele meyvelerde..

Günaydın pınar. yılbaşı geçti , okuldaki 2 hafta hergün yaptığımız yerli malı haftası bitti, misafirler azaldı.. bugün yeniden başlıyorum. 3 haftalık sürede psikolojim bozuk olduğu için yemeye sardım şimdi bugün başladım, umarım sen de devam edersin.63.8 kiloyum
sabah
ılık limonlu su
kahvaltı
beyaz peynir , domates, salatalık, zeytin, simit toplam 25 kb

Canım burda pek kimse kalmadı. Arada pınar paylaşım yapıyor :) saat 5 ten sonra yememe konusuna kaydı herkes. Bende oraya yazıyırum. Hemde haftalık kilo verme yarışmasına katıldım. Motivasyon açısından çok iyi :)

aynı anda yazmışız canım hangi haftalık yarışmadasın. buıraktım bi daha bırakmıyacağım :KK43:

Bavuru yaptim canim 10. Takima girdim. Yilbasinda fazla kacirmaya basladim biraz sertte olsa uyari yapilinca kendime geldim resmen :KK70: motivasyon icin bana iyi geldi canim :)

Slm kizlar benim anlamadim yemekler nasil hesaplaniyo. Yemeye salca sogan et sebzeler giriyo tencere yemeyi bi tencere yapiyosun amma hepsini kendin yemiyosin bir tabak yiyosun oyuzden nasil hesapliyacaz

Kaldığımız yerden devam

Kahvaltı
-1 adet haşlanmış yumurta
-1 dilim kaşar peynir

Ara
-Kuru kayısı 1 adet
-goji berry
-Şekersiz türk kahvesi

Öğle
-Yoğurt

Ara
-1 adet yeşil elma