Elektrikli Mutfak Aletleri kahve makinası için tavsiyenize ihtiyacım var..

kafama yattı snedmei bunu aldın ozmn tekli olanı.
peki köpüğünü cezvedeki gibi kaşık kaşıkmı alıcaz yine bid eo konuda aydınlatırsan

Yo yoo kaşık ile köpüğünü ayırmaya çalışmıyorsun, kendi cezvesinden akıtırken paylaştırıyorsun köpüğünü de.

Tekli olanını kullanıyorum maonya,cım :)

Al bir an evvel,

teklisi 3 fincan alıomuşşşşşş ama benim misafirleirm hep kalabalıklarrrrrr:KK14:

Kalabalık derken kaç kişi olarak düşündün bilemedim ama 1,5 dakikada 3 fincan kahveyi yapıyor. Bu bilgiyi söyleyeyim. Kıyaslamasını sana bırakayım.

Misafir için düşünse idim alternatiflerini değerlendirirdim belki. Sinyalli olması, minnoş tasarımlı olması, cezveli değil de ısıtıcı formunda olması ve türk kahvesi keyfinin bilhassa sinyal ayrıntısı ile konforlu olmasını istediğim için bu modeli tercih ettim.

Sanırım fakir in veya arzum un da köpük sensörlü makineleri vardı. 4 fincana kadar alıyordu bu model de. Fikrin de olsun.

Biz evde kahvedünyasının makinesini kullanıyoruz heryeri çelik üstelik 55tl
çok güzel yapıyor kahvenin telveleri çiğ kalmıyor birçok makine hemen pişirdiği için kahve çiğ kalıyor
bence çabuk yapması değil iyi pişirmesi önemli sonuçta kahve ağır ateşte pişer :KK55:
Arçeliği ben denemedim ama araşrırıcam onunda kapanma özelliği iyiymiş

kızlar arçeliğin çift cezvelisini aldımmm 2şer fincan yapıo 4 fincanm yoksa benmi yanlış biliyorum

yaa kızlar gerçekten iyi mi işe yarıyor mu yanii etrafımdakilere sorduğumda yok artık kahveni de ocakta pişir diyorlar :)

ya ben de anneme almak istiyorum, bugüne kadar her eşyamızı arçelikten aldık ve çok da memnun kaldık
fakat arçelik kahve makinesinin fıyatı bana tuzlu geldi, malum öğrencilik
arzum nasıl peki kızlar, kullananlar paylaşsın

ya ben de anneme almak istiyorum, bugüne kadar her eşyamızı arçelikten aldık ve çok da memnun kaldık
fakat arçelik kahve makinesinin fıyatı bana tuzlu geldi, malum öğrencilik
arzum nasıl peki kızlar, kullananlar paylaşsın

Canım Arzumu tavsiye ederim.
Aynı modelden hem eve hem ablamın öğrenci evine hemde bir yakınımıza hediye almıştık 3-4 yıl oluyor.
Yıllardır da kullanıyoruz. Bol bol köpük yapıyor....
Fiyatı da güzel, 55-65 arası sanıyorum şuanda. 5 Fincanda yaptığım oldu, alıyor yani.
Sana hangisi uygun gelirse onu al canım ya da yakınlarında varsa hangisi daha güzel beğeniyorsan onu canım.
Arçelik biraz pahalı dediğin gibi ama illada arçelik diyorsan biraz taksit altına girmek gerekecek.
Olsun ama annelerimiz herşeyimiz destekçimiz annenin gönlünden geçeceğin sen daha iyi bilirsin :KK16:
Bu model canım bizdeki;

$54,89.jpg

Canım Arzumu tavsiye ederim.
Aynı modelden hem eve hem ablamın öğrenci evine hemde bir yakınımıza hediye almıştık 3-4 yıl oluyor.
Yıllardır da kullanıyoruz. Bol bol köpük yapıyor....
Fiyatı da güzel, 55-65 arası sanıyorum şuanda. 5 Fincanda yaptığım oldu, alıyor yani.
Sana hangisi uygun gelirse onu al canım ya da yakınlarında varsa hangisi daha güzel beğeniyorsan onu canım.
Arçelik biraz pahalı dediğin gibi ama illada arçelik diyorsan biraz taksit altına girmek gerekecek.
Olsun ama annelerimiz herşeyimiz destekçimiz annenin gönlünden geçeceğin sen daha iyi bilirsin :KK16:
Bu model canım bizdeki;

