karakoldan yazıyorum esimden dayak yedim

kadi
Kimseyi kırmak istemem herkese saygım var ama ortada çocuk varsa şiddet gören gerçekten deliriyorum gözüm dönüyor. Üst üste affetmiş bide. Hak ediyordan başka ne diyim yani yazık olan çocuğa olmuş . 26 bu arada ❤
kadin habire kocasindan onu arayan kaynindan ceyizinden kurban vs bahsetmis.
bebegime bunu yapti ofkem buyuk affetmem diye bisey okumadim. icimdekileri de siz yazmissiniz zaten

barisacagina da eminim ben bu arada.

allah upuzun omur versin size de iyi bayramlar ❤

HAK ETTİNİZ!!!!!! Neffffffretttttt ediyorum şu kocalarının ses çıkarmayan evlatlarının acı çekmesine göz yuman aciz kadınlardan! Banlanirsam banlanayim gerçekler acıdır el kadar bebeğe sıcak çay bardağı deydirdikten sonra kaç ay daha o adamın koynuna girdiniz ? İğrençsiniz
Bebeğe yapılan şiddet minik bir detay. Laf arasında söylemiş bulundu. Asla konu o değil 🙄 Konu, el emeği olan batasıca çeyizler!!!

ayyy kocan tam bir ....
Yaşlı adama nasıl vurur ya
Sana bebeğine
Alamaz çocuğu nereye alıyor
Mahkeme anneye verir
Darp raporun var
Hepsini sunarsın mahkemeye
Allah’ından bulsun ezik

aynı benimde ailesi ariyor surekli esim bi akrabamızı aramış bbnde kesinlkle yok dedim bugun sabah kaynım aradi ne dese beğenirsin kocan kurbanı senin adina kesiyo vekalet veriyormusun ? kurbanınızi falan istemiyorum dedim
Yaglama çalışmaları. Benimki babam rlve benim ayaklarımiza kapandı ağladı. İnanma. Yumuşatmak için her şey. Hatta bir süre sonra çocuk için vs demeye sürekli sana güzel mesajlar atıp aklını karıştırmaya çalışacak. İnanma.

Çok geçmiş olsun hem size hem bebeğe hem de babanıza çok üzüldüm. Elinizdeki darp raporlarıyla iyi bir avukata gidin ve donuna kadar neyi varsa alarak boşayın bu hayvani. Allah yardımcınız olsun.

HAK ETTİNİZ!!!!!! Neffffffretttttt ediyorum şu kocalarının ses çıkarmayan evlatlarının acı çekmesine göz yuman aciz kadınlardan! Banlanirsam banlanayim gerçekler acıdır el kadar bebeğe sıcak çay bardağı deydirdikten sonra kaç ay daha o adamın koynuna girdiniz ? İğrençsiniz
2 hafta oldu o olaydan sonra ben bebegimi elimden geldiğince korudum

Yaglama çalışmaları. Benimki babam rlve benim ayaklarımiza kapandı ağladı. İnanma. Yumuşatmak için her şey. Hatta bir süre sonra çocuk için vs demeye sürekli sana güzel mesajlar atıp aklını karıştırmaya çalışacak. İnanma.
aynn daha olayın ciddiyetinin farkında degil

Psikopatla evlisin daha çul çaput çeyiz derdindesin , önce kendinizi ve çocuğunuzu kurtarın , bu nedir ya hiç mi sevgi görmediniz hayatınızda? Çocuğum yok , çok sevdiğim yeğenlerim var biri ters baksa gözlerini oyacak duruma gelirim , sizin çocuğunuza eziyet ediliyor , daha duruyosun o evde ya !! Ay tövbeler olsun deliricem bu ülkede bu zihniyetle ben en sonunda.

