insanın annesini, kendi kızını her türlü kıskanır mı ? bu bir hastalık değil mi ?

SARILARIN FILIZ

umudum var :)))))))
Kayıtlı Üye
24 Mart 2012
15.463
233
40
merhabalar

anlatması çok uzun ama enazından hep yanlız oldugumu hısseden bırı olarak; benım annem de benım ıyılıgımı ıstemez meslegımı esımı guzellıgımı dahıl ya da kendı bı arkadasının benı ovmesını kıskanır dıyecek bırını arıyorum sanırım

bu sayede bunu yasayan tek kısı ben degılım dıye dusunecegım sanırım

aslında bir kaç örnek vermiştim ama mesela kızın guzelmıs denılınce ben ondan daha guzeldım demesı

bırsey cok yakıstı denılse, tam tersı kusur bulması

meslegım dahıl herseyı kucuk gormesı
Ahahhahah 🤣🤣🤣🤣 e bu benim anam işte 😂 bunları çok yapar ben övülmem sevilmem hep ondan kaynaklı o olmasa beni kimse sevmez saymaz. 😂 merak etme böyle anneler var. Ama hakkını yemeyeyim evliliğimin iyi olmasına eşimin yakışıklı olmasına hayatımın güzel olmasına sevinir çünkü kötü olsa rezil olacak diye korkuyor sanırım. FAkat özel olduğumu düşünmez kıyaslar diğer ablalarımla. Ki kıyaslanamazlar bile hiç alakaları yok benim hayatımla

Se
merhabalar

anlatması çok uzun ama enazından hep yanlız oldugumu hısseden bırı olarak; benım annem de benım ıyılıgımı ıstemez meslegımı esımı guzellıgımı dahıl ya da kendı bı arkadasının benı ovmesını kıskanır dıyecek bırını arıyorum sanırım

bu sayede bunu yasayan tek kısı ben degılım dıye dusunecegım sanırım
Seni gerçekten çok iyi anlıyorum bunu Bi dönem çok yoğun şuanda da hala devam eder şekilde yaşıyorum. Oturup dertleşmek lazım 😂

Ahahhahah 🤣🤣🤣🤣 e bu benim anam işte 😂 bunları çok yapar ben övülmem sevilmem hep ondan kaynaklı o olmasa beni kimse sevmez saymaz. 😂 merak etme böyle anneler var. Ama hakkını yemeyeyim evliliğimin iyi olmasına eşimin yakışıklı olmasına hayatımın güzel olmasına sevinir çünkü kötü olsa rezil olacak diye korkuyor sanırım. FAkat özel olduğumu düşünmez kıyaslar diğer ablalarımla. Ki kıyaslanamazlar bile hiç alakaları yok benim hayatımla

evet sırf elalem ıcın sevınıyordur

ben erken menopozdayım 10 senedır. yas 37. aglasam uzulsem aman herkesın cocugu mu oluyor sankı der. kızar gıbı azarlar uzuldugum ıcın

moral mu verıyor azarlıyor mu dersenız azarlıyor resmen.

ben tek kızım .en buyuk cocuk. erkek kardes var ıkı tane

• Beğen
Reactions: JES
sanıyorum yıllar sonra aktif oldum ve cevaplıyorum öncelikle kusura bakmayın. evet üniversiteyi bile o olmasa, kazanamazdık . onun yorumu bu... bazen iyi br şeye sevinir, çünkü elalalem ne der durumuna düşmemiş olacak işte.

Se
Seni gerçekten çok iyi anlıyorum bunu Bi dönem çok yoğun şuanda da hala devam eder şekilde yaşıyorum. Oturup dertleşmek lazım 😂
değişmiyor ki, hatta yaş aldıkça bu konuda daha narsist bir yaklaşım oluyor fakat değieşn şey, benim olgunlaşıyor olmam. hep olgundum da, affedici oldum sanırım. yaşlanıyor diyorum, bir gün bunu bile söyleyemeyecek ve ben eleştilerini bile arayacağım diyorum ama yine de yaralayıcı oluyor bir şekilde işte.

X