Elektrikli Süpürgeler Kaliteli kablosuz süpürge önerisi

Ben 2 defa kablosuz süpürge aldım uygun fiyatlıydı ikiside ama çok çabuk arızalandılar paraya kıyıp yeni süpürge alıcam yine kablosuz süpürge istiyorum,kullandığınız kaliteli kablosuz süpürgeleri önerirseniz bende araştırıcam şimdiden teşekkürler :)
Dyson'dan baska oneri gelir mi bilmem.

Ben 2 defa kablosuz süpürge aldım uygun fiyatlıydı ikiside ama çok çabuk arızalandılar paraya kıyıp yeni süpürge alıcam yine kablosuz süpürge istiyorum,kullandığınız kaliteli kablosuz süpürgeleri önerirseniz bende araştırıcam şimdiden teşekkürler :)
Bende roidmi x20 var özellikleri çok güzel,çekim gücü kuvvetli eve ilk aldığım zaman halıyı bi süpüriyim dedim çıkan toza inanamıştım bide
1-2 saat önce eski süpürgemle süpürdüğüm halde çıkmıştı okadar toz

Mutfakta duran Arçelik marka şarjlı süpürgem var. Mutfaktaki kırıntıları ve bazen sağda solda gördüğüm toz ve saç tellerini süpürmek için gündelik kullanıyorum. Ama evin genel temizliğini normal kablolu süpürgemle yaparım. Benim kullandığım şekilde kullanmayı düşünüyorsanız Arçelik iyi.

Ben 1 senedir Electrolux un suprgesinini kullanıyorum. Günlük olarak.cok iyi 15 dakika 3+1 evi süpürüyorm. Performans olarak ta iyi. Haftada bir gün de büyük supurgemi açıyorum yetiyor

Dyson dc52 total animal kullanıyorum kablolu. Müthiş bir süpürge 👍 Evde kedim var, tüyler saç kılları için çok iyi. Aparatları da gayet iyi.
Bende pratik olsun diye kablosuz araştırıyorum. Gönlüm yine Dyson kablosuz süpürge ama fiyatlar tabi biraz el yakıyor 😊 Maddi imkan varsa Dyson, ikinci tercihim phılıps kablosuz süpürge 👍 Bende daha almadım 😀

2011 de zeyve bz700 aldım 80 TL ye bozulsun istiyorum bozulmuyor 🤣 henüz kullanmış değilim kablosuz süpürge tavsiye veremiyeceğim. Bozulmasın istediğim ne varsa bozuluyor arkadaş anlamadım. Herhalde bu süpürge benden torunlara miras kalacak 🤣🤣🤣🤣

Ben de philips ve dyson arasında kararsızım. Philipsin kablolusu var çok memnunum ama dyson kablosuz da çok iyi gözüküyor.
Philips kablosuz kullanan var mı

bende dyson v11 absolute extra plus pro gold bilmem ne var :KK70: alırken en iyisi en yenisi buydu ben de bunu aldım sanırım baska da cıkmadı hala. çok ağır olması dışında bir problemi yok ama uzun sureli ev süpürülecekse kablolu kullandırıyorum cunku insanın kolu agrıyor, ben kendim sacımı kurutunca falan kullanıyorum ya da yemekten sonra masanın etrafı altı icin, onun dısında butun ev temizliginde kullanmıyorum cunku kagıtları falan cekmiyor mesela ve dedigim gibi cok agır

X