Üroloji - İdrar Yolları Hastalıkları İstemsiz idrar kaçırma

matemm

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2013
3.112
947
34
arkadaşlar bu başlığı annem için açıyorum.60 yaşlarında ve son dönemlerde idrar tutamama sorunu var.üstelik geldiğini farketmiyorum diyor..5 normal doğum gerçekleştirmiş.acaba bunla ilgili olabilirmi? Birde hangi doktora gitmeliyiz? Ürolojimi Kadın hastalıklarımı?
bu konu annem için biraz utanç verici bi durum hastanede umarım rahatsız olacağı bi muamele yapılmaz..Bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim.önceden gittiği bir doktor kasları güçlendirici hareketler vermiş fakat şuan çok daha ileri seviyede..hergün olmasada birkaç günde bir bu durum yaşanıyor.

arkadaşlar bu başlığı annem için açıyorum.60 yaşlarında ve son dönemlerde idrar tutamama sorunu var.üstelik geldiğini farketmiyorum diyor..5 normal doğum gerçekleştirmiş.acaba bunla ilgili olabilirmi? Birde hangi doktora gitmeliyiz? Ürolojimi Kadın hastalıklarımı?
bu konu annem için biraz utanç verici bi durum hastanede umarım rahatsız olacağı bi muamele yapılmaz..Bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim.önceden gittiği bir doktor kasları güçlendirici hareketler vermiş fakat şuan çok daha ileri seviyede..hergün olmasada birkaç günde bir bu durum yaşanıyor.
Üroloji cnm ben de hematüri için gittim zaten o Hastane de idrar kaçırma için ücretsiz muayene vardı annem gitti hap verdiler geçti dr annem benim yanındaydı kaç Doğum yaptın dedi 3 dedi annem sen tedavi olmasaydın ameliyat ederdim gün de kaç hastayı ameliyat ediyorum dedi dr gitsin Utanacak birşey Yok dr un işi o
Asıl idrar kaçırması hayatını zorlaştıran

Ben de kadin hastalıklarında doktorun kapısında "idrar kaçırma birimi" diye birşey okumuştum canım, bi kadın hastalıklarına da sor istersen. Annem de geçende idrar kaçırma için fizik tedavi yaptıklarını söylemişti. Oradaki kaslara yapıyorlar sanirim

Merhabalar günaydın. Öksürürken gülerken hapşırırken idrar kaçırma problemi olan bayanlara TOT ameliyatı ile %90 başarılı bir operasyondur. Ben kadın doğumda çalışıyorum şuan bu operasyonu ücretsiz yapıyoruz devlet fark ücreti almıyor. Özelden mesaj atarsanız yardımcı olabilirim.

X