Eki Görüntüle 455340

ayy canım çok teşekkür ederim :KK16: çevremde arçelik kullananlar var, çok da memnunlar, zaten eminim iyi olduğuna, ama malum öğrencilik işte, arçelik sordum 125 tl dedi, onu da maaşım olunca alırım artık :KK6: arzumun fiyatı nerdeyse yarısından bile az, bütçeme uygun. :KK31: memnunum da diyosun, 1 ağustosda annemin doğumgünü var, o zaman ben arzumun kahve makinesini alma yoluna düşeyim artık :KK55:

ayy canım çok teşekkür ederim :KK16: çevremde arçelik kullananlar var, çok da memnunlar, zaten eminim iyi olduğuna, ama malum öğrencilik işte, arçelik sordum 125 tl dedi, onu da maaşım olunca alırım artık :KK6: arzumun fiyatı nerdeyse yarısından bile az, bütçeme uygun. :KK31: memnunum da diyosun, 1 ağustosda annemin doğumgünü var, o zaman ben arzumun kahve makinesini alma yoluna düşeyim artık :KK55:

Canım biz memmunuz valla.
Köpürmeye başladığında hemen kaşığıyla karıştır, hemen fincanlara koy o zaman bol güzel bir köpüklü kahve oluyor :)
Annene de güzel bir doğum günü hediyesi olur ne kadar mutlu olur:KK16:
Hepsiburada da 54,89 yazıyor fiyat olarak canım.

özellikle espresso konusunda baya sıkıntı oluyordu yani ne zaman duysam arkadaşlarım ne alacağına karar veremiyordu.
cafem'o online satış sitesinden bi espresso makinası aldık annemle. çok memnun kaldık, hem ben sabahları ayılma problemi yaşıodum :))
şimdi kampanyaları da varmış sanırım bi bakarsınız. Cafem'o

Arçelik in bazı ürünleri çok güzel çaycısını kullanıyoruz, çeyizim için Türk kahvesi makinasını alacaktım ama çok pahalı. Cafelerde çok kullanıyorlar kesinlikle çok güzel yapıyor ve kıvamında köpürtüyor...

kızlar kahve makinamı aldım.normalde makinada pişirilen kahveyi içemem ama arçeliğinkinde cezvede yapılmış gibi çok memnunum

kızlar bende arzum mirra kahve makinası kullanıyorum ama çok memnun değilm. Makina biraz fazla ağır ve üzerinde izler kalıyor. şimdi mağazalarda gördüğüm mirralar parlak çelik, benimki mat. o yüzden parmak izi filan çok gözüküyor.

beko ile arçeliğin kahve keyfi makinelerini kullanıyorum... ilk kendimize beko aldık, beğenip memnun kalınca, arçelik daha ucuz diye ablamla aynı model ama arçelik olanını anneme aldık,kayınvalidem gördü bizde beğendi gitti bekonunkini aldık ablamdada arçeliğin teklisi vardı zaten memnundu ben,annem,kayınvalidem çiftlisini aldık aileler kalabalık çiftlisi daha kullanışlı... halamdada arçelik çiftlisi var sülalece memnunuz canım suyunu hazneye doldur 1 litre kadar sanırım sonra bir süre hiç suyla uğraşma sadece kahve ve şeker koy hemen kahven hazır taşma derdin yok,köpük derdin yok çokda lezzetli en ünlü otellerde ve cafelerde bile bu makine kullanılıyor artık biz antalyada otelde kahvenin bu makinede yapıldığını görünce,kahvesinide beğenince hemen tatil dönüşü aldık 1 yılı geçti çok memnunuz hergün 1 kahve illaki içiyoruz eşimle adet haline getirdik... alzeimer ve birçok hastalığa iyiymiş günde en az 1 türk kahvesi... ben öneririm fiyat konusundada indirim yapıldığı zamanlar oluyor o zamanlarda denk getirip alabilirsiniz koçtaşta falan indirime giriyor.. bekoya daha fazla para verip almayın arçelikle bir farkı yok dediğim gibi ben ikisindede aldım birini kendime birini anneme... umarım yardımcı olabilmişimdir kolay gelsin

X