Kahve makinesi önerisi

Morlale8

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
26 Mart 2020
3.974
4.631
27
Slm kızlar kahve makinesi almayı düşünüyorum sizce hangi marka güzel kullanışlı kullandığınız memnun kaldığınız markalar neler fikre ihtiyacım var aslında elektrikli cevzemde var ondan memnunum ama kahve Köşem boş kalmasın diye kahve makinesi almaya karar verdim fikir ve önerilerinizi bekliyorum 😊

Slm kızlar kahve makinesi almayı düşünüyorum sizce hangi marka güzel kullanışlı kullandığınız memnun kaldığınız markalar neler fikre ihtiyacım var aslında elektrikli cevzemde var ondan memnunum ama kahve Köşem boş kalmasın diye kahve makinesi almaya karar verdim fikir ve önerilerinizi bekliyorum 😊

Türk kahve makinam arzum okka çift hazneli
Diğer makinam nespresso

Arzum okka var bende arada bozuluyor 10gün sonra geri çalışıyor😀 6yıldır kullanıyorum bozulsada bende yenisini aşsam diyorum😀 en güzel köpüğü milyoncularda olan bence en iyi köpüğü o yapıyor😀

1 fincan da yapsanız köpüklü oluyor. Karaca'da en az 2 fincan yapmak lazım köpük için mesela. Evde tekken bile duble içiyorum mecbur bu yüzden 🥲
Evet köpüklü yaptığı duymuştum ben aslında fazla köpüklü sevmem kahveyi benim için önemli olan sağlamlık yani aldım kullanıyorum diyelim üç dört ay sonra bozulursa hiç gereği yok

Arzum okka var bende arada bozuluyor 10gün sonra geri çalışıyor😀 6yıldır kullanıyorum bozulsada bende yenisini aşsam diyorum😀 en güzel köpüğü milyoncularda olan bence en iyi köpüğü o yapıyor😀
Kafası karışık demekki senin makinenin psikolojisi bozulmuş ama arada seni mutlu ediyor sonuçta 😂😂

Fakir türk kahve makinesi güzel diyorlar ama yengem kullanıyor onuda çabuk pişiriyor oda

Ben dün Karaca’nın barista modelini inceledim, sütlü, latte, süt ısıtma özelliği falan var. Eve dönünce almayı düşünüyordum. Kimse memnun değil mi?

Ben dün Karaca’nın barista modelini inceledim, sütlü, latte, süt ısıtma özelliği falan var. Eve dönünce almayı düşünüyordum. Kimse memnun değil mi?
Benim yengemde vardı Karaca baya uzun kullandı ama sonra bozuldu fakir aldı

Bence karaca güzel ama kaç tane modeli var hangisi iyi hangisi kötü insan çözemiyor tabi

X