Hurma diyeti

Ben 4 günde 1700 verdim dün tam olarak yapmadım ama abartı birşey yemedim bu sabah 700 g geri geldi bugün abartmadan normal beslenmeye döndüm yarın sabah durum ne olacak merak ediyorum eğer hepsi gelecekse yapmanın ne anlamı var bilemedim
bu sabah tartıldım 69.0 kg geldim haftasonu hurma diyeti yapamadım. Ekmek üstü Kaymak ballı kahvaltı yaptım Vs. Haftaiçi de tam hurma diyeti yapmamıştım zaten. Bir hafta da 1 kg verdim diyebilirim. Ee iyi bence hiç diyet yapıyor gibi de hissetmedim. Bu hafta da aynı şekilde devam edeceğim. Sabah kefir içtim şimdi de 3 tane hurma mi yedim. Spor olarak da hafta içi 3 gün 2 şer saatten folklore gidiyorum. Devam ediyor musun bu hafta da.

bugün sabah wc ye çıktım 68.5 geldim. 4 günde 1.4 kg vermiş oldum. Bugün sabah 3 hurma bi bardak kefir. Öğlen tavuk çorbası, çiftlik kebabı, makarna, hoşaf vardı ıs yerinde hepsini yedim. Akşam 2 hurma yedim. Bence iyi gidiyor gibi devam edicem ben bu şekilde. Bi öğün yemek yiyip 2 öğünü hurma ile geçiştiriyorum. Yoğurt yerine her sabah kefir içiyorum.

Geri aldın mı verdiğin kiloları. Şimdi kaç kilosun sende başla destek oluruz hep birlikte birbirimize 😉

tabi geri aldim cunku dikkat etmedim :KK70:
ama gercekten detox gibi vucudu arindiriyor mideyi rahatlatiyor
bugun sabah yemedim hurma
ama galiba oglen ve aksam baslicam, yarindan itibaren tam olarak duzenli uygulamayi dusunuyorum

tabi geri aldim cunku dikkat etmedim :KK70:
ama gercekten detox gibi vucudu arindiriyor mideyi rahatlatiyor
bugun sabah yemedim hurma
ama galiba oglen ve aksam baslicam, yarindan itibaren tam olarak duzenli uygulamayi dusunuyorum
Ben devam ediyorum. Hafta da 1 kilo iyi bence. Öğlenleri Yemek yiyorum sadece Diğer ogunler hurma. Ama dün akşam film izlerken kola çekirdek yaptım. Malesef.

Kizlar yarın başlıyorum inşallah Ramazan'a kadar ara vermeden yapicam.yeni evliyim ve git gide kilo almaya basladim. 21 yaşında 160 boyunda 65 kiloyum.Bugun son akşam yemegimi yedim 😂 hadi bakalım herkes istediği sonuçları alir. Gün gün yazicam inşallah bana faydalı olur size motive olur 😘😂

Kizlar yarın başlıyorum inşallah Ramazan'a kadar ara vermeden yapicam.yeni evliyim ve git gide kilo almaya basladim. 21 yaşında 160 boyunda 65 kiloyum.Bugun son akşam yemegimi yedim 😂 hadi bakalım herkes istediği sonuçları alir. Gün gün yazicam inşallah bana faydalı olur size motive olur 😘😂
Başarılar canim ben 2 kilo verdim 4 günde bu diyetle.. sayfayı açtığımda 96 kiloydum simdi 88 çok şükür 💪🏻

Harika 👍 istersek basaramiyacagimiz bir şey yok en önemlisi inanmak. Tebrik ederim. Peki kiloyu nasıl korudun ve verdiklerini geri almadin ?
Sagol canim aynen oyle💪🏻 Ben hurma diyetinden sonra tekrar aşırı yemeyi falan kesin olarak bıraktım.. ilk zamanlar iki hafif öğün ile devam ettim sonrasında iki öğün iki ara öğün ama kaçamak vs yapmadan verdiğim kiloları geri almadım aksine daha da vermeye devam ediyorum.. hurma kabak vs gibi sok diyetlerden sonra onemli olan çok yavaş geri düzenini oturtmak. Yoksa en kısa sürede geri alınabiliyor verilen kilo.

Sagol canim aynen oyle💪🏻 Ben hurma diyetinden sonra tekrar aşırı yemeyi falan kesin olarak bıraktım.. ilk zamanlar iki hafif öğün ile devam ettim sonrasında iki öğün iki ara öğün ama kaçamak vs yapmadan verdiğim kiloları geri almadım aksine daha da vermeye devam ediyorum.. hurma kabak vs gibi sok diyetlerden sonra onemli olan çok yavaş geri düzenini oturtmak. Yoksa en kısa sürede geri alınabiliyor verilen kilo.
Bende bugün başladım akşam yedikten sonra baş ağrım başladı onun Haricinde öğlen çok fazla acıktım ama bozmadim gayet güzel gidiyor suanlik ilk gün olduğu için biraz zor gelmesi çok normal bunu tahmin ediyordum zaten 🙂

Merhaba kızlar bugün hurma diyetine başladım. Daha önce yapıp kilo vermiş ya da yapmak isteyen var mi? 7 gun sürüyor diyet ve günde toplam 21 adet hurma ve 3 kase yoğurt yeniliyor. Sabah 7 hurma + bir kase yoğurt. Öğle ve akşam da ayni şekilde.

Güncel kilom 96 ile başladım bu sabah.
Yorumlarınızı, tavsiyelerinizi, önerilerinizi bekliyorum🤗
Ben yaptigimda hic kilo veremedim
Hatta benim de başlangıç kilom 96ydi
Şuan 70 kiloyum ve istediğim her şeyi yiyerek bu kiloya düştüm
Tek yapmanız gereken kalori saymak bence böyle diyetlerle ugracaginiza bir kalori programı indirip yediklerinizi kaydetmeniz daha mantıklı olur

Ben de yarin malzeme alip Perşembe baslamak istiyorum tabi burda olan varmi bilmiyorum ama burdan yazicam.ilerlemeyi ben cok zor kilo veren biriyim diyette bile ,2 haftada 1 kilp anca gider o yüzden merak ediyorumkac kilo veya gram vericem

X