İkili testi riskli çıkıp fetal dna yaptıranlar

Merhaba arkadaşlar
Bugün ikili tarama testim geldi yüksek çıkmış değerim.doktorbfetal DNA önerdi
Ankara'da yaptıran var mı acaba?varsa fiyatları nasil

Merhaba arkadaşlar
Bugün ikili tarama testim geldi yüksek çıkmış değerim.doktorbfetal DNA önerdi
Ankara'da yaptıran var mı acaba?varsa fiyatları nasil
Ankara'da hastane isimlerini unutmadiysam etlik ve Zübeyde hanım da önceden yapıyorlardı hala var mı sorun derim ucretsizdi tıbbi genetik ve perinatoloji bölümüne sorun derim kaç çıktı sonuç çok yüksek olanlara ucretszi yapabiliyor devlet. Ben öyle yaptırmıştım. Birde Eskişehir Osmangazi üniversitesinde 290 TL'ye yapıyorlarmis forumda okudum bir çok kisiden

Ankara'da hastane isimlerini unutmadiysam etlik ve Zübeyde hanım da önceden yapıyorlardı hala var mı sorun derim ucretsizdi tıbbi genetik ve perinatoloji bölümüne sorun derim kaç çıktı sonuç çok yüksek olanlara ucretszi yapabiliyor devlet. Ben öyle yaptırmıştım. Birde Eskişehir Osmangazi üniversitesinde 290 TL'ye yapıyorlarmis forumda okudum bir çok kisiden
Çok teşekkür ederim

Değerler bu şekilde
Biyokimyasal 1:175
Kombine trisorny 1:50
FB hcg 3,31

Benim doktor 1:76 olan biyokimyasal risk üzerinde durdu hep ve kötü dedi. Önemli olan kombine risk değil miydi? Gönderdik nipt testini eşim boşuna gönderdik bir şeyi yok diyip duruyo eşimle ters düştüm artık ben. bazen ticari davranıyorlar diye düşünmeden edemiyo insan. ama akla da o şüpheyi sokuyolar. Devlet hastanesindeki doktorlar gayet normal değerler derken özeldekilerin hep akla şüphe sokması.. artık tüm güvenimi kaybetti özel sektör.
Sonucunuz ne geldi acaba bana da yüksek risk dendi ikili test 1:74 fetal dna için ben de kan verdim bir iki haftaya çıkar heralde o da içim içimi yiyor

Sonucunuz ne geldi acaba bana da yüksek risk dendi ikili test 1:74 fetal dna için ben de kan verdim bir iki haftaya çıkar heralde o da içim içimi yiyor
Sonucum henüz gelmedi malesef bugün 9. Gün 15 günü bulur demişlerdi. Cumartesiye kadar gelir sanırım yazarım inşallah. Hepimiz iyi sonuçlar alalım inşallah🙏🏽🙏🏽

X