Her anımıza şükür

Primaya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2020
1.386
357
25
Hanımlar dün kızımı rutin kontrol için hastaneye götürdüm 2 yaşında kan tahlili vs yapıldı bugün de sonuç almaya güle oynaya gittik. Arada kızım bacağım ağrıyor diyordu onu soracaktık. Doktorun yanına bir girdim nasıl çıktığımı bilmiyorum. Hgb 15 gelmiş doktor bey arada yanlış ölçülüyor ama doğruysa kızında fazla kan ürettiğini ileride büyük sıkıntı olabileceğini biyopsi olması gerek gibi şeyler söyledi. Bana söylediği hastalığı internete yazınca kan kanserinin türü olduğunu okuyunca beynimden vurulmuşa döndüm. Hemen tekrar tahlil istedi doktor 1 saate çıkar dedi 4 saatoldu çıkmıyor çıldırıcam artık gittim laboratuvara yalvardım hemen bakın lütfen 1 Mayıs geliyor diye sonra çıktı sonuç ve kızımın kanı 10.5 geldi birde doktor hiçbişey olmamış gibi sabah söylediklerimi unut demezmi Allahım kimseye yaşatmasın

Ders al o zaman konu sahibesi, fesatlığı bırak. Annesi ölmüş çocukla uğraşıyordun en son, şimdi başına gelince biraz empati yapabilmissindir umarım: hayatını kaybeden o anne değil senin çocuğun da olabilirdi pekala...Hepimizin sonu 5 metre bez, bunun bilincinde yaşamak gerekiyor artık akıllan sen de fesatlık etmeden, dedikodu yapmadan düzgün bir şekilde yaşamaya çalış.

Bir de şunu anlamıyorum, neden kötü karakterli insanlar sürekli şükür, Allah yaşatmasın, Allah o Allah bu yazıyorlar sizlerin Yaradana hesap verecek yüzünüz var mı ki🙄Kimsenin inancı beni ilgilendirmez, dinle de pek aram yoktur ama insanı zorla çileden çıkartıyorsunuz, her türlü fenalığa bulaşıp sonra Allahım o Allahım bu şaka gibi😶

Son düzenleme:
Ders al o zaman konu sahibesi, fesatlığı bırak. Annesi ölmüş çocukla uğraşıyordun en son, şimdi başına gelince biraz empati yapabilmissindir umarım: hayatını kaybeden o anne değil senin çocuğun da olabilirdi pekala...Hepimizin sonu 5 metre bez, bunun bilincinde yaşamak gerekiyor artık akıllan sen de fesatlık etmeden, dedikodu yapmadan düzgün bir şekilde yaşamaya çalış.

Bir de şunu anlamıyorum, neden kötü karakterli insanlar sürekli şükür, Allah yaşatmasın, Allah o Allah bu yazıyorlar sizlerin Yaradana hesap verecek yüzünüz var mı ki🙄Kimsenin inancı beni ilgilendirmez, dinle de pek aram yoktur ama insanı zorla çileden çıkartıyorsunuz, her türlü fenalığa bulaşıp sonra Allahım o Allahım bu şaka gibi😶
Ay olay ne ki

Herkes saniyor ki ben cennetligim bu cehennem niye var bos kalacak Galiba diyince tik yok..

