İğneli Epilasyon İğneli Epilasyon ( BURSA )

Herkese iyi günler dilerim, Semra hanımın bilgisi dahilinde yazıyorum. Güzellik salonumuzun instagram hesabını açtık. Dilerseniz oradan daha kolay iletişime geçebilir, her türlü fiyat bilgisi, randevu vb. konular için iletişime geçebilirsiniz.
instagram : safirguzellikvekuaforsalonu

Safir güzellik salonu'nu ben de tercih ettim memnunum çok teşekkürler, merak edenler msj atabilir
Merhabalar ben yüzüm için gitmek istiyorum ne kadar sürede kurtuldunuz iz kaldı mı ben beyaz tenliyim tüylerim çok ince yanak bölgemde de var ince ama siyah ve aydınlatıcı sürdüğüm de deli gibi belli oluyor oralarda düşünüyorum onun dışında favorilerime ne kadar sürede sonuç alırım sizde üz kaldı mı ?

Evet ilk seansımdı herhangi bir krem sürmedim. Seanstan sonra pudra döktüler. Evde de bepanthen ve silverdin sürdüm. Gittiğim yere çok araştırıp gitmedim yapan kişi çok önemli bence yerdense.Ama ben o kişiyi bulamadım Bursa'da.Bende
Merhaba siz nerde yaptırdınız memnun kaldıysanız lütfen söyler misiniz Bursa da gitmek için bir yer arıyorum çünkü

Herkese iyi günler dilerim, Semra hanımın bilgisi dahilinde yazıyorum. Güzellik salonumuzun instagram hesabını açtık. Dilerseniz oradan daha kolay iletişime geçebilir, her türlü fiyat bilgisi, randevu vb. konular için iletişime geçebilirsiniz.
instagram : safirguzellikvekuaforsalonu
Ben anlamadım siz bende memnun kaldım oraya gittim diye buraya yorum yazmıştınız şimdi güzellik salonumuz diye paylaşım yapmışsınız ne anlasam bilemedim kafam karıştı

Merhaba son fiyatlar hâlâ aynı mı bana da Semra hanımın numarasını ve iletişim bilgilerini iletir misiniz (ve ayrıca ben önceden yüz için lazer epilasyon yaptırdım estetik international 'da yaklaşık 8 seans fakat hiçbir faydasını görmedim, iğneli epilasyonda boşa çıkar diye çok korkuyorum sizce işe yarar mı

merhabalar
Özelden yazıyorum😊

Ben anlamadım siz bende memnun kaldım oraya gittim diye buraya yorum yazmıştınız şimdi güzellik salonumuz diye paylaşım yapmışsınız ne anlasam bilemedim kafam karıştı
merhabalar kafa karışıklığınızı anlıyorum. semra hanım'ı çok yakın bir arkadaşım sayesinde tanıdım. ondan önce kadınlar kulübündeki bu sayfadan haberim vardı. iğneli epilasyona gidip gelmeye başladıkça daha samimi olduk, zaten tanıyanlar bilir çok iyi bir insandır kendisi. sosyal medya hesapları olmadığı için ben bu konuda yardım etmek istedim. artık bu işler böyle yürüyor. zaten reklamcılık bölümü okuduğum için semra hanım da mutlu oldu bu durumdan ve beraber instagram hesabı açtık. ben daha hakim olduğum için buraya yazdım...
süreç bu şekilde ilerledi. önce müşterisiydim, sonra çok sevdiğim bir ablam oldu. ben sosyal medya konusunda onu bilgilendiriyorum, yardım ediyorum o kadar. :) iyi günler dilerim.

Merhabalar ben yüzüm için gitmek istiyorum ne kadar sürede kurtuldunuz iz kaldı mı ben beyaz tenliyim tüylerim çok ince yanak bölgemde de var ince ama siyah ve aydınlatıcı sürdüğüm de deli gibi belli oluyor oralarda düşünüyorum onun dışında favorilerime ne kadar sürede sonuç alırım sizde üz kaldı mı ?
merhaba. geçen cumartesi 5. seansıma gittim. henüz kurtulmuş değilim ama çok büyük bir ilerleme var. çok beyaz tenliyim ben de ve iz kalmadı bu zamana kadar. ilk günler kabuk döküyor sadece.. ne kadar süreceğine inanın bir şey diyemem ancak bu işi yapan uzman belki bir tahminde bulunabilir. çünkü tüy yapınız, sıklığı, rengi vs. kişiden kişiye değişiyor.
kendimden örnek verecek olursam: çene bölgem çok yoğundu, hafif boynuma doğru yayılmaya başlamıştı. çenedeki tüyler tıpkı erkek sakalı gibiydi. ve ağda, ip vs. alındığında 2 en fazla 3 günde tekrar uzuyordu. şu an çok daha başka durumdayım, hepsi inceldi renkleri açıldı ve 3 haftada anca alınacak hale geliyor. yavaş yavaş ilerliyor süreç ama sonuç çok güzel oluyor.
başka sorularınız olursa seve seve cevaplarım. özelden yazabilirsiniz burada yoğunluk etmeyeyim.

instagram hesabından yazarsanız semra hanım kısa sürede dönüş yapıyor. tüm sorularınıza cevap vereceğinden eminim.

instagram: safirguzellikvekuaforsalonu

merhaba. geçen cumartesi 5. seansıma gittim. henüz kurtulmuş değilim ama çok büyük bir ilerleme var. çok beyaz tenliyim ben de ve iz kalmadı bu zamana kadar. ilk günler kabuk döküyor sadece.. ne kadar süreceğine inanın bir şey diyemem ancak bu işi yapan uzman belki bir tahminde bulunabilir. çünkü tüy yapınız, sıklığı, rengi vs. kişiden kişiye değişiyor.
kendimden örnek verecek olursam: çene bölgem çok yoğundu, hafif boynuma doğru yayılmaya başlamıştı. çenedeki tüyler tıpkı erkek sakalı gibiydi. ve ağda, ip vs. alındığında 2 en fazla 3 günde tekrar uzuyordu. şu an çok daha başka durumdayım, hepsi inceldi renkleri açıldı ve 3 haftada anca alınacak hale geliyor. yavaş yavaş ilerliyor süreç ama sonuç çok güzel oluyor.
başka sorularınız olursa seve seve cevaplarım. özelden yazabilirsiniz burada yoğunluk etmeyeyim.
Siz azalmayı kaçıncı seansta farkettiniz acaba

Siz azalmayı kaçıncı seansta farkettiniz acaba
ben ikinci gidişimden sonra bile fark etmiştim açıkçası. çok kötü bir durumdaydım çünkü, üç günde alınmadan önceki haline dönüyordu çenemdeki tüyler. o süre bir haftayı bulunca bile mutlu oldum 2. haftadan sonra fark ettim diyebilirim (az da olsa)

X