Hangi Protez? - mentor, arion, nagor , natrelle, PIP

Kızlar fransız olanların kalitesiz oldugunu içerisinde saglıksız bir jel oldugunu duymuştum. Benim doktorum da McGhan kullanıyormuş. Bunu duyan var mı? Yada kullanan?

Kızlar fransız olanların kalitesiz oldugunu içerisinde saglıksız bir jel oldugunu duymuştum. Benim doktorum da McGhan kullanıyormuş. Bunu duyan var mı? Yada kullanan?

Kim söylemişse biraz atmış. Bu konudaki öncülerdendir Fransa. Hem protez hem de geçici dolgu bakımından çok başarılılardır..

nagor olan arkadaşlar . hissediyo musunuz. kıvamı nasıl . kenarlardan vs hissediliyor mu .

Nagorun kıvamı şahane. Dokundukça dokunası geliyor insanın normal bir göğüs ile kendi göğsümün kıvamını kontrol ettiğimde bunu daha iyi anlamıştım :) Ayırt edilmesi imkansız. İç çamaşırı alacağım zaman çamaşırın duruşuyla ilgili bir şey sorup istediğimde çalışan kadınlar bile anlamıyor hatta zayıfsınız ama göğüste maşallahınız var diyorlar :)) Ne bakan anlıyor ne de dokunan özetle.
Kenarlarından ben her santimini aradım hissediyor muyum diye. Kesinlikle böyle bir durumda yok. Hatta merak edenler oldu incelemeden geçtim ama protezin herhangi bir bölgeden herhangi bir şekilde hissetmediğimi ve hissetmediklerini söyleyebilirim. Bir kaç tanesi bu siteden hatta kontrole gittiğimde özellikle bu durumu merak ettikleri için dokunmak istediler yazarak herkes her şeyi söyler onlar baktı ve dediğim gibi olduğunu gördüler.
Nagor'un kenarları diğer protezlere göre daha ince olduğu için bir pürüz yada potluk kalmıyor dokunsanda bastırsanda ne yaparsan yap hissetmiyorsun. Protezin bir diğer güzelliği pütürlü yüzeyli olması bu da protezde kayma ve kapsül riskini kaldırmış oluyor. Protez bu özelliği taşıyorsa dokuya tutunur ve kaymaz.

Nagorun kıvamı şahane. Dokundukça dokunası geliyor insanın normal bir göğüs ile kendi göğsümün kıvamını kontrol ettiğimde bunu daha iyi anlamıştım :) Ayırt edilmesi imkansız. İç çamaşırı alacağım zaman çamaşırın duruşuyla ilgili bir şey sorup istediğimde çalışan kadınlar bile anlamıyor hatta zayıfsınız ama göğüste maşallahınız var diyorlar :)) Ne bakan anlıyor ne de dokunan özetle.
Kenarlarından ben her santimini aradım hissediyor muyum diye. Kesinlikle böyle bir durumda yok. Hatta merak edenler oldu incelemeden geçtim ama protezin herhangi bir bölgeden herhangi bir şekilde hissetmediğimi ve hissetmediklerini söyleyebilirim. Bir kaç tanesi bu siteden hatta kontrole gittiğimde özellikle bu durumu merak ettikleri için dokunmak istediler yazarak herkes her şeyi söyler onlar baktı ve dediğim gibi olduğunu gördüler.
Nagor'un kenarları diğer protezlere göre daha ince olduğu için bir pürüz yada potluk kalmıyor dokunsanda bastırsanda ne yaparsan yap hissetmiyorsun. Protezin bir diğer güzelliği pütürlü yüzeyli olması bu da protezde kayma ve kapsül riskini kaldırmış oluyor. Protez bu özelliği taşıyorsa dokuya tutunur ve kaymaz.

Gece gece güldürdün beni :) Bu msjlar mentorlarımı değiştirtecek bana. Gerçi memnunum ama..

Nagor Nagor Nagorrrr Benim de MENTOR GöğüsLerim Bende Mi Değiştireyim Gayet Memnunum Lakin Öyle Bir Anlatmışsın ki ŞOK tayım Bana da Dokunan Lar Hissetmek İsteyenler Anlamıyor Gözleri PÖRTLÜYOR Üstelik EVLİYİM E daha Ne DİYİM Gayet de memnunum Daha Başka Nasıl Anlatılır ki Bu Bilemiyorum Bende Merak Ettim...

