Hatay///31

evime beklerim hemsehrilerimin hepsini kapım sonuna kadar acık sizlere umarım tanısırız bi gün çok isterim

ya kızlar nerdesiniz kimsenin sesi çıkmıyo herkes bitarafamı gitti yoksa nedir?:uhm:

arkadaşlar hayırdır kimsenin sesi çıkmıyo nerelerdesiniz

ben alanyada oturuyorum ama burda en yakın arkadaşlarımdan birisi iskenderunlu oda şuan orada zaten kardeşinin dogumuna gitti daha gelmedi özledik onukaydirigubbakcemile5

yeniyil10051.jpg

slmlar iskenderunda yasayan hamişler hepinizi bekliorum doktorlar muayeneler vb konuları konussak ne guzel olurrrrr:CüvCüv:kaydirigubbakcemile5

tüm hataylı bayanlara selamlara.s.
bi kaç kez hatayda bulundum ve insanları çok sıcak
hele damak zevkiniz mükemmel ya hayran kaldım künefeyi, kuru dolmayı orada yedim ve artık nerde yesem o tadı bulamıyorum
hatay güzel ama iskenderun çok çok güzeldiyerimseniben

selam kızlar bende antakyalıyım.ama antepte oturuyorum.......benim durumda olanlar varmı

selam bende antakyalıyım ama alanyada oturuyorum eşimin işi nedeniyle

heey bende hataylyım elazığda yasıyorum hele şükür hemşolarımı buldum hadi hatay konus benimle çok özledim seni

ya arkadaşlar nerdesiniz kimseler ugramıyomu buraya nedir benimde ablamlarla teyzemler erzinde oturuyo tam hemşolarımı buldum diyorum bide bakıyorum gerilerilere düşmüşüz kimseler girmemiş biraz aktif olalım arkadaşlar öptüm kızlarrrrrrrr

X