Kabak Lifi Mucizesi(gerçekten mucize!!)

Teşekkürler paylaşım için. Keşke herkes memnun olduğu ürünü reklam amacı olmadan paylaşsa. Benimde içi kabak lifli sabunum vardı. Onu çıkarıp kullanayim.

Rica ederim, ne demek..:KK15: O sabunu da arkadaşım kullanıyor, kendisi çok memnun.. İnşallah size de bir fayda sağlar. :)

Yo eskiden baharat koku satanlara Attar denilirmiş çokça da kullanılan bir kelime fakat galat-ı meshur Aktar'a evrilmiş. İki sessiz yan yana gelince biri değişmiş. Tdk ikisini de kabul ediyor sitesine bakabilirsiniz.

baktım ki attar çıkmıyor..
genel olarak ta arattım halk ağzı attar aktar diyor..
ama dediğiniz koku vs için attar açıklaması var bazı sitelerde evet..
neyse aslının nereden geldiğini öğrenmiş oldum..tşkler.

Ben teşekkür ederim işin açıkçası ben de Aktar kelimesini kullanırım hep. Genel kullanımı da bu ama yörelerde eski halini kullananlarda varmış demek ki.

ben de deneyeceğim. teşekkürler.
lazere de sonbaharda başlayacağım inşallah.
ondan önce çözüm olursa ne ala...
keselenmeyi severim.

bu arada ben de ipek gibi bir cilt için eğer ki cildin kuruysa sana biodermanın atoderm kremlerini öneririm.
kese sonrası sürüyorum tüm vücuduma. batıkta oluşan pütürlükleri alıyor. çok güzel yapıyor cildi. internette daha uygun sanırım eczanelere göre. tavsiye ediyorum. =)

Sürekli normal liflerden kullanırdım,bu kabak lifini kullanınca kendimi iyice temizlenmiş paklanmış hissediyorum artık. İşe yaradığını görünce de zaten mutluluktan uçtum. :)

Tavsiyeniz çok ama çok iyi oldu. Çünkü cildim gerçekten çok kuru..Bir türlü güzel işe yarayan bir krem bulamıyordum..Hemen bakacağım şimdi, çok ama çok sağolun gerçekten. :KK68:

ben de deneyeceğim. teşekkürler.
lazere de sonbaharda başlayacağım inşallah.
ondan önce çözüm olursa ne ala...
keselenmeyi severim.

bu arada ben de ipek gibi bir cilt için eğer ki cildin kuruysa sana biodermanın atoderm kremlerini öneririm.
kese sonrası sürüyorum tüm vücuduma. batıkta oluşan pütürlükleri alıyor. çok güzel yapıyor cildi. internette daha uygun sanırım eczanelere göre. tavsiye ediyorum. =)

bu atodermler kızarıklığada iyi geliyor mu? bilginiz var mı? yüz için soruyorum..

Ya ben bunu günlük kullanıyorum, ama bildiğin sabunlayip normal lif niyetine. Sanırım kopurdugu için hiç acitmiyor. Aci yoksa fayda da yok mudur acep?:KK56::KK48:

:KK48:Bende birkaç kez sabunlayıp kullandım ama acıdı yine de bastırmamdan ötürü. Belki uzun süredir kullanıyorsanız sudan dolayı lifiniz yumuşamıştır o yüzden acıtmıyordur. :KK51: 1 ayda yumuşuyormuş kullanılmaması lazımmış çünkü. Hem yumuşarmış hem de bakteri üretirmiş...:)

:KK48:Bende birkaç kez sabunlayıp kullandım ama acıdı yine de bastırmamdan ötürü. Belki uzun süredir kullanıyorsanız sudan dolayı lifiniz yumuşamıştır o yüzden acıtmıyordur. :KK51: 1 ayda yumuşuyormuş kullanılmaması lazımmış çünkü. Hem yumuşarmış hem de bakteri üretirmiş...:)
Aa bak bu bilgi çok faydalı oldu. Teşekkürler arkadaşım :KK52:

ona bakarsanız Türkçe'de noktalama işaretlerinde iki nokta yok üç nokta var. kelimelere dikkat ediyormuşsunuz ya buna da edersiniz diye yazayım dedim:)

yüz için kullanmadım.
benim kullandığım vücuda uygulanıyor.

yüz kızarıklıkları için hassas ciltlere özel seri kullanılıyor genelde.

bioderma-atoderm-cream-500-ml.jpg

şu mu dediğiniz

X