Psikopatla evlisin daha çul çaput çeyiz derdindesin , önce kendinizi ve çocuğunuzu kurtarın , bu nedir ya hiç mi sevgi görmediniz hayatınızda? Çocuğum yok , çok sevdiğim yeğenlerim var biri ters baksa gözlerini oyacak duruma gelirim , sizin çocuğunuza eziyet ediliyor , daha duruyosun o evde ya !! Ay tövbeler olsun deliricem bu ülkede bu zihniyetle ben en sonunda.
durmuyorum o evde fark ettiniz miki

kadi

kadin habire kocasindan onu arayan kaynindan ceyizinden kurban vs bahsetmis.
bebegime bunu yapti ofkem buyuk affetmem diye bisey okumadim. icimdekileri de siz yazmissiniz zaten

barisacagina da eminim ben bu arada.

allah upuzun omur versin size de iyi bayramlar ❤
ofkem buyuk affetmem bebegime bunu yaptı vs diye illa sizi tatmin etmem gerekir yani oyle mi ne düşündüğümu icimde be yaşadığımı ne biliyorsunuz sagolun cok sagolun sayenizde insanlardan dahada tiksindim hemcinsine bu lafları layik goren sizler umarim omrunz benim yaşadıklarımi yasamakla gecer

aynisi yasamaniz dilegiyle iyi günler dilerim
sen dedin diye yasarim merak etme :) insan gibi hakaretsiz yorum yapiyoruz beddua ediyorsunuz derdiniz ne bilmiyorum ama, ettiginiz beddualar donup dolasip sizi buluyor olabilir agziniza bi ayar cekin once.
sonrada cocugunuzu bardakla yakan adamla bosanin.
Mune Mune hanim beddua edenlere ceza var mi?

Eminim korumussunuzdur yazınizin bi bölümünde "Ben devam edelim gittiği yere kadar" dedim demişsiniz herneysr
o kadar kiricisiniz ki ne hakla anlamıyorum benim bebegim icin cektigimm acilarin sıkıntıların onun sagliginn iyiligi icin uğraslarimi bilmez siniz zaten bilseniz de dusene bi tekmede siz vurmaya devam ederseniz bilseniz ne olacak bilmeseniz

sen dedin diye yasarim merak etme :) insan gibi hakaretsiz yorum yapiyoruz beddua ediyorsunuz derdiniz ne bilmiyorum ama, ettiginiz beddualar donup dolasip sizi buluyor olabilir agziniza bi ayar cekin once.
sonrada cocugunuzu bardakla yakan adamla bosanin.
Mune Mune hanim beddua edenlere ceza var mi?
bi insani asagilamakk illaki hakaretle olmuyor sizin yaptiginiz gibide oluyor .
bence sizde bir kalbinize ayar cekin bu kadar kotu olmak yorar kalbinizi . beni konuyorsunuz insn kinadigini yasamadan olmez merak etmeyin :))

