Çene Estetiği İzmir'de çene estetiği ve gıdı aldırmak için doktor önerisi verebilir misiniz?

Çene Cerrahisi, Çene Estetiği, Çene Eklemi Sorunları, Gülüş Dizaynı

tinkiwinki

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2020
27
10
28
Merhaba hanımlar,

İzmir'de öncelikli olarak gıdı aldırma işlemi gerçekleştirmek için bir doktor önerisine ihtiyacım var gittiğiniz tarihi ve fiyatı da söyleyebilirseniz çok sevinirim.

Bir de çene estetiği hakkında pek bir fikrim yok, bilgisi olanlar, yaptırmış olanlar before after fotolarını paylaşabilir mi?

Çok teşekkür ederim

Karşıyadaki Ekol Hastanesi kesinlikle bu işlerde baya baya iyi bu anlamda naçizane önerim hastaların da instagram hesaplarına da bak kendi beğendiğiin şekilde ameliyat yapan birini bulmalısın canım benim önerim bu yönde. Google'a yazınca zaten adres ve bilgileri çıkıyor oradan da kendine göre gidip görüşebilrisin.

Merhaba hanımlar,

İzmir'de öncelikli olarak gıdı aldırma işlemi gerçekleştirmek için bir doktor önerisine ihtiyacım var gittiğiniz tarihi ve fiyatı da söyleyebilirseniz çok sevinirim.

Bir de çene estetiği hakkında pek bir fikrim yok, bilgisi olanlar, yaptırmış olanlar before after fotolarını paylaşabilir mi?

Çok teşekkür ederim
Nende ayni islem.icin arastiriyorum.yaptirdinizmi operasyonu

Merhaba hanımlar,

Çok teşekkür ederim
Nen gidi vazer lipo yaptirdimmm.cokkk memnununummm..cok arastirdim dogru karar vermisim

Merhaba hanımlar,

Çok teşekkür ederim
gidi vaser lipisaksinda 2.5 ay oldu .cok memnunum.iyiki yaptirmisim diyorum..benim gidim cok buyuktu..bayagi farkettii...

Son düzenleyen: Moderatör:
Karşıyadaki Ekol Hastanesi kesinlikle bu işlerde baya baya iyi bu anlamda naçizane önerim hastaların da instagram hesaplarına da bak kendi beğendiğiin şekilde ameliyat yapan birini bulmalısın canım benim önerim bu yönde. Google'a yazınca zaten adres ve bilgileri çıkıyor oradan da kendine göre gidip görüşebilrisin.
Çok teşekkürler. Fiyatları hakkında bilginiz var mı?

X