Hem Zayıflatan Hem de Cildi Güzelleştiren kür.

mrsQECTION

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2007
22
2
maydanoz suyu sabah aç karnına çokda faydalı zayıflatıyo,cildi güzelleştiriyo,hemde regil gününüzde oluşan şikayetleri yok ediyo,mide şişliyinede iyi geliyo. bu sorunların hepsi bende var bu kürü içince rahatlıyorum böyle sorun yaşanlara tavsiye ederim.

canım bende dıyetteyken ıcıyordum maydonoz suyunu fakat tadı cokta guzel degıl.bende lımon dılınmlıyordum o zaman cok ıyı oluyordu.

şu maydanoz suyunu ben de denemek istiyorum mutlaka böbrekler için çok faydalı diyolar..

Bir kez ben de denemiştim fakat tadı gerçekten felaket :1no2: Bol limon sıkıp denemek lazım ama ben sade maydonoz suyu denemiştim :umursamaz:

maydonozun ödem attığı bi gerçek arada tuzu kaçırdığımızda büyük kurtarıcı oluyor.

maydonoz suyu evelden ezelden bilinir zayıflatıcı özelliğiyle...
bir denemek nasip olmadı 3 aylık bebeğim var doğum kilolarım felaket kaldı.
yapmak istiyorum ama emziriyorumda sütüme yada bebeğe bi zararı olurmu ki onu düşünüyorum...

maydonoz suyu evelden ezelden bilinir zayıflatıcı özelliğiyle...
bir denemek nasip olmadı 3 aylık bebeğim var doğum kilolarım felaket kaldı.
yapmak istiyorum ama emziriyorumda sütüme yada bebeğe bi zararı olurmu ki onu düşünüyorum...
Olur bence yapma,diüretik etkisi dolayısıyla sütün de azalabilir,bebeğine geçerse de belki problem yaratabilir.Emzirmen bitince başlarsın diyete,bir yaşına gelsin beben,bu arada anneliğin keyfini sür kilolarını kafana takmadanolumunekankayizsmile

suda kaynatma biraz mide bulandırıyo onun yerine heryemekte yanında maydonoz dereotu nane yiyin daha çok faydasını görürsünüz...

mrb ben yeni üye oldum buraya arkadaşlar,arkadışımızın paylaşımına katılıyorum,maydonoz suyu hem zayıflatıyor,hem cildi güzelleştiriyor hemde idrar yolu enfeksiyonları için çok faydalı ben sabah akşam içiyorum ve faydasını görüyorum..

Arkadaşlar ne kadar demliyorsunuz bende denemek istiyorum.10 dk 20 dk durması yeterlimi sıcak suda...

X