Kahve rengi Lekeler

dillaradc65

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2024
27
8
21
Tecrübeli anneler anne adayları anne aday adayarı herkese merhaba bir konuda yardımınıza ihtiyacım var 7 haftalık hamileyim 6.haftadan beri ara ara kahve rengi lekeler akıntılar yaşıyorum 1kere acile gittim bir sorun olmadığını kalp atışlarının başladığını söyledi doktor progestan ilacına başlattı ertesi gün kendi doktoruma gittim kalp atış seslerini duyduk bir sorun yok ama dikkatli ol dedi bugün 7 +2 haftalik oldu hala devam ediyor sürekli hastaneye gitmeyede çekiniyorum sizce bir sorun olurmu yol gösterin lütfen 🙏🏻🌷

Doktorunuz sorun yok diyorsa yoktur yapacağınız tek şey bol istirahat yapmak ve ilacınızı düzenli kullanmak .benim de 7.haftadan beri lekelenmem ara sıra da kanamam var haftada bir prolutan iğne kullanıyorum her gün iki tablet progestan içiyorum

Doktorunuz sorun yok diyorsa yoktur yapacağınız tek şey bol istirahat yapmak ve ilacınızı düzenli kullanmak .benim de 7.haftadan beri lekelenmem ara sıra da kanamam var haftada bir prolutan iğne kullanıyorum her gün iki tablet progestan içiyorum
Inşallah bi sorun olmaz

X