İnternet alışverişinde kandırıldım !

malesef instgramdan alisveris hic guvenilir degil.bende 9 aylik kizima bi kiyafet aldim.urun geldi bide baktim ki beden kismindaki etiketi yirtmislar ve bedeni en fazla 3 aylik bebege olur.yani param bosa gitti.msj attim her yerden engelledirler beni.o kadar uzuldum ki allah yanlarina birakmasin boylelerinin.o yuzden hic alisveris yapmamaya calisiyorum

Fatura sart degil tuketici haklarinizi kullanmak icin. Onlara gonderdiginiz parayi ispatlayacak dekontu da koymaniz yeterli
Ben kargoyu açar sorun varsa geri gönderirim diye düşündüğüm için kapıda ödeme yaptım yani onu da ispat edemiyorum

Yoo niye kargo evrakinda kapidan ödemeli olduguna dair bir ibare ve sizin o parayi ofediginize dair beyan var zaten. Bu size ispat iste.

Sözlüğe yazmayı düşündüm ben de ama hakkımı aldıktan sonra
Şikayet vara da yazıyorum hemen simdi

Yorum yapabilirsin facebook sayfalarından vr instagramdan bu sorun çözülmezse sosyal medyadan herkesi bilinçlendirme amacıyla yazılar paylaşacağını belirt.faturayı vermek zorunda faturasız olması onun aleyhine.
Umurlarında değil ki görüldü yapmakla yetiniyorlar ilk yorumumda da engeller ler muhtemelen

malesef instgramdan alisveris hic guvenilir degil.bende 9 aylik kizima bi kiyafet aldim.urun geldi bide baktim ki beden kismindaki etiketi yirtmislar ve bedeni en fazla 3 aylik bebege olur.yani param bosa gitti.msj attim her yerden engelledirler beni.o kadar uzuldum ki allah yanlarina birakmasin boylelerinin.o yuzden hic alisveris yapmamaya calisiyorum
Amin keşke hakkınızı arasaydinız yanlarına kalmasıydı benim bahsettiğim sadece instagram sayfası değil siteleri de var umarım kapatabilirim

Kargo kağıdını sakın atmayın.Kendilerini maliyeye şikayet edeceğinizi söyleyin bakın hemen nası dönüyolar.

Kargo şirketine mi gitmem gerekiyor peki
Evet kargo subesine gidin sizin kargonuzla alakali evraki ve onlarin o parayi o sirkete gonderdiklerine dair dekontu isteyin. Cunku kargo sirketleri o parayi alip sirketin hesabina yatiriyorlar. Ayrica mutlaka ama mutlaka maliyeye sikayet edin. Hatta maliyenin de bi numarasi var sanirim oryai aramaniz bile yeterli. Tuketici hakem heyeti sonuclaninca sadece odediginiz parayi alirsiniz ki bunun sonuclanmasi bir kac ayinizi alir. Ama maliyeye sikayet ederseniz sizin odediginiz paranin kat be kat ustu para cezasi alirlar.

Kargo şirketine mi gitmem gerekiyor peki
Ayrica o msjlari da screenshot yapip fotografini cikarttrip delil olarak ekleyin. Bir de sizin o yazistiginiz numara onlarin sayfasinda yazan numaraysa onun da fotografini cekin ki bu numara bize ait degil sayfamizla alakasi yok falan demesinler.

Parayı neyle gönderdin hemen icra dairesine git ödeme yaptığın dekontla icra çıkar onlar kanıtlasın faturasız mal sattıklarını vergi ödemediklerini

Son düzenleyen: Moderatör:
Size vadedilen elbise ile size gelen elbiseyi merak ettim gorsel ekleseniz harika olurdu.. Simdi baktim da dogru sayfaya bsktiysam eger hatirisayilir bir takipci sayisi var bu tarz bir hataya nasil dusmusler inanilmaz.. Faturasiz urun gondermeleri konusunda sayfalarini hatta depolarini kapattirabilirsiniz pesine duserseniz..

Size vadedilen elbise ile size gelen elbiseyi merak ettim gorsel ekleseniz harika olurdu.. Simdi baktim da dogru sayfaya bsktiysam eger hatirisayilir bir takipci sayisi var bu tarz bir hataya nasil dusmusler inanilmaz.. Faturasiz urun gondermeleri konusunda sayfalarini hatta depolarini kapattirabilirsiniz pesine duserseniz..
sadece bana yapılmamış şikayet varda bir kaç şikayet daha var .Ama nasıl bu kadar takipçileri var ben de anlamadım .Hakem heyetine başvurduktan sonra buraya fotoğrafta atacağım maliyeye de başvuracağım

sadece bana yapılmamış şikayet varda bir kaç şikayet daha var .Ama nasıl bu kadar takipçileri var ben de anlamadım .Hakem heyetine başvurduktan sonra buraya fotoğrafta atacağım maliyeye de başvuracağım
Ben bilmiyordum siteyi siz yazınca baktım çok güzel elbiseler 150 tl bariz dolandırıcılar dikimi o kadardan fazladır

Hemen ara maliyeyi şikayet et neyi brkliyorsun.
annem adamların emeğiyle oynama falan diyip duruyor üstelik iade kabul etmeyip sadece değişim alıyorlar annem de hep bir uzlaşma taraftarı olduğu için ürünü gönderip değişim yapacağını söylüyor . Yani şu an onunla uğraşıyporum

annem adamların emeğiyle oynama falan diyip duruyor üstelik iade kabul etmeyip sadece değişim alıyorlar annem de hep bir uzlaşma taraftarı olduğu için ürünü gönderip değişim yapacağını söylüyor . Yani şu an onunla uğraşıyporum
Ne ekmeği pardon vergi ödemesin dükkan kirası Yok güzel resimler koyup pazar malı göndersin bumu emek

Ne ekmeği pardon vergi ödemesin dükkan kirası Yok güzel resimler koyup pazar malı göndersin bumu emek
gel gelelim bunu anneme anlatmaya belki bir seferliğe mahsusmuş falan da filan eğer öyle olsaydı özür dileyip telafi ederlerdi bir de ben lise son sınıf öğrencisiyim sınavıma da çok az kaldı bunlarla uğraşmanı istemiyorum vakit kaybı diyip duruyor.Bunlarla uğraşacağıma fazladan 20 soru çözseymişim de bunların kafamı meşgul etmesini istemiyormuş

gel gelelim bunu anneme anlatmaya belki bir seferliğe mahsusmuş falan da filan eğer öyle olsaydı özür dileyip telafi ederlerdi bir de ben lise son sınıf öğrencisiyim sınavıma da çok az kaldı bunlarla uğraşmanı istemiyorum vakit kaybı diyip duruyor.Bunlarla uğraşacağıma fazladan 20 soru çözseymişim de bunların kafamı meşgul etmesini istemiyormuş
Biraz haklı sonuçta 150 tl öyle böyle gitmiş siz uğraşıp bununda üzerinde telafi edilemeyecek para kaybedeceksiniz
Boşver haram olsun kötü reklam oldu
Benimde düğünüm zamanı 100 tl m gitti uğraşsam alırdım da ona tenezzül etmiş işimden gücümden olacağım kötü yorum yazdım bindallı duvağı alacaktım fes vs makinem bozuldu vs ayaklara yattı bozulduysa geri ver parayı 2 ay sonra toplamda 10 tl lık bişey gönderdi

X