İNFERTİLİTE HAKKINDA

Ab canım benim Allah büyüktür rabbim yüzümüzü güldürsün emeğimizi çabamızı boşa çıkarmasın ❤️
Dr morfoloji için her akşam çobançökerten demlenip içilecek dedi ,araştırdık İbrahim saraçoğluda morfoloji için kesinlikle tüketin demiş videoları var canım ayrıca maca tozu aldık yoğurta katıp tükettik bir süre . Araştırın faydası olur belki 😏 herşey bir bahane Rabbim ol derse olur umudumuzu kaybetmeyelim yeter ki 🤗❤️
Öyle ki eşimin hırmonlarına bile bakılmadı bende bitkisel kullanmak istiyorum ama bişey olur diyede korkuyorum 3 adet güçlü vitamin kulkanıyoruz bir doktora daha gideceğim ikinci tahlilden sonra Allah hepimizin yüzünü güldürsün inşallah 🙏🏻

Allah yardımcınız olsun benimde 3 sene oldu ilk önce hsg ile başlamak lazım pconuz engel degil hamile kalabilirsiniz esinizde sorun olmamasi cok iyi bende 3 defa catlatma iğnesi vurundum negatif sonuç aldım tam bıraktımgim ay hamile kaldim maalesef dusukle sonuclandı çok araştırip aklınızısa bulandırmayın hsg yi mutlaka çektirin acısı ağrısi olmuyor korkulcak birsey değil Allah haýırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin cümlemize
Amin canım benim hepimiz için inşallah isteyen herkez dualarım da

Canım bu süreç zor oluyor her iki taraf için de , ama senin kendine daha dikkat etmen gerekiyor . Bir tarafta sperm düzeltilirken yumurtanın da kaliteli olması avantaj olur . Ben omega folik asit d3 vitamini kullanıyorum 🤗 doktor tavsiyesi ile tabiki😊
Doğru dıyorsun canım haklısın aşılama yaptırırsamda kılo verip yaptırmam gerek tesekkur ederim ayrıca 🥰

Ab canım benim Allah büyüktür rabbim yüzümüzü güldürsün emeğimizi çabamızı boşa çıkarmasın ❤️
Dr morfoloji için her akşam çobançökerten demlenip içilecek dedi ,araştırdık İbrahim saraçoğluda morfoloji için kesinlikle tüketin demiş videoları var canım ayrıca maca tozu aldık yoğurta katıp tükettik bir süre . Araştırın faydası olur belki 😏 herşey bir bahane Rabbim ol derse olur umudumuzu kaybetmeyelim yeter ki 🤗❤️
Ne yaptınız Murat mermerkayadan morfoloji için sonuç alabildiniz mi

morfoloji düzelmedi , sayı artışı oldu baya 2.aşılamada ikizlerim oldu
Kaç ay tedavi oldunuz morfoloji ve ileri hızınız kaçtı tam olarak . Bizde şuan Murat hocadan morfoloji için tedavi oluyoruz ama benim kimyasal ve dış gebeliğim oldu

Kaç ay tedavi oldunuz morfoloji ve ileri hızınız kaçtı tam olarak . Bizde şuan Murat hocadan morfoloji için tedavi oluyoruz ama benim kimyasal ve dış gebeliğim oldu
Şöyle 1,5 sene tedavi sürecimiz oldu . Murat hocanın faydası elbette çok oldu bize ama dediğim gibi morfolojide ilerleyemedik , ileri hızımız zaten 65,70 civarındaydı ilk gittiğimizde keçi boynuzu suyu kaynatıp içti eşim sık sık ve ondan sonra hızımız bayaa arttı . %98 ileri hızla 2.aşılamamı oldum tek gelişen yumurtam vardı ve çift yumurta ikizlerine hamile kaldım.

Hsg ‘yi fizikomerde çektirmiştim. Cengiz gökçek tüp bebek merkezinde aşılama oldum devletin merkeziydi yani
Başvuru yapıp mı beklediniz aşılama için yoksa tedavi olduğunuz bir kadın doğum doktoru mu yapıyor eğer önereceğiniz kadın doğum doktoru varsa belki görünürüm diye 🙏🏻😇

Şöyle 1,5 sene tedavi sürecimiz oldu . Murat hocanın faydası elbette çok oldu bize ama dediğim gibi morfolojide ilerleyemedik , ileri hızımız zaten 65,70 civarındaydı ilk gittiğimizde keçi boynuzu suyu kaynatıp içti eşim sık sık ve ondan sonra hızımız bayaa arttı . %98 ileri hızla 2.aşılamamı oldum tek gelişen yumurtam vardı ve çift yumurta ikizlerine hamile kaldım.

Merhaba benim eşimin iler hızı %34 toplam sperm sayısı 145 milyon. Doktor normal yolla olur ama takviye al demiş. Acaba ekstra biseyler kullandı mi eşiniz ?

Merhaba benim eşimin iler hızı %34 toplam sperm sayısı 145 milyon. Doktor normal yolla olur ama takviye al demiş. Acaba ekstra biseyler kullandı mi eşiniz ?
Genel olarak sayıyı arttırmaya yardımcı takviyeler kullandık , hızı etkileyen doktorunda onayıyla keçi boynuzu kürü olmuştu . Ama proxeed plus hem sayı hem de hız için baya etkili olmuştu

X