Gece gece güldürdün beni :) Bu msjlar mentorlarımı değiştirtecek bana. Gerçi memnunum ama..

:)) Adminimiz olarak başka markalarda denemiş olursun. Şaka bir yana mutluysan karışmak istemem ama aklından değiştirsem mi diye geçiriyorsan hemen uygulamaya koy derim. Yaza Mentoru değiştirecek dediğim arkadaşın aklını da biraz ben çeldim birazda doktoru :))) Çok detay veremiyorum kendisi bu siteden o yazmayınca azıcık ben bahsediyorum :))
Hem yaza vakit var. (Şimdi gece gece düşündürmüş olabilirim seni :) kusuruma bakma artık :))

Nagor Nagor Nagorrrr Benim de MENTOR GöğüsLerim Bende Mi Değiştireyim Gayet Memnunum Lakin Öyle Bir Anlatmışsın ki ŞOK tayım Bana da Dokunan Lar Hissetmek İsteyenler Anlamıyor Gözleri PÖRTLÜYOR Üstelik EVLİYİM E daha Ne DİYİM Gayet de memnunum Daha Başka Nasıl Anlatılır ki Bu Bilemiyorum Bende Merak Ettim...

Miks beni yanlış anlamışsın sanırım. Ben kimseye protezini değiştirsin diye yazmadım bunu hem değiştirecek olan kişinin doktoru başka ve zaten arion kullanacak. Hem zaten doktoru bunu söyledikten sonra bende kendisini destekledim yoksa kimseye böyle bir şey söyleme lüksüm tabiki yok. Mentordan yana da şikayeti vardı. Ben protezimle ilgili değişik bir şey söylemiyorum memnuniyetimi dile getiriyorum. Denk gelirsen Nagor protezli birini incele derim belki benim anlatımım eksik bile kalmış olabilir daha çok çok çok daha iyi anlamış olursun :))

Miks beni yanlış anlamışsın sanırım. Ben kimseye protezini değiştirsin diye yazmadım bunu hem değiştirecek olan kişinin doktoru başka ve zaten arion kullanacak. Hem zaten doktoru bunu söyledikten sonra bende kendisini destekledim yoksa kimseye böyle bir şey söyleme lüksüm tabiki yok. Mentordan yana da şikayeti vardı. Ben protezimle ilgili değişik bir şey söylemiyorum memnuniyetimi dile getiriyorum. Denk gelirsen Nagor protezli birini incele derim belki benim anlatımım eksik bile kalmış olabilir daha çok çok çok daha iyi anlamış olursun :))
Seni Çokk İyi anlayabiliyorum Oraletçim Ben Şu Anda NAGOR Protez Takılmış Birinin Memesini Ellesemde Hayatımda Bir Şey Değişmeyecek Çünkü MENTOR Takıldı ve Tekrardan NARKOZ Alıp uyutulup Ameliyat Risklerini Göze Alacak değilim değilmi hernekadar Sağlıklı Olsamda Bunu yapmak Delilik İnsan hayatında Narkozu Zırt Pırt alamamalı sonuçta Yaşlılığa kadar bunun bir oaranı var Neticede Ellesemde Elden Gelen Ne Olacak hemde Halimden Memnunken Kişilerin İçersine Kurt Düşürmek sakıncaLı diye düşünüyorum Marka reklamı gibi oluyor bir Nevide Rahatsız Edici SevgiLerimLe Oraletçim....

Seni Çokk İyi anlayabiliyorum Oraletçim Ben Şu Anda NAGOR Protez Takılmış Birinin Memesini Ellesemde Hayatımda Bir Şey Değişmeyecek Çünkü MENTOR Takıldı ve Tekrardan NARKOZ Alıp uyutulup Ameliyat Risklerini Göze Alacak değilim değilmi hernekadar Sağlıklı Olsamda Bunu yapmak Delilik İnsan hayatında Narkozu Zırt Pırt alamamalı sonuçta Yaşlılığa kadar bunun bir oaranı var Neticede Ellesemde Elden Gelen Ne Olacak hemde Halimden Memnunken Kişilerin İçersine Kurt Düşürmek sakıncaLı diye düşünüyorum Marka reklamı gibi oluyor bir Nevide Rahatsız Edici SevgiLerimLe Oraletçim....

