Hangi kitabı okuyorsunuz?

aymee1

Üye
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2015
338
455
34
Selam herkese, hangi kitabı okuyorsunuz merak ediyorum.Tavsiye edelim birbirimize ve fikir edinelim.Ben şimdi Ayşe Kulin'in Handan kitabını okuyorum.

Eif şafak #Aşk#
Daha yeni mi okuyosun demeyin kısmet.
Bu zamana kadar niye okumamisim diye çok pisman oldugum tek kitap :)
Aşk bir ara baya popüler bir kitaptı.Çok güzeldir ama.Üniversiteyken okumuştum.Hatirliyorum da elimdeydi sürekli.

Kim Gruenenfelder - Aşk Kapıyı İki Kere Çalar

Gaza gelip de az kalsın D&R'ı satın alabileceğim günlerden bir gün almıştım , daha 41. sayfadayım konuyu anlamadım :KK12: Ya da şöyle söyleyeyim ; 8 - 10 sayfada anlatılabilecek konuyu yaya yaya 40 sayfada anlatabiliyor yazar . Önyarılı da olmayayayım , bitirebilirsem inşallah :)

Çok istediğim halde hala elime bir kitap alabilmiş durumda değilim.
Fakat ufaktan bir kitaba başlasam fena olmayacak.
Burada kitap konularına imreniyorum açıkçası, ne güzel okuyan bir kitle var...

Kim Gruenenfelder - Aşk Kapıyı İki Kere Çalar

Gaza gelip de az kalsın D&R'ı satın alabileceğim günlerden bir gün almıştım , daha 41. sayfadayım konuyu anlamadım :KK12: Ya da şöyle söyleyeyim ; 8 - 10 sayfada anlatılabilecek konuyu yaya yaya 40 sayfada anlatabiliyor yazar . Önyarılı da olmayayayım , bitirebilirsem inşallah :)
Bazı kitaplar gerçekten çok sıkıyor.Bende o durumu ye,dua et,sev de yaşamıştım.Artik çok daha fazla inceliyorum kitap alırken.Hem paramız hemde zamanımız değerli.Kitap yarım kaldı ama ilerleyen zamanlarda bitiririm inş.Sende başlamışken sonunu getir :halay:

Çok istediğim halde hala elime bir kitap alabilmiş durumda değilim.
Fakat ufaktan bir kitaba başlasam fena olmayacak.
Burada kitap konularına imreniyorum açıkçası, ne güzel okuyan bir kitle var...
Valla canım, ben tam bir kitap kurduyum.Boş zamanım hiç olmaz, çantamda bir tane taşırım mutlaka.Kitap okumak terapi gibi geliyor bana.Kendimi okudukça çok daha rahat hissediyorum.Sanada tavsiyem eğlenceli bir kitapla başla, emin ol arkası gelecek

Bazı kitaplar gerçekten çok sıkıyor.Bende o durumu ye,dua et,sev de yaşamıştım.Artik çok daha fazla inceliyorum kitap alırken.Hem paramız hemde zamanımız değerli.Kitap yarım kaldı ama ilerleyen zamanlarda bitiririm inş.Sende başlamışken sonunu getir :halay:

İnşallah bitircem . Belki size de aynısı oluyodur . Bir dönem kitap aşkıyla yanığ tutuşup aynı anda bi kaç kitaba yöneliyorum. Sonra bir kaç ay elime kitap almıyorum ( Sanıyorum o dönem sindiriyorum okuduklarımı ) :işsiz: Yine öyle bir dönemdeyim . Mesala bu kitab bitircek gücü bulamasam da geçen hafta araya çerez niyetine bir kişisel gelişim kitabı niteliğinde Aykut Oğut- Keşke Kadın Olsam 'ı okudum .

X