hayit tohumu ile nekadar surede hamile kaldiniz?

black_hayit

Verdiğine vereceğine çok ŞÜKÜR RABBİM
Kayıtlı Üye
2 Mart 2015
2.048
1.451
37
Arkadaslar bircok yerde hayit tohumuyla hamile kalanlarin hikayelerini okudum mrk ettigim bunu kullanip hamile kalanlar nekadar surede kalmislar

Kimse yardimci olnuyor ama bn anlatayim ben 28 gundur kullaniyorum hayit tohumunu bir bardak sicak suda 15 dk demleyip iciyorum yanindada ari sutu polen tablet iciyorum.. birisi 9 seneden sonra bu sekilde kullanimla hamile kalmis hemde ilk ay bu bana umut oldu off

Hayıtla hamile kaldım diyemem Gayretullah'a dokunur.. Allah'ın nasip ettiği zaman o zamanmış... Ama hayıt kullandığım ay hamile kaldım , vesilelerimden birisi de oydu çünkü pko luyum ve pko ya iyi geliyor hayıt.. Bekarken de adet düzenleyici olarak kullanır ve fayda görürdüm.. İnşallah size de vesile olur..

Hayıtla hamile kaldım diyemem Gayretullah'a dokunur.. Allah'ın nasip ettiği zaman o zamanmış... Ama hayıt kullandığım ay hamile kaldım , vesilelerimden birisi de oydu çünkü pko luyum ve pko ya iyi geliyor hayıt.. Bekarken de adet düzenleyici olarak kullanır ve fayda görürdüm.. İnşallah size de vesile olur..
Bende iki ay kullandim ve hamile kaldim.uc

Hayıtı kaç ay kullandınız acaba?ben bu ay serophene kullandım.ama hayıt suyu da içtim.çunku hayır arada içtiğimde kan değerlerim normale iniyordu.içmediğimde klomen kist oluşturuyordu.bu ay bu şekilde yaptım ama hamile kalıp kalmadığım belli değil.bi kaç güne kadar belli olacak.sen tedavi oldunuz mu yoksa sacede hayır suyu mu kullandın??

Bundan iki yıl önce iki ay kullandım hayır ama ikinci ayında hamile kaldığımı bilmeden sokturucu kullandım ve duştu bebeğim.bir nevi kimyasal gebelik yaşadım.bu ay tekrar hayır suyuna başladım.tuylenme sorunum biraz da olsa azaldı sivilceler de yine aynı şekilde.ancak hastanede tedavi surecim başladı.bu ay serophene verdi doktorum.iki güzel yumurtayla birlikte malum pkolarda bulunan bir çok folikul de olunca çatlatma iğnesi vermedi.neyseki kan tahlilinde çatlatma olduğu anlaşıldı ancak şu an adetime bir gün var.hamilelik belirtim yok ancak yumurtlama gununden bu yana goğslerim sızlıyor.ilaçtan mı kaynaklı bilmiyorum.tek duam Allah ım bizi evlatsızlıkla sınamasın.inşallah sonuç alırız.bu arada ben sabahları bal tarçın çorek otu yatarken arı sutu bal polen yedim bu ay.

Hayıtı kaç ay kullandınız acaba?ben bu ay serophene kullandım.ama hayıt suyu da içtim.çunku hayır arada içtiğimde kan değerlerim normale iniyordu.içmediğimde klomen kist oluşturuyordu.bu ay bu şekilde yaptım ama hamile kalıp kalmadığım belli değil.bi kaç güne kadar belli olacak.sen tedavi oldunuz mu yoksa sacede hayır suyu mu kullandın??
tedavi olmadım daha doğrusu tedavi için doğum kontrol hapı veren doktoru dinlemeyip hayıt kullandım ve o ay hamile kaldım ancak hayıtı sadece hamile kaldığım ay kullandım ama Allah'ın izniyle faydasının çok olduğuna inanıyorum....
onun dışında glifor da kullandım (ileri düzey pko olmamama rağmen lh düşürmek için doktor vermişti)
ayrıca belime yakı da yapılmıştı hiç istemeyerek yaptırdım ve sadece 1 gün durdu ama yapan kişi olumlu sonuçtan emindi..
son olarak meryem suresi de okudum ve bol bol dua edenim vardı hamdolsun.. inşallah sizde en kısa zamanda hayırlısıyla erersiniz muradınıza...

