İlk gece

monachopsisss

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2024
13
4
23
Merhaba sayfada yeniyim bu hesabı da sorum için actm
2 gündür evliyim ama hala kendimi ilk geceye hazirlayamadm🥲
İlk gece yorgunduk olmadı
Ama artk eşim biran önce olsun artk istiyor ama ben hala ttedirginim
Bu konuda ne yapabilirmhicbbilmiyroum
Bakireyim

Önceden bilgilenmeniz ve hazırlanmanız gerekiyordu. Direkt ilk geceye dalınca bazılarında böyle oluyor işte. Siz de niye ilişki kuramadığınızı yazmamışsınız ki, vajinusmus mu oldunuz yoksa? Eşinizi anlayışlı olmaya yönlendirin bari, ne yapabilirim sorunuzun cevabı niye ilişki kuramadığınızı net açıklarsanız ortaya çıkabilir.

Bu iki gün içinde birilerine danıştınız mı, bir şeyler öğrenip uygulamaya çalıştınız mı? Yoksa saatlerce burayı takip etmek ve yorumları okumak zorunda kalacaksınız. Sanırım, eşinizin de acelesi var, nereye ne yetiştiriyorsa.

Bakireyim
Öncelikle acele etmeyin
Hiç yakınlaşma olmadıysa aranızda evlilik öncesi şu an biraz tedirgin olmanız normal
Sakın çok zor bir şey gibi kafanıza kodlamayın bu olayı
Herkes her zaman yapıyor, çok doğal ve olağan bir şey
Zaten düğün gecesi yapabilen alfadır net
O kadar oynamaya ayakta aç susuz saatlerce dikilmeye gece hali kalmıyor insanın
Sarılıp uyuyun bazı şeyler kendiliğinden gerçekleşir an’a bırakın kendinizi kasmayın
Çok basit bir olay gibi görürseniz gözünüzde büyütmezsiniz tedirgin olmazsınız
Mutluluklar 🙏🏻❤️

Anlamıyorum ilkte bir acı oluyor insan orgazmı tam öğrenemiyor . Siz mi seks tanrıcasısısınız biz mi vasat 😃😃
ben acıdan zevk alıyorum galiba 😂 ilk zamanlar evet benim de ağrım oluyordu ama sürekli kafamda ‘bişi olmaz, bişi olmaz, ölmezsin’ diyordum 😂 ama o da kötü. simdi seyrekleştiği için esim her seviimeden sonra ‘yaşlandık ya eskiden günde kaç defa yapardık’ diyip tribe giriyor 😂 her sey dozunda güzelmiş 😂

Bakireyim
Kayganlaştırıcı kesnlikle ilk geceyi kokaylaştırıypr ve acıyı azaltıyor mutlaka kullan zira ben ilk gece heyecan panikten zaten ıslanamamıştım (normal olarak) kuruluk oluştuğunda acı 2 ye belki 3 e katlanmıştı

bu işi çoluk çocuk yapıyo artık bırakın onu kedi köpek yapıyo dünyada herkes yapıyo dünyanın en doğal şeyi bu kadar büyütme kafanda🤪

Bende eşimle 19 günlük evliyim. Ve ilk ilişkimize giremedik. Çok istiyorum. Ön sevişme başarılı. Ama yapamıyoruz. Psikolojik olarak iyi değilim. Çok üzülüyorum ve çok ağlıyorum. Eşime ağladığımı, üzüldüğümü belli etmiyorum. Eşimi çok seviyorum ama ne yapacağımı bilemiyorum. Bu benim için büyük sorun olmaya başladı. Kötü bi hissiyat vermeye başladı, çok bunaldım.

Bi cesaretle yapiverin gitsin heeerkes yapıyo sizde yaparsınız korkulacak bişey yok hatta neleri kaybediyorum diye düşünün gidin adamın yanına hadi kolay gelsin 😂

Bakireyim
Aceleye gerek yok çoğumuzda öyle oldu ne var bunda yepyeni bir süreç eşiniz neye o kadar takmış sacmalamasin bekleyecek tabii ki bu keyifle yapılması gereken bir şey yangından mal mı kaçıracak

Bakireyim

Bu durum bende hep küçükken penisilin yapan amca vardı o dönemi getirir aklıma. Her ay düzenli hasta olur penisilin yaparlardı. Alerji falan bilinmezdi. Eve penisilinci amca gelir beni zorla uzanırdırlardı halbuki bu işten kaçış yok. Uzanmış bekliyorsun adam o arada penisin hazırlardı arkaya geçer bitti mi bitecek stres yapardın. Yeni nesil pek bilmiyor olabilir bunu. İlla iğne olacaksın hazır olup olmaman çok önemli değil kasma bırak kendini damat bey halletsin

X