Kimin cocugu olay ne 😐

Hanımlar dün kızımı rutin kontrol için hastaneye götürdüm 2 yaşında kan tahlili vs yapıldı bugün de sonuç almaya güle oynaya gittik. Arada kızım bacağım ağrıyor diyordu onu soracaktık. Doktorun yanına bir girdim nasıl çıktığımı bilmiyorum. Hgb 15 gelmiş doktor bey arada yanlış ölçülüyor ama doğruysa kızında fazla kan ürettiğini ileride büyük sıkıntı olabileceğini biyopsi olması gerek gibi şeyler söyledi. Bana söylediği hastalığı internete yazınca kan kanserinin türü olduğunu okuyunca beynimden vurulmuşa döndüm. Hemen tekrar tahlil istedi doktor 1 saate çıkar dedi 4 saatoldu çıkmıyor çıldırıcam artık gittim laboratuvara yalvardım hemen bakın lütfen 1 Mayıs geliyor diye sonra çıktı sonuç ve kızımın kanı 10.5 geldi birde doktor hiçbişey olmamış gibi sabah söylediklerimi unut demezmi Allahım kimseye yaşatmasın
Kaç olmalıymış normalde
Ay demek ki yanlış ölçtüler siz yine başka yere götürün

Kimin cocugu olay ne 😐
Hanımlar görümcem vefat edeli 8 ay oldu kızımdan 2 ay küçük oğlu kaldı geride. Eşimin yeğenini çok seviyorum hatta sütümü vermiştim o kadar seviyorum ama gelelim konuya. Eşim sürekli yeğenine hediyeler almak istiyor Tabiki alsın ama durumumuz o kadar da iyi değil. Bende alıyorum hatta beğendiğim şeyin fiyatına bakmam alırım ama eşim bu konuda biraz abartmaya başladı. Görümcemin kocasının durumu epey iyidir eşimle görüşmez selam vermez. Bende babasının dırumunun iyi olduğunu bu kadar şeyin fazla olduğunu söylüyorum. Benim de yiğenim var abimin durumu pekde iyi değil ama ben yiğenime bişey alırken düşünüyorum eşimi sıkıştırmayayım maddiyat konusunda diye ama o kendi yiğenine gelince al taksit yaparız diyor benim yiğenime gelşnce durum yok diyor. Bugün söyledim bu kadar abartı artık benim yiğenime alalım diye hiç söylemiyorsun dedim o da senin yyiğeninin babası annesi var dedi konu anne babanın olması değil diye düşünüyorum.

Ne değil ki, konu sahibesi sürekli fesatlık pesinde, konulari da hep o şekilde. En son görümcesi vefat etmişti cenazede huzursuzluk çıkarmışti. Sonra da ölen kadının cocuguna kocasının ilgi göstermesine fesatlanıyordu. Konu sahibesi sertifikalı fesat, berbat bir insan🤐🤐🤐
Siz nasıl bir insansınız ya nedir bunhakkımda çokmu rahatsızsınız o zaman çıkın sayfamdan. Ben sizin gibi boş insanlarla muhatap dahi olmam berbatın teki olsan sensin

Ne değil ki, konu sahibesi sürekli fesatlık pesinde, konulari da hep o şekilde. En son görümcesi vefat etmişti cenazede huzursuzluk çıkarmışti. Sonra da ölen kadının cocuguna kocasının ilgi göstermesine fesatlanıyordu. Konu sahibesi sertifikalı fesat, berbat bir insan🤐🤐🤐
Boş yorum yapma çık sayfamdan

Beşer şaşar demişler. İnsanız hepimiz hata yapabiliriz,yanlış şeyler düşünebiliriz hatta farketmeden kötülük de yapabiliriz önemli olan neresinden döndüğündür. Zamanında gerçekten kötü niyetli konuşmaların oldu bunu inkar edeceğini sanmıyorum bunu kendine erken gelmiş bir uyarı gibi düşünürsen belki çoğu şey yoluna girer. Bu dünyada neydim demeyeceksin ne olacağım diyeceksin. Kızında bir hastalık çıkma ihtimali olduğu gibi sende de çıkabilir ve kızın annesiz kalabilir. Öyle anlık ki bu şeyler aynı görümcenin vefatı gibi. O yüzden bundan sonra kızına arkandan nasıl bakılmasını istiyorsan öyle bakarsın o öksüz yavruya, hasta olsaydı içinin nasıl yanacağını hatırla o ana da kabirde onun ızdırabını çekmesin.

X