Hepinizden fikir istiyorum

Moonse

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2023
633
2.208
Kızlar düğün konusunda bana bir fikir verin. Biz nişanlımla sadece girişte bir zeybek devamında dansın olduğu bir düğün istiyoruz. Nikahimiz da düğünde kiyilacak. Ancak düğün salonu sahibi bize bunun cok boş bir program olacağını söyledi. Bizim kafamizda ara ara dansin edildiği güzel bir program var. Arkada surekli olarak fon çalacak. Davet havasında. Tek tek gelin damat masaları gezip hoş geldiniz diyecek. Çok mu absürt ya hu?

Simdi salona çağıracakasaniz bizim insanımız oturmaz. Ee napicaz şimdi demezler mi tabi sizin istediğiniz olsun ama salonda bu pek anlasilma

Hayır neden absürt olsun? Bu sizin özel gününüz nasıl isterseniz öyle yaparsınız. İlla klasik düğün mü olacak saatlerce kan ter içinde halay mı çekilecek yani. Organizasyon tutabilirsiniz ek olarak belki çok boş olmasını istemiyorsanız.

Siz nasıl isterseniz öyle olur düğün yeri sahibi için evlenmiyorsunız sonuçta

Yemekli falan Bi düğünse gayet olabilir zaten yemek yerken arkada müzik zaman geçer. Ama klasik salon düğünü ise ben davetli olsam sıkılırım gıy gıy müzik kimi izlicem😂😂 tabi düğün sizin karar sizin nasıl istiyorsanız öyle yaparsınız.

Yemekli falan Bi düğünse gayet olabilir zaten yemek yerken arkada müzik zaman geçer. Ama klasik salon düğünü ise ben davetli olsam sıkılırım gıy gıy müzik kimi izlicem😂😂 tabi düğün sizin karar sizin nasıl istiyorsanız öyle yaparsınız.
Bu yoruma katılıyorum yemekli değilse sıkıcı geçer

Böyle Bi düğün isteniyorsa alternatif olarak düğün salonu yerine tekne tutulabilir nikah dans pasta küçük atıştırmalıklar manzara eşliğinde nezih ama sıkıcı olmayan Bi ortam sağlanabilir.
Evet salon dediğimiz yerde sürekli bir aktivite olması bekleniyor yani müzik çalacak birileri oynayacak.

Bizim nişanımız salonda olmuştu. Fonda hafif bir müzik çalıyordu. Biz eşimle bir dans edip oturmuştuk, sonra yemek başlamıştı. Gelenler sıkılmamıştı, böyle de oluyormuş gayet güzeldi falan demişlerdi. Yani oyun havası falan çalınmadı. Yüzükler takıldı, pasta kesip yedik. Bu kadardı

Baska ne olacakmış? Hehe beni de fotocu kaziklamaya kalkmıştı. Dağ bayırda foto olmazsa guzel olmazmış. Yemişti lafı. O bakışını unutamam.

Hiç oyun ve dansın olmadığı düğünler de var.
Gelin damat çıkış yapıyor ve masaları geziyor dediğiniz gibi. Sıkılanlar erken kalkar olur biter.

Ben de ara ara dans müzikleri olduğunda daha çok severim. Sık sık halay oluncada sıkıcı olabiliyor .

Kızlar düğün konusunda bana bir fikir verin. Biz nişanlımla sadece girişte bir zeybek devamında dansın olduğu bir düğün istiyoruz. Nikahimiz da düğünde kiyilacak. Ancak düğün salonu sahibi bize bunun cok boş bir program olacağını söyledi. Bizim kafamizda ara ara dansin edildiği güzel bir program var. Arkada surekli olarak fon çalacak. Davet havasında. Tek tek gelin damat masaları gezip hoş geldiniz diyecek. Çok mu absürt ya hu?
Ben düğün salonunda sadece nikah töreniyle evlendim. Valla o bile yorucuydu.
Biz ilk girişte dans ettik, sonra nikah oldu.
Nikahtan sonra pasta kesildi, misafirlere ikram yapıldı. En son da takıya geçtik.
Dediğiniz gibi de fon da hep müzik vardı, listeyi kendim hazirlamistim.
2015'te evlendim.

Ben düğün salonunda sadece nikah töreniyle evlendim. Valla o bile yorucuydu.
Biz ilk girişte dans ettik, sonra nikah oldu.
Nikahtan sonra pasta kesildi, misafirlere ikram yapıldı. En son da takıya geçtik.
Dediğiniz gibi de fon da hep müzik vardı, listeyi kendim hazirlamistim.
2015'te evlendim.
İkramdan kastınız ordorv tabağı ya da yemek mi acaba? Bir de nasıl oldu sıkıcı ya da boş geçmedi mi? Bir saatte bitsin de istemem açıkçası

geçen düğüne gittim böyleydi aynı gelin damat oynadı dans etti sonra yemek yendi arkada müzik çaldı yemeksiz saçma olur diye düşünüyorum saatlerce öyle oturulması

ya absürd değilde insanların masada 3-4 saat boyunca oturması sıkıcı evet
ille de ankaranın bağları gibi iğrenç şeyler yapmak zorunda değilsiniz
halay malay da olmak zorunda değil ki yasaklanmalı bence zaten
ama eğlendirecek bişiler de olmalı
en azından ara ara daha eğlenceli dansların edilebileceği bi sistem düşünebilirsiniz
danstan kastım göbek atma değil
tabi davetli kitlesinin benim dediğim tarza uygun olması lazım

Oynama olmayacak mı

X