Bu başlık altında memnuniyetimi dile getirmek marka reklamı olmuyor mikscim. Tam tersi tam yeri burası. Ve bundan neden kendine rahatsızlık payı çıkardın anlayamıyorum.
Sen hala anlayamıyorsun sanırım ama silikonunu değiştirecek olanlar ARION yaptıracak Nagor değil
derdim o yönde olsa Nagor taktırın derdim. Hem doktorlarımızda farklı dedim. Mutluysan içine kurt düşmesine gerek yok. Hatta kurt düşüyorsa ben garipserim. Durup dururken ameliyat - narkoz kurgusu bile kurmuşsun. Senin canın anlaşılan bir şeylere sıkılmış. Yada uykun gelmiş. Konuyu başka bir boyuta taşımanın hiç gereği yok.

burada baya bi NAGOR ve arion REKLAM kokuları dolaşıyor.hemde baya bi reklam yani :KK8: süper olmuş :KK12:

Bu başlık altında memnuniyetimi dile getirmek marka reklamı olmuyor mikscim. Tam tersi tam yeri burası. Ve bundan neden kendine rahatsızlık payı çıkardın anlayamıyorum.
Sen hala anlayamıyorsun sanırım ama silikonunu değiştirecek olanlar ARION yaptıracak Nagor değil
derdim o yönde olsa Nagor taktırın derdim. Hem doktorlarımızda farklı dedim. Mutluysan içine kurt düşmesine gerek yok. Hatta kurt düşüyorsa ben garipserim. Durup dururken ameliyat - narkoz kurgusu bile kurmuşsun. Senin canın anlaşılan bir şeylere sıkılmış. Yada uykun gelmiş. Konuyu başka bir boyuta taşımanın hiç gereği yok.

Mutluyum Elbette ORALET çim Lakin Elle Arada ki farkı Hisset Göreceksin Cümlesi Merak Uyandırıyor Mutluyum Hemde EVLİYİM Ve MutLuyum Oraletçim Kurt Düşme Olayıda Kendi memelerimden Rahatsız Olduğumdan Değil senin O Markayı Bu Kadar Anlatmandan kaynaklanıyor Uykum gelmedi hayatım Ben Arzu ettiğim saate kalkan Bir İnsanım Gecede İstediğim saate yatarım rahatım yani Keyfim yerinde Bilmem Anlatabildimmi Sözlerini Seçerek YAZ..

memnuniyetini dile getirirken diğerlerini yerden yere vurmazsan daha iyi olur."mentor sert ve rahatsızlık veriyor "diyorsun.bana hiç bi rahatsızlık vermiyor :KK70: napcaz ? :KK8: cok memnunum.gayet yumuşak , diri, ve takıldığı ilk günden beri kendi göğsüm gibi hissediyorum.kıskananlar çatlasın.kaaaaretsin.Doktorum en iyi ,en kaliteli,en güvenli silikonu kullandı.kullanılmayan düşünsün artık :KK12:

Son düzenleme:
burada baya bi NAGOR ve arion REKLAM kokuları dolaşıyor.hemde baya bi reklam yani :KK8: süper olmuş :KK12:

Böyle bir cümleyi senden duymak üzücü. Gerçekten seni de bu düşünceni de bu şekilde düşünenleri de kınıyorum.

Bu başlık altında markalardan söz edilirken benim neyden bahsetmemi isterdiniz ? Şarkı sözlerinden mi ?
Ya da size kullanılan bir markanın dışında marka ismi duymak sizi huzursuz mu ediyor ?
Farketmediyseniz Nagorun kıvamıyla ilgili bir soru soruldu onu cevapladım. İşinize gelmemiştir olurda gelirse ikinci sayfaya bakarsınız.. Hoşunuza gitmeyen benim memnuniyetim sanıyorum. Ben başkalarının mutluluğuyla mutlu olup üzüntüsüyle üzülen biriyim. Sonçiçek sende bu örneklerden biriydin. Ama siz benim mutluluğumdan kendinize bir saldırı cümlesi çıkarıyorsunuz. Memnunsanız neden gocunup çirkin cümlelere sarılıyorsunuz ?? Farkında değilsiniz ama sizin dışınızda da dönen bir dünya var. Herkes kendini biliyorsa sorun yok demekti yok bilmiyor, rahatsızlık duyuyorsa hazımsızlık yaşıyorsa o zaman bunda benim yapacağım bir şey yok.

Bu arada mentor sert bir protez doktoruna sor anlatsın bu zaten herkesin bildiği bir gerçek. Siz sıkıntı yaşamıyorsanız ne mutlu size yaşamayında zaten. Ben sizin yaptığınız gibi mutluluğunuzdan kendime mutsuzluk çıkarmam. Nagorla ilgili bildiğiniz bir eksiklik varsa siz yazın. Burası bunun için açılmış bir sayfa.

