Hangimiz hakediyoruz bunları?..

G

gamze_3517

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi gamze_3517
[youtube]VVhigRy9sQ8[/youtube]
:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

• Konu Sahibi gamze_3517
Çok sağol,ne yapmalı,nasıl yapmalı,KURTULMALI.Kİmse kum torbası olmamalı,allak,bullak oldum.Şiddet hakedilmez,haketti kelimesini duymak istemiyorum.Kadınlar,çocuklar şiddet canavarından korunmalı.senağlama:1no2::1no2:benneyaptımkiÇok üzgünüm çoook:Roflol:senağlama:1no2:

• Konu Sahibi gamze_3517
sadece izliyormuyuz arkadaşlar..hiç kimse tepkili değilmi kadına şiddete..

• Konu Sahibi gamze_3517
Yakın çevrende tanık olmayınca bu tür tablolara gerçekliğini idrak etmekte zorlanıyorsun. Nasıl olabilir diyorsun ama ne yazık ki hepsi gerçek işte.
Bazı kadınlarımız her an bu gerçekle yüz yüze yaşıyor. İnsan sıfatına layık olamayan kimileri, onlara bunu yaşatma hakkına sahip olduklarını düşünüyorlar çünkü. :1no2::1no2:

• Konu Sahibi gamze_3517
sadece izliyormuyuz arkadaşlar..hiç kimse tepkili değilmi kadına şiddete..

bırak kadına yapılan şiddete tepki göstremek ben okulun bahçesindeki sınıf öğretmeninin 2. sınıf öğrencilerini beden dersinde dövmesine tepki gösterdim,müdür olsun,müdür yardımcısı olsun tepki göstermediler,ilçe milli eğitime gidiyorsun,haklısınız hocahanımmmmmmm diyorlar,polise gidiyorsun,bu muydu şikayetiniz diye şaşırıyorlar:sm_confused:statü sahibi olanlar tepkili ya da sorumluluğunun farkında mı:uhm:bunu da sorgulamak gerek,ya da bırak sorgulamayı onları bilinçlendirmek ve eğitmek gerek,ancak 70 inde değil de 7 sinde.şutarafagitti

• Konu Sahibi gamze_3517
insanlığa yakışmayan bu görüntüleri izlerken utandım bir okadarda üzüldüm.Kadınlarımızı döverek,şidtete başvurarak zavallı haline getirenler, bence daha da zavallı.Kendi küçülmüş kişiliklerini; elleri altında ki aciz kalmış bayanlara vurarak,bedenen zarar vererek yükseltmeye çalışıyorlar. Bence bunu yaparken dahada acizleşiyorlar.
Çocuk ve kadınları döven ve bedenen zarar vererek egolarını tatmin etmeye çalışan insan bozuntularını şiddetle kınıyorum onlar kişiliksiz ve daha zavallı bence...:kızgın::eek:klava:

X