İf diyeti ile sağlıklı beslenip zayıflayalım 💓

İf diyeti ile kilo vermek isteyenler

• İf ile kilo verdim

OY: 190 86,8%
  • İf ile kilo vermedim

OY: 29 13,2%

• Ankete Katılan
    219
Vee ilk 58 yazan kiloyu gördüm. İf e devam ediyorum tabi bazen bir dilim pasta veya o tarz küçük yemeler oluyor. Ama ölçülü tutuyorum. Anlaşılan ben çok yavaş kilo vereceğim ama olsun. Devam yazın 3 yıl sonra yeniden iyi hissedeceğim ne istersem giyeceğim ve fit olacağım🙌🏻

Eklentiler

• 74150AC6-6695-491E-B919-DDDBB9E5C360.jpeg
    74150AC6-6695-491E-B919-DDDBB9E5C360.jpeg
    96,2 KB · Görüntüleme: 38
Günaydın 6.gunumde bitti 😍10bin adım kacamaksiz birgün daha geçti çok şükür eksilen rakamlar 🥰 🤗
Evde ni yuruyorsun ? Bu aralar herkes bir diyet srkadssi edinip iste haftalik 60 bin adim yarisina giriyor. Akilli saatimi kayinvalidede unutmasaydim birlikte yapabilirdik beni motive ederdi.telefonum adi sayari desteklemiyor.🤔

Kacamak yapiyorum ama yeme penceremde gozunu cikartmadan birde yemek saatimi erken bitiriyorum insallah baskulede yansiyacak.vucudum incelip sekillensin alisveris yapacagim favorilerime ekliyorum.😎su anda ucretsiz izindeyim martta baslayacagim.nasipse 5 kilo vermem lazim en az

Evde ni yuruyorsun ? Bu aralar herkes bir diyet srkadssi edinip iste haftalik 60 bin adim yarisina giriyor. Akilli saatimi kayinvalidede unutmasaydim birlikte yapabilirdik beni motive ederdi.telefonum adi sayari desteklemiyor.🤔
Evde yürüyorum haftaici haftasonlari dışarda dün dışarda yürüdüm haftaici çalıştığım için dışarda yürümek zor oluyor haftaici akşam 8 den sonra yürüyorum koşu bandında benim yolum çok uzun ama yaza gerçekten tatilde rahat etmek istiyorum rahat hareket etmek 🥰😍

Bencede burdan birbirimizi motive edelim hareketlendirelim topigi bende varım kizlar haydi bismillah

Merhaba bugün 8.gunum bitti 10bin adım atıldı yürüyüş yapıldı sular içildi kacamaksiz bir gün daha bitti 😍 ilk üç gün zordu benim için şimdilik iyiyim 🤗🥰🤩
Harika gidiyorsun bende dikkat ediyorum günde 5 bin adım anca atıyorum rutin ev toparlama temizlik falan başka bişey yok azar azar gönderiyorum inşallah 💃💃

15 gunde tartilacagim bu hafta icin boyle biraz daha beni motive eder belki 68 leri tekrar gorebilirim 😎hergun 250.ip atliyorum 50 squat 100 er adet her iki bacak icin yana acma 100 adet merdiven cikiyorum ve 50 adet mekik cekiyorum😄sikilacagim insallah.

Harika gidiyorsun bende dikkat ediyorum günde 5 bin adım anca atıyorum rutin ev toparlama temizlik falan başka bişey yok azar azar gönderiyorum inşallah 💃💃
Teşekkür ederim ben kosubandinda yürüyorum tabii akşama geceye yemekte yapıyorum kosusturmali bir hafta geçiyor ama kilomuda hallettimi tamamdır 🤗🤩🥰

Neden bebek mi engelliyor? Eski kiyafetlerine bak giremeyince uzuluyorum. Birde ben yeni kiyafetlere bakip alsam ne olcak bende oyle durmayack gb dusunyp basladim. Erteleyerek kendimize ediyoruz.
Bebek uykusuz olunca ben yemege sariyorum.
Harfiyen diyet yapmiyorum ama ddikkat ediyorum saatlerine ve tatli yemiyorum😉
Hayır bebek değil aslında tamamen iradesizlik. Bende üzülüyorum kıyafetlerim eskilerine sigamiyorum yeni almak istemiyorum. 2 gündür if yapmaya başladım yine ve birde kabak detoksu paylatayim dedim emmiyo benim bebiş zaten. Spor yapamiyorum mekik falan çektim kaç gün dikiş yerleri ağrıdı normal mi bilmiyorum aşırı bir ağrı değil ama hissettirdi. En güzeli yürüyüş aslında. Onu da düzene oturtacam inşallah