Arkadaşlar ben bir gebelik geçirdim ve aldırmak zorunda kaldım ondan sonra hormonlarım alt üst oldu prolaktinim yüksek 24 sinir benim 30.01 çok değil ama yinede yüksek adet ağrılarım azaldı ve fosur fosur adet olmalarim değişti Bu hayit ise yarar mı gerçekten ne zaman baslamam gerek yardimci olun lütfen düşünmekten kafa gitti

TE="huzurunsesi, post: 39728042, member: 551858"]Hayıtla hamile kaldım diyemem Gayretullah'a dokunur.. Allah'ın nasip ettiği zaman o zamanmış... Ama hayıt kullandığım ay hamile kaldım , vesilelerimden birisi de oydu çünkü pko luyum ve pko ya iyi geliyor hayıt.. Bekarken de adet düzenleyici olarak kullanır ve fayda görürdüm.. İnşallah size de vesile olur..[/QUOTE]
Canim hayirli olsun. Adetlrim duzensiDi bi dönem ilaçsız adet olamiyordum.sonra Allahin izniyle hacamat, Suluk, kg verdim felan duzenlendi elhamdulillah.lakin yine hamile degilim.banada yarar mi acaba hayit

tedavi olmadım daha doğrusu tedavi için doğum kontrol hapı veren doktoru dinlemeyip hayıt kullandım ve o ay hamile kaldım ancak hayıtı sadece hamile kaldığım ay kullandım ama Allah'ın izniyle faydasının çok olduğuna inanıyorum....
onun dışında glifor da kullandım (ileri düzey pko olmamama rağmen lh düşürmek için doktor vermişti)
ayrıca belime yakı da yapılmıştı hiç istemeyerek yaptırdım ve sadece 1 gün durdu ama yapan kişi olumlu sonuçtan emindi..
son olarak meryem suresi de okudum ve bol bol dua edenim vardı hamdolsun.. inşallah sizde en kısa zamanda hayırlısıyla erersiniz muradınıza...
yakıyı nasılyaptınız hangu gun yaptınız anlatırmısınız?

Arkadaslar ben de hayitin kapsulunu kullanıyorum ikinci ayim olcak bu ay adetim zamaninda geldi ki ben kirkcgunde ancak adet olurim bu kez 29,gunde oldum sizce bu ay ümitlenmeli miyim sizler de bizi isik tutun

Bu konu da hamile kalan baska arkadaslar varmi deneyimlerinizi paylassaniz bide regl bittikten kac gun sonra baslamaliyiz

Bu konu da hamile kalan baska arkadaslar varmi deneyimlerinizi paylassaniz bide regl bittikten kac gun sonra baslamaliyiz
canım merhaba, ben varım. Önce biraz hikayemden bahsetmek istiyorum.Ağır iç kanamalı bir dış gebelik geçmişim var ve sağ tüpüm alındı.Bir sene tedavi gördüm çocuk olmadı. Sonra yılbaşından önce aktardan hayıt otu cşvan perçemi ve adaçayı aldım . Birde adaçayı yağı aldım.Yağı gece yatarken hazneye gazlı bez ile koydum anlatamam nasıl içerdeki iltihabı çekiyor. Otları sabah akşam kaynatıp demleyip bir bardak aç karnına içtim.VEEEEEEEE AYIN 17SNDE regl olmam gerekti olmadım. Test yaptım POZİTİF birdaha yaptım POZİTİF sonra kan testi yaptım 500 LERDE ÇIKTI. Söylemek istediğim bir şeyi inanark gerçekten kalpten istersek YARADANA şükürler olsun verdi bana .Umarım Rabbim kimsenin kucağını boş koymaz.

canım merhaba, ben varım. Önce biraz hikayemden bahsetmek istiyorum.Ağır iç kanamalı bir dış gebelik geçmişim var ve sağ tüpüm alındı.Bir sene tedavi gördüm çocuk olmadı. Sonra yılbaşından önce aktardan hayıt otu cşvan perçemi ve adaçayı aldım . Birde adaçayı yağı aldım.Yağı gece yatarken hazneye gazlı bez ile koydum anlatamam nasıl içerdeki iltihabı çekiyor. Otları sabah akşam kaynatıp demleyip bir bardak aç karnına içtim.VEEEEEEEE AYIN 17SNDE regl olmam gerekti olmadım. Test yaptım POZİTİF birdaha yaptım POZİTİF sonra kan testi yaptım 500 LERDE ÇIKTI. Söylemek istediğim bir şeyi inanark gerçekten kalpten istersek YARADANA şükürler olsun verdi bana .Umarım Rabbim kimsenin kucağını boş koymaz.

Merhaba Smartlalin, öncelikle hayırlı olsun hamileliğin. Kucağına almayı da nasip etsin Rabbim inşallah. Ben 5 yıllık evliyim iki kez gebelik oldu ama kimyasal. Yazdıkların ilgimi çekti. Biraz detaylı anlatırmısın? Ne zaman başladın? Ne kadar içtin/ölçek nedir? Yağı kaç gün koydun? bende de iltihap oluyor sürekli. Afedersin yeşil sıvı akıntı geliyor. Bana yardımcı olurmusun lütfen?

X