Bu arada unutmadan yazmak isterim ki mutlu olacağınız bir haberim var size. Bu yazıyı yazarak beni hakkaten çok üzdünüz ve kırdınız bunu sabaha kadar kutlayın diye söylüyorum..

neyi Kutluycaz yapma Oralet Koskoca kadınlarız Lütfen Bunlar Hoş değil yeni yetme Kızlar Gibi yazılar nedir yapma ne Olur.. Konuşmalrı yanlış tarafa çekip Uykun Gelmiş Niye İçine Kurt Düştü demen Hoşmu

şimdi yazacaklarım Oralet'i kayırma ya da tutma gibi algılanacak ama olsun yine de içimde kalacak yazayım bari, hepiniz bu siteye benden çok yazı yazmışsınızdır buna eminim ama şimdi şöyle bi okuyunca hakikaten hepiniz de özellikle de başka marka taktırmış olanlar herkes Oraletin üstüne gitmiş reklammeklam bilmem ne demişsiniz..
siz birbirinizi benden iyi tanıyorsunuz yazdıklarınız vasıtasıyla bu gerçek, Oraletin de herkese ne kadar yardımcı olmaya çalıştığı, elinden gelen tüm bilgileri herkese KK'da yeni eski diye hiç ayırt etmeden paylaştığı ortada,biri bir soru sorar kızcağız hiç üşenmez anası değil babası değil hiç bi çıkarı yok ve en başta da kız estetik sektöründe çalışmıyor,asıl işi bile değilken hiç üşenmeden araştırır,herkes kendisi gibi silikonundan memnun kalsın diye ışık tutar,gel gör ki baya bi haksız olmuş tutumunuz..

herkesin mutluluğunu paylaşıyoruz, ne mutlu ki sorunsuz protezlere sahibiz fakat niye Nagor marka hiç belli etmiyor dokunan kimseler anlamıyor ,dendiğinde Mentorcular tukaka yapıyor, Oraletin üstüne gidiyor, anlamadım... ve üzüldüm :KK43:

yumusak yada sertlık kavramına bu sekılde karar veremezsınız..her ıkı markayıda vucudunuzda denedıkten sonra ancak dıyebılırsınız kı bu dıgerıne gore daha sert yada yumusak... yanı kıyaslama bu sekılde yapılırr...kendı vucudunuza koydurmadıgınız bır protez ıcın sert dogal durmuyo gıbı cumleler yanlıs...sızde nagor veya arıon var memnunsunuz bende de mentor var memnunum.bu kısıden kısıye gore degısır..

ahahaa :KK70: cok komiksiniz ya. kim kimin üstüne geliyor ne alaka ? burda mentoru çekemeyen sizsiniz.kalkıp laf söyleyen de sizsiniz.eeeeee kıskanılmak güzel bi duygu :KK70: dünyanın en kaliteli en iyi silikonu kullanıldı bize.dokusu ve herseyiyle mükemmel.mentor yerine başka bi marka iyi olsa,doktorumuz hiç cekinmeden onu kullanırdı.babasının hayrına yapmıyo heralde ameliyatı.parasını veren biziz.biraz mantıklı konuşun.kalkıp mentoru karalamayın.kendi memnuniyetinizi anlatırken , dünyaca ünlü güvenilir bi markaya yok sertmiş,yok dokusu belliymiş,yok rahatsızlık verirmiş gibi saçma sapan şeyler yazmayın.sadece kendi memnuniyetinizi anlatın.mentora sataşmaktan vazgeçin.

Lütfen konuyu saptırmayın. Burada yapılan reklamdan kimin ne yararı olabilir ki? Yazan üyeler forumda tanıdığınız ve ameliyat olmuş üyeler. Protezlerinizden memnuniyetinizi ve memnuniyetsizliğinizi tabii ki buraya yazacaksınız. Bu topik için bir daha beni uyarı yazmak zorunda bırakmayın lütfen. Eğer şimdiye kadar yazan üyelerimiz memnuniyetlerini ve memnuniyetsizliklerini ilettilerse başka arkadaşların fikirlerini de bekliyoruz..

Ayrıca bu konu ile ilgili tartışmalar devam ederse uyarı almaya hazır olun..

Güzel ve saygı çerçevesinde paylaşımlar dilerim..

Son düzenleme:
X