kararsiz kaldim yaa

evet ama varya sanki icimde oldugunu hissediyordum..testi zaten pozitif beklemistim ama yinede piskolojiktir diye önemsemedim insallah dedigin gibidir...

o dedigin yanılma genelde test 10-15 dk bekliyo anca gölge gibi silik çıkıyor...ama hemen çıkan silik çizgiler de pozitif oluyor kii senin silik degil net çıkmış:lepi:

cok saolun kizlar ya esim iste suan heycanimi benimle siz paylastiniz cok saolun ya..elim ayagim titriyor burda eczaneler tam simdi kapandi..artik yarin deniycem bidaha...yada hemen kan testi yaptircam yarin...insallah vardirda bosuna sevinmemisimdir..rabbim hepinize nasip etsin kizlar..hemen sip diye belirgin isaret cikti ya silikte degil:KK70:sizdende allah razi olsun hepinize ayirli günler..tam keisn sonucu yarin paylasirim

aminnnnnnn canım benim de gunum 14 temmuz ve son seferler hep oncesinden test yaptım hic gunum gecikmedi maalesef saat gibi regl oldum mafoldumben

bakalim 8 gunum kaldi hayirlisi olsun insallah!

bence esine hemen bir zarf ve kagıt hazırla.. turkiyeden gelmis de.. ustune de sadece soyadınızı yaz hem gonderen kısmına hem alıcı kısmına.. "babacıgım 9 ay icinde kucaginda olacagim insallah" diye yaz .... istersen bu aksam degil de yarın kan testinden sonra yaparsın zemuszemus

sagol canım benim...yok kız yapmam zaten merak etme:))
hem ben suanda çok karışıgımm bebiş olayını ertelem aşamasındayım..eşimin askerligi varda:KK43:((
amannn neşemizi bozmayalım şidi hadi halay çekiyoduk:teytey:

hmm..tühh olsun canim insallah hayirlisiyla gidip gelir sizde öyle yaparsiniz he valla ya utanmasam kolbasti acip oyniycam:KK70:

hmm..tühh olsun canim insallah hayirlisiyla gidip gelir sizde öyle yaparsiniz he valla ya utanmasam kolbasti acip oyniycam:KK70:

oh ohhh yandannnn:sm_cool: kolbastı heee:roflol: aman çok oynama kısss otur hamilesin senkaydirigubbakcemile3

aminnnnnnn canım benim de gunum 14 temmuz ve son seferler hep oncesinden test yaptım hic gunum gecikmedi maalesef saat gibi regl oldum mafoldumben

bence esine hemen bir zarf ve kagıt hazırla.. turkiyeden gelmis de.. ustune de sadece soyadınızı yaz hem gonderen kısmına hem alıcı kısmına.. "babacıgım 9 ay icinde kucaginda olacagim insallah" diye yaz .... istersen bu aksam degil de yarın kan testinden sonra yaparsın zemuszemus

iyi fikirhihoyyyt.....üzülme canim ben daha 3 aydir deniyoorum yeni oldu ama önceki iki ay bende öyle olmustum anladimki allahtan ümit kesilmiyor...

tatlım inşallah hayırlısıyla senin haberinide alırız...bak istersen bizim çok güzel bir topicimiz var "birgün bende anne olacagım" topicin adı...istesen bize takılabilirsin.aylardır orada birsürü paylaşımımız oldu.seni de bekleriz...opuyorumnanaktan

tatlım inşallah hayırlısıyla senin haberinide alırız...bak istersen bizim çok güzel bir topicimiz var "birgün bende anne olacagım" topicin adı...istesen bize takılabilirsin.aylardır orada birsürü paylaşımımız oldu.seni de bekleriz...opuyorumnanaktan

tesekkurler canım... hep goruyorum topic baslıgını ama hic girmedim yarın ugrarım sabahtan beni de dahil edersiniz insallah.. insallah Allah isteyen herkesin kucagini doldururrr:Saruboceq:

iyi fikirhihoyyyt.....üzülme canim ben daha 3 aydir deniyoorum yeni oldu ama önceki iki ay bende öyle olmustum anladimki allahtan ümit kesilmiyor...

bizim de 3. ayimiz canim bu ay ve kendimi yıllardır bekleyenlere haksızlık ediyormus gibi hissediyorum ama napiim elimde degil.. cok buyuk bir heyecanmıs...Allah'ım insallah bu ay dualarımız kabul olur...:Saruboceq:

tesekkurler canım... hep goruyorum topic baslıgını ama hic girmedim yarın ugrarım sabahtan beni de dahil edersiniz insallah.. insallah Allah isteyen herkesin kucagini doldururrr:Saruboceq:

dahil etmezmiyiz canımm o topic bambaşka aylradır oaradayım yepyeni arkadaslarım oldu seni de bekleriz.adet tarihini falanda verirsin bu heyecanı birlikte yaşarız..hatta şimdi ben ve bir arkadasım var istersen ugrayabilirsin:)))

bunun üzerine bir kahve içilir:içelim:
yeni hamışimizz dikkat et şimdiden sonra hareketlerine tama mı yorulmak yokkkk:eek:lmaz:
şöyle arkana yaslan da sana da getireyim bir kahveŞeniz

bunun üzerine bir kahve içilir:içelim:
yeni hamışimizz dikkat et şimdiden sonra hareketlerine tama mı yorulmak yokkkk:eek:lmaz:
şöyle arkana yaslan da sana da getireyim bir kahveŞeniz

hehe tamam canim...ayyy o hamis benmi....zaten kac gündür öle bitkinimki bisiy yapcak halim yok:1no2:

oke kizlar yarin kesin haberi veririm insallah....ben kaciyorum malesef hepinize hayirli aksamlar...opuyorumnanaktan

senin adina cok sevindim ALlah kucagina da almayi nasip etsinnn :)

esiiiinnnn anca girebildim canım internete evde değilidim akşam, sayfayı bi açtım senin açıtığını görünce bi okuyayım dedim !!!
çoookk sevindim esincim hayırlı olsun tatlımzemuszemuszemuszemus
Allah bana da nsip eder inşallah bu aysırnaşık şey

laylaylloommm..kizlar tam 5 haftalikmisss:emir_bebek:sok oldum ya...fasulye gibi ultrason bile verdi doktor....ucuyorum heycandan...demekki belirtilerim dogruymusss..allahim sizede versin insallah...:ecrin_bebek:

X