Hayır bebek değil aslında tamamen iradesizlik. Bende üzülüyorum kıyafetlerim eskilerine sigamiyorum yeni almak istemiyorum. 2 gündür if yapmaya başladım yine ve birde kabak detoksu paylatayim dedim emmiyo benim bebiş zaten. Spor yapamiyorum mekik falan çektim kaç gün dikiş yerleri ağrıdı normal mi bilmiyorum aşırı bir ağrı değil ama hissettirdi. En güzeli yürüyüş aslında. Onu da düzene oturtacam inşallah
Hersey iradeye bagli kararli olup bir keke bir pizzaya hlyenik dusmemeye ya da aksam cayin kahvenin yanini bos gecmeye hayir diyebilmeli insan yoksa zayiflamak hayal oldugu gb kilo almakta cabasi oluyor. Dun esim bir tabak cekirdegi gozumun onunde citledi sinir bozucu durum ama elimi surmedim oruclusun dedim.unutma😉yarim mekik cekiyorum istersen sende oyle dene zorlanmadan yapiyorum benim 2. Sezaryen birde tupler bagli dikisim daha fazla yani.

Ayni kilodayiz ben tok karina 70 lerdeyim. Birbirimize motive olalim. Cocuk var miydi sizin .benim 2 tane biri bebek birinden vakit bulsam digeri yakami birakmiyot yuruyemiyorum. Ama egzersiz yapmaya cabaliyorum esim geldiginde

Ayni kilodayiz ben tok karina 70 lerdeyim. Birbirimize motive olalim. Cocuk var miydi sizin .benim 2 tane biri bebek birinden vakit bulsam digeri yakami birakmiyot yuruyemiyorum. Ama egzersiz yapmaya cabaliyorum esim geldiginde
Olalim valla ben iyi gidiyorsun fakat bugün biraz kaçırdım menümü yazsam bunu biraz dersin.😂😂bebeklerini Allah bağışlasın canim.benimde 3 tane en küçüğüm 6 yaşında benimkilerin bana pek bir engeli yok ama ben yapamıyorum spor egzersiz vericez inşallah kilolarimizi şu 6 li rakamları bir görsem☹️☹️

Olalim valla ben iyi gidiyorsun fakat bugün biraz kaçırdım menümü yazsam bunu biraz dersin.😂😂bebeklerini Allah bağışlasın canim.benimde 3 tane en küçüğüm 6 yaşında benimkilerin bana pek bir engeli yok ama ben yapamıyorum spor egzersiz vericez inşallah kilolarimizi şu 6 li rakamları bir görsem☹️☹️
Aksam uzun sure sonra arkadaslarimiza kahve icmeye gittik yeme pencerem gec saat kapandi 21.30 da o yuuzden uzgunum yarin artij telafi ederim. Allah bagislasin ne guzel en kucugunun 6 yasinda olmasi. Allah bizede gostersin. Uykusuzlugun dibindeyim.dun arkadasim konusuyor ama benim ruhum uyuyor hic dinleyemedim. Cok kotuydu ya bayilcaktim hala bebekle ugrasiyorum

Aksam uzun sure sonra arkadaslarimiza kahve icmeye gittik yeme pencerem gec saat kapandi 21.30 da o yuuzden uzgunum yarin artij telafi ederim. Allah bagislasin ne guzel en kucugunun 6 yasinda olmasi. Allah bizede gostersin. Uykusuzlugun dibindeyim.dun arkadasim konusuyor ama benim ruhum uyuyor hic dinleyemedim. Cok kotuydu ya bayilcaktim hala bebekle ugrasiyorum
En güzel günleri şuan tadını çıkar o uyudukca sende yat uyu büyüdükçe farklı sorunlar Allah hayırlısıni versin canim inşallah saglikla gelsinler nice nice günlere bendde dün akşam 7 gibi kapattım yeme penceremi bu gün toparliyoruz tam gaz devam🤩

X