bugun tam 2 sene bitti evleneli 2 senede cok sey yaşadım zaten zayif olan piskolojim iyice coktu ailesinin abisinin hakaretleri esimin bana yaptıkları . yeni gelin evi yeni gelin hic birini bilmedim yeni gelinken tartışmalar basladi ilk tartismamiz annesi yuzunden oldu eski konularımı okuyanlar bilir aci çektim hep aci cektim bebegim dogdu cok mutlu olurum sandim ama esim kendi ailesi doguma bebek gormeye gelmedi diye bana kotu davrandi oysaki benmi dedim gelmesinler diye kendi istekleri onlara kirilmasi gerekirken bana eziyet etti daha bebegim 10 günlükken bebegimi benden almaya kalktı annem bakar diye elimden almaya kalktı .daha niceleri hakaretler sözlü siddet .karnim burnumdayken bile onun annem babam ailem kavgaları yuzunden ağladim kendimi paraladım bebegim 2 gun hareket etmedi hastaneye yattım defalarca hic bi zaman yanimda olmadi aksine durumu benim icin dahada zorlaştırdı . hasta olduğumda geber yalan söylüyorsun bile dedi . bebegin saglik sorunlari cikti hastaneye goturmek istemedi her hastaneye goturdugunde basit sebeplerden benimle hastane koselerinde kavga etti . mutlu olamadim hic bir zman hakli olsam bile haksiz oldum en son dun gece bana bağırdı zaten surekli yaptığı sey bende dayanamadım yeter artık insan ol biraz dedim ben hayvanmiyim dedi aramizdaki tartisma buyudu cocuk kucagimdayken bana vurmaya basladi cocuga geldi yuzu kızardı bagirdi cocuga geldi dedim yalan soyleme dedi yaklaşık 15 20 dk boyuncq yuzume siddetli tokat ve yumruk attı dayanamadım bende karşılık verdim burnu kanadi babami aradık gel beni al diye açmadı teli o acmadikca dahada öfkelendi bu gune kadar yaptıklarimi hissetmemiştin ama bu dayagi hakettin dedi essek gibi duracaksın burda kalk yerleri temizle dedi bend3 kalkmadim bu yaptigindan sonra nasil ayni sofraya otuecagiz nasil ayni yataga gireceğiz rahatladın mi vurdunda dedim defol git boşanacağım senden vs dedi zaten her zmanki lafi nasil olsa boşanamaz . babam teli duymamis aradı anlattim geldi beni almaya icero gel gittigi yere kadar gitsin dedim yuru gel dedi bebegi aldi kucagina esim bebegi vermedi bize sanki nasil bakacaksa . babamla tartistilar babamı yere yatırdi o sırada disari çıktım bagirdim yardim edin polis diye komşular kapiyi acip geri kapartilar kimse yardim etmedi. bizi babamla içeriye kilitledi babama bağırmaya başladı hayvan burasi ahirmi evimi kirlettin niye ayakkabılarinla girdin diye burasi benim evimvs bagirdi her zman burasi benim evim der gorgusuzdur biraz babamda al evini bitafina sok benim bu ev gibi 5 tan3 var dedi . polis geldi onun ailesi benim ailemden bikac kişi hastane darp raporu karakolun önünde bagirdi kayinbabam herkese söylemiş esyalarin yarisini ben aldim diye basima kaktilar diye poliste yuva yikiliyor sen esya mal derdindesin dedi buna(eher firsatta alinir ikide bir her tartismada tabi baban eşyalara yardim etti ya vs atarim aşağı esyalarinizi sizin esyalariniza mi kaldım vs tamamen aşağılık kompleksi kesinlikle basa kakma yok)hic masraf yapmaz be cocuga ne bana kıyafete lerimi cocugun kiyafetini ihtiyaclarimizi babam alir esim sadece ayda 1 market gider elektrik su ictigi sigaraya kaadar babamdan alir o kadar iyilige ragmen babamin ustune yürüdü kufur etti olumle tehdit etti . kayinbabam gelmisti baska sehirden karakol cikisinda babam artik bu isi bitireceğim bana hakaret etti dovmeye kalkti kızıma eziyet ediyor dedi kb sen o ite bakma o bi cahil dedi uzaklastrma verdiler ben ailemle kalıyorum o karakoldq ifade verirkn acil ihtiyaçları evden aldim anahtarı elimd3n aldi kavga esnasında yedek anahtarla giridm eve . hic biseyimi birakmak istemiyorum ceyizim aldigim esyalar en ufak bisey bile nasil alabilirm bebegi alip bana gostermemekle tehdit ediyor alip kaçırırsa bidaha bulamam bebegi her gormeye geldiginde polisle gormesini istiyorum ama mahkemeye kadar napacagim cocuguda sevdiginden degil onada surekli bagiriyor kucagina dudagina sıcak cay bardagi deydirdi. ama sirf bana eziyet etmek icin bebegin pesine dusuyor . birde evlendikten sonra benim takılarımla aldigimiz bi araba var benim uzerime n3 yapmalıyım bu mal canli okuze hic bisey bırakmak istemiyorum eminim evden ceyizimi almaya gittimdede sorun çıkaracak

Korkma cok şükür ki aman kızım alttan al bosanmak iyi degil diyen bir baban yok. Maşallah dağ gibi arkanda baban. Esin okacak hayvan havlayıp dursun bi seycik yapamaz. Çocuğa gelince zaten mahkeme anneye veriyor her daim. evdeki eşyalarına gelince bana sorarsan almak istemekte sonuna kadar haklısın ancak ozellikle vurgulamak istiyorum küçücük bir bebeğeve babana dahi şiddet gösteren adamdan herşey beklenir. eşyaları alacam derken sana zarar vermesin. Mal yerine gelir muhakkak ama sana bir zarar gelirse telafi edemeyebilecegin bir zarar verebilir. Alacaksan da esyakari lütfen kendi başınıza gidip almayın polis eşliğinde alın. Yoksa bosverin bırakın sizin ve bebeginizin canindan kiymetli degil

X