Mutfak Dekorasyonu Karaca hangi tencere takimini alayim sizce ?

bilinmezlikk

Üye
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2021
48
36
30
Kızlar yeni tencereler alacağim bir set çelik tencere alacagim bir set de granit ya da karaca biodiamond ismindeki tencereden almayı düşünüyorum. Sizce hangisi ? Ortadaki çelik seti zaten almayı düşünüyorum. Diğer ikisi arasında kaldım hangisi iyidir acaba
20210521_171051.jpg
20210521_170501.jpg
Screenshot_20210521-184714_Trendyol.jpg

Emsan Perge kullanıyorum ben, tava da dahil.
Evde Hisar marka çelik tencere setim var, Hecha marka has döküm tencerelerim var ama Perge kadar kullanmıyorum hiçbirini. Fiyatı oldukça uçmuş sanırım, ama değer. Fırında da kullanılıyor diye hatırlıyorum, ama ben fırın için döküm tencelerimi tercih ediyorum. Bütçeniz uygunsa bir bakın derim.

Kızlar yeni tencereler alacağim bir set çelik tencere alacagim bir set de granit ya da karaca biodiamond ismindeki tencereden almayı düşünüyorum. Sizce hangisi ? Ortadaki çelik seti zaten almayı düşünüyorum. Diğer ikisi arasında kaldım hangisi iyidir acaba Eki Görüntüle 2854217 Eki Görüntüle 2854220 Eki Görüntüle 2854226
Bende şu kahve granit olan var. Memnunum. Lakin dikkatli kullanmak lazım, bu her granit için geçerli. Sadece silikon veya tahta kepçe değdirebilirisiniz. Pilav, dolma, sarma için çok ideal asla yapışmıyor. Ama salçalı yemek yapınca, dolaba tencereyle kaldırmanız önerilmiyor. İstenmeyen bir madde salgılıyormuş. Yani şöyle ki, ben az ve belirli şeyler için kullanıyorum, o yüzden memnunun. Dikkat da ediyorum, sorun yaşamadım. Siz sık ve her çeşit yemek için kullanırsanız nasıl olur bilmem.
Not: Çelik candır.

Neden karaca?

Bana sektörüm geregi hep hediye gelirdi.
Celikleri fena degil ama saplar kulplar sorun cikartiyor. Hisardan gelenler daha iyi, fiyat olarak da uygun modeller vardir... Zwilling, wmf, jumbo cok iyi ama o butceleri ayirmayi gereksiz buluyorum, sahsen parayla almam.

Bio ve granit almayin karacadan derim.
Thermoad var bi bakar misiniz? Saglam ürünleri. Fiyatlari da uygundu en son.

Kızlar yeni tencereler alacağim bir set çelik tencere alacagim bir set de granit ya da karaca biodiamond ismindeki tencereden almayı düşünüyorum. Sizce hangisi ? Ortadaki çelik seti zaten almayı düşünüyorum. Diğer ikisi arasında kaldım hangisi iyidir acaba Eki Görüntüle 2854217 Eki Görüntüle 2854220 Eki Görüntüle 2854226
Ben karaca granit tencere setini aldım çok memnunum önceden başka markanın çelik tenceresi çeyizde vardı ama hiç memnun değilim biraz daha eskiyince yine karaca alırım

granit hic almayin , yikarken yikandigindan emin olamiyorsunuz yuzeyinden dolayi, aslinda yapismaz yüzeyli hic birsey almayin derim cunku cok zararli.

Karaca dan bardak bile almayın
İki Çelik tencere seti aldım birinin kulpları çıktı ve paslandı, diğeri direk paslandı
Çatak bıçak takımım daha ilk ay paslandı

annemin hascevher Çelik takımı var 10 yılı geçti pırıl pırıl,tabanı kalın ve çok kaliteli
Yapışmaz yüzeyli alacaksanız da ben bernardo kullanıyorum çok memnunum benimki granit gidip aynısından bir tencere daha aldım

korkmaz tavsiye ederim,kullanıp memnun kaldım

Bende şu kahve granit olan var. Memnunum. Lakin dikkatli kullanmak lazım, bu her granit için geçerli. Sadece silikon veya tahta kepçe değdirebilirisiniz. Pilav, dolma, sarma için çok ideal asla yapışmıyor. Ama salçalı yemek yapınca, dolaba tencereyle kaldırmanız önerilmiyor. İstenmeyen bir madde salgılıyormuş. Yani şöyle ki, ben az ve belirli şeyler için kullanıyorum, o yüzden memnunun. Dikkat da ediyorum, sorun yaşamadım. Siz sık ve her çeşit yemek için kullanırsanız nasıl olur bilmem.
Not: Çelik candır.
Kahve dediğiniz hangisi en alttaki pembe gibi olan mi

Neden karaca?

Bana sektörüm geregi hep hediye gelirdi.
Celikleri fena degil ama saplar kulplar sorun cikartiyor. Hisardan gelenler daha iyi, fiyat olarak da uygun modeller vardir... Zwilling, wmf, jumbo cok iyi ama o butceleri ayirmayi gereksiz buluyorum, sahsen parayla almam.

Bio ve granit almayin karacadan derim.
Thermoad var bi bakar misiniz? Saglam ürünleri. Fiyatlari da uygundu en son.
Özellikle karaca olsun diye değil aslında fiyatları uygun diye düşünmüştüm. Hisar ya da emsan da bakabilirim. Thermoad da duydum yapismiyormus falan

granit hic almayin , yikarken yikandigindan emin olamiyorsunuz yuzeyinden dolayi, aslinda yapismaz yüzeyli hic birsey almayin derim cunku cok zararli.
Bir set çelik almak istiyorum bir set de yapışmaz özellikli olsun istediğim için bunları bulmuştum. Başka ne alabilirim peki bu granitler dışında

Karaca dan bardak bile almayın
İki Çelik tencere seti aldım birinin kulpları çıktı ve paslandı, diğeri direk paslandı
Çatak bıçak takımım daha ilk ay paslandı

annemin hascevher Çelik takımı var 10 yılı geçti pırıl pırıl,tabanı kalın ve çok kaliteli
Yapışmaz yüzeyli alacaksanız da ben bernardo kullanıyorum çok memnunum benimki granit gidip aynısından bir tencere daha aldım

korkmaz tavsiye ederim,kullanıp memnun kaldım

Hadi ya 🙁 hascevher eski markalardan güzeldir. Bernardonun granitlerine de bakayım. Korkmaz çelik mi granit mi önerirsiniz? Bir de çatal kaşık bicak seti de alacağım emsanın bir setini beğendim emsan çatal kaşıkda iyi midir biliyor musunuz

X