İZMİR BURUN ESTETİĞİ

Matteacher

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2021
5
0
27
Merhabalar. İzmirde burun ameliyatı için Murat Songu ve Yunus Gürkan Aladağla görüşeceğim. Bu doktorlar hakkında bilginiz var mı? Ameliyat oldunuz mu kendilerine?

Merhaba, bende Murat Songu yu düsünüyordum ama sonradan vazgectim. Suan kararsizim kuzenim bana fahri mola yi önerdi ama daha bilmiyorum malesef

Merhabalar. İzmirde burun ameliyatı için Murat Songu ve Yunus Gürkan Aladağla görüşeceğim. Bu doktorlar hakkında bilginiz var mı? Ameliyat oldunuz mu kendilerine?
Murat songuyu devlet hastanesindeyken bende düşünmüştüm taa ki özel hastaneye gidene kadar 😂Mustafa Yazır diye bi doktor var buca Seyfi Demirsoy devlet hastanesinde bende onunla görüşmeyi düşünüyorum.

Murat songuyu devlet hastanesindeyken bende düşünmüştüm taa ki özel hastaneye gidene kadar 😂Mustafa Yazır diye bi doktor var buca Seyfi Demirsoy devlet hastanesinde bende onunla görüşmeyi düşünüyorum.
murat beyi ınsta dan takip ediyorum ve beğeniyorum açıkçası ama nasıl olur bilemiyorum hiç karar veremedim :KK43: fiyatları da yüksekmiş sanırım

Yunus Gürkan ALADAĞa ameliyat oldum. Çok memnun kaldım. Hem iletişimi çok iyi hem de işinde mükemmeldi gerçekten. İzmir de ameliyat olmayı düşünen varsa tavsiye ederim arkadaşlar.

Yunus Gürkan ALADAĞa ameliyat oldum. Çok memnun kaldım. Hem iletişimi çok iyi hem de işinde mükemmeldi gerçekten. İzmir de ameliyat olmayı düşünen varsa tavsiye ederim arkadaşlar.
Hayirli olsun ve gecmis olsun, sevindim sizin adiniza. Ben daha karar veremedim malesef randevu ve ameliyat günü icin ne kadar beklediniz ? Ve fiyatlar nasil

Teşekkür ederim. Şehir dışından gelip olduğum için ameliyat tarihi konusunda yardımcı oldular bana. Fiyat için kendisine intagramdan yazabilirsiniz burun probleminize göre ortalama bir şey söylerler size. Ücretsiz ön görüşmeden hemen 2 gün sonra ameliyat oldum ben.
Hayirli olsun ve gecmis olsun, sevindim sizin adiniza. Ben daha karar veremedim malesef randevu ve ameliyat günü icin ne kadar beklediniz ? Ve fiyatlar nasil

Ben de kendisini dusunuyorum revizyon icin burnunuzu paylasmaniz mumkun mu acaba? Son durumunuz nedir? Ameliyat sonrasi ilgisi nasil? Cok gecmis olsun 🤗
Fotoğraf nasıl paylaşılıyor bilmiyorum tarif ederseniz atmaya çalışayım. 1 ayı geçti hala şişlik var ama ben yinede memnunum ki şişliğin olacağını kalın derili olduğun için geç geçebileceğini falan söylemişti ameliyat öncesinde herşeyi açık açık söylüyor zaten

Murat songuya ben ameliyat oldum ve şu an revizyon olmam gerekiyor mahvoldu burnum:KK43:
aa gerçekten mi çok geçmiş olsun..pek çok yorum var ama insanın böyle şeyleri duydukça kafası karışıyor. deniz yazıcı veya yücel birinci demişti geçen birisi bana özelden ama karar vermek çok zor :KK43:

aa gerçekten mi çok geçmiş olsun..pek çok yorum var ama insanın böyle şeyleri duydukça kafası karışıyor. deniz yazıcı veya yücel birinci demişti geçen birisi bana özelden ama karar vermek çok zor :KK43:
Çok teşekkür ederim.Yani bana göre eren taştan veya emre ilhan daha güvenilir gibi sanki ben revizyon olacağım için artık para biriktirip en iyisine gitmek istiyorum acele etmeden. Murat songuyu ben araştırmadan iki defa ameliyat olmuştum ve sonuç hüsran

X