Elektronik Ev Aletleri Hangi marka Akıllı robot süpürge kullanıyorsunuz

Xiaomi vacuum mop pro kullanıyorum. Hem silme hem süpürme özelliği var. Silme özelliğini kullanmıyorum çünkü su lekesi bırakıyor. Ama süpürmesi inanılmaz iş görüyor. Ben turbo modda kullanıyorum çoğunlukla. Şarjı 1 küçük oda hariç tüm evi süpürmeye yetiyor turboda. Ev 150 m2. Sessiz modda sesi yok denecek kadar az ve tüm evi süpürüyor yüzde yüz şarjla.

Ben alalı 1 yıl oldu. Şu an daha farklı marka modeller var hepsini araştırın bence.

Xiaomi vacuum mop pro kullanıyorum. Hem silme hem süpürme özelliği var. Silme özelliğini kullanmıyorum çünkü su lekesi bırakıyor. Ama süpürmesi inanılmaz iş görüyor. Ben turbo modda kullanıyorum çoğunlukla. Şarjı 1 küçük oda hariç tüm evi süpürmeye yetiyor turboda. Ev 150 m2. Sessiz modda sesi yok denecek kadar az ve tüm evi süpürüyor yüzde yüz şarjla.

Ben alalı 1 yıl oldu. Şu an daha farklı marka modeller var hepsini araştırın bence.
Çok teşekkür ediyorum çok fazla marka var Xiaomi den memnun olanda çok olmayanda satıcı yorumlarını okumaya gayret ediyorum

Ahtapot Anne Ahtapot Anne açtığı başlıkta öneride bulunmuşlar.
Benim robot süpürgem yok. Bir fikir beyan edemeyeceğim 🤷🏻‍♀️

Ahtapot Anne Ahtapot Anne açtığı başlıkta öneride bulunmuşlar.
Benim robot süpürgem yok. Bir fikir beyan edemeyeceğim 🤷🏻‍♀️
Teşekkür ederim bakayım hemen☺️

Roborock S5 ve Xiaomi 1c daha çok tercih edilmiş okuduguma göre , bu arada baya çok robot markası varmış neye göre nasıl karar vericem hiç bilmiyorum tek bildiğim hergun sil supur yapıp 1 saatte evin hiç silinip supurulmemis gibi olmasından gına geldi

Merhaba hanımlar
Akıllı robot süpürge tavsiyesi istiyorum , hangi markayı alıp kullanıyorsunuz ve memnun musunuz ☺️ almayı düşünüyorum lakin kafam çok karışık
V-tac smart benimkisi hem süpürmesi iyi hem de mopu. Telefonla uzaktan halledebiliyorsun en sevdiğim özelliği o evde değilken ben gelene kadar süpürüyor

İRobot roomba 606. Sadece süpürme özelliği var, navigasyon yok ama kendi zaten hafızaya alıyor birkaç süpürmede.

Teşekkür ederim almışken silme özelliği de olsun diye düşünüyorum ama dediğiniz modele de bakacağım☺️
Silme özelliği olunca süpürme performansını düşürüyor demişti kullananlar o yüzden silme özellikliden tercih etmedim. Silme özelliğini de kullanmıyor çoğu alanlar🙃 Tabi almışken öyle alın, olmadı kullanmazsınız🙃

Silme özelliği olunca süpürme performansını düşürüyor demişti kullananlar o yüzden silme özellikliden tercih etmedim. Silme özelliğini de kullanmıyor çoğu alanlar🙃 Tabi almışken öyle alın, olmadı kullanmazsınız🙃
Himm anladım araştırmak lazım o zaman silme özelliği supurmeyi düşüyorsa o zaman olması çokta şart değil önceliğim süpürmek silinecek çok yerim yok onu bende silerim🤭 fiyatına baktimda gayet makulmus fiyatı

X