her ayın 10 u ben çevremde ilişkide arkadaşlığımda hep bir sıkıntı yaşıyorum

aydenizkix

Üye
Kayıtlı Üye
20 Ağustos 2022
115
36
24
Kızlar merhaba size yaşadığım olayları anlatmak istiyorum Ocak’ın 10’u Şubat’ın 10’u Mart’ın 10’u Nisan 10’u Mayıs’ın 10’u şu son beş aydır her ayın 10 u ben çevremde ilişkide arkadaşlığımda hep bir sıkıntı yaşıyorum hayatım boyunca ilk defa böyle bir şey başıma geliyor geçen ay mesela ağlayarak takvime bakmıştım inşallah bugün ayın 10 u değildir diye sinirden ağlamıştım çünkü her ay düzenli 10 10 gidiyorum iki gün önce de aynı şekilde yine sıkıntı yaşadım dedim ki Allah’ım ne olur ayın 10u değildir baktım ayın 10 sizin düşünceleriniz nedir benim bu yaşadığım sıkıntıda

Kızlar merhaba size yaşadığım olayları anlatmak istiyorum Ocak’ın 10’u Şubat’ın 10’u Mart’ın 10’u Nisan 10’u Mayıs’ın 10’u şu son beş aydır her ayın 10 u ben çevremde ilişkide arkadaşlığımda hep bir sıkıntı yaşıyorum hayatım boyunca ilk defa böyle bir şey başıma geliyor geçen ay mesela ağlayarak takvime bakmıştım inşallah bugün ayın 10 u değildir diye sinirden ağlamıştım çünkü her ay düzenli 10 10 gidiyorum iki gün önce de aynı şekilde yine sıkıntı yaşadım dedim ki Allah’ım ne olur ayın 10u değildir baktım ayın 10 sizin düşünceleriniz nedir benim bu yaşadığım sıkıntıda
Bizim maaş günü, o yüzden tam tersi oluyor🙄

Genelde ay sonu sıkıntı yaşanır.
Şaka bir yana da kafanızda o tarihi kötü kodlamışsınız ve dolayısıyla olumsuzlukları çekiyorsunuz.
Hayır her bir sorunda artık tarihler dikkate aldım her yerde sorun sıkıntı var ama benim her ay 10 üzücü bir durum aksine unutuyorum bakıyorum 🥹

Nasıl fark ettiniz? Günlük falan mı tutuyorsunuz? Bence biraz da siz böyle düşündüğünüz için kendinize olumsuzu çekiyorsunuz. Basit tesadüfler.
Hiç bir şey değil olaylar ile yaşadığım tarih veya zamanları hep bilirim veya öğün o an resim mesaj varsa bunlar göz önünde en basit şekilde bu kadar olumsuzluklar tarihler de kalması benim için sıkıcı

Aslında unutmuyorsunuz. Bilinç altında yer etmiş.
Normal değil mi sorunlar veya yaşadığım sıktığı bir durum öyle zaten yaşadığım iyi veya kötü şeyleri kolay kolay unutan biri değilim o ayrı da diğer ayın 10 unda mutluluk bekliyorum böyle güzel düşünüyorum 🎊🧚🏼‍♀️

Koşullandırılmış olaylar yaşıyorsunuz.
Her ayın 10’unda bir sadaka verin.
Her ay hasta bir çocuğa bağış olabilir, gıda olabilir, ufak bir yardım olabilir bunu rutin yapın o enerjiyi